Mereni - recidiva za rychlost

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Mereni - recidiva za rychlost

Příspěvek od goes »

Jacík píše:goes: mimochodem bych si přál, abys mi aplikoval moji vychcanost na situaci, že jsem byl v dosavadní řidičské kariéře podezřelý z cca 12 přestupků a pouze 4-5 z nich jsem uhrál tak, že jsem nedostal postih, zatímco zbytek jsem na místě uznal, zaplatil a přijal postih, i když jsem se mohl vykroutit mimimálně z 11 z nich a možná i ze všech 12. To samé se zaviněnými nehodami, které jsem měl 2 a obě jsem mohl uhrát tak, že bych se z nehody zcela vyvinil a pykali by ostatní účastníci...
"mohl" :) to mluvi za vse. Hele sam tu pises, jaky mas postoj, tudiz nemusim byt telepat, abych to vedel. Pokud napises u toho ano a u toho ne, nejsou to ma slova, ale tvoje.
Uživatelský avatar
Jacík
Pan Řidič
Příspěvky: 497
Registrován: sob 19 úno 11:05
Bydliště: Svitavy a občas Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mereni - recidiva za rychlost

Příspěvek od Jacík »

Jako takhle bych to nenapsal, určitě nejsem dokonalý, ale pokud mi tady nějakej jouda vypisuje, jak jsem vychcanej, tak se mi to mírně řečeno nelíbí :-) Zvlášť když zrovna tenhle jouda nemá úplně čisté svědomí :-)
Uživatelský avatar
Jacík
Pan Řidič
Příspěvky: 497
Registrován: sob 19 úno 11:05
Bydliště: Svitavy a občas Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mereni - recidiva za rychlost

Příspěvek od Jacík »

goes píše:
Jacík píše:goes: mimochodem bych si přál, abys mi aplikoval moji vychcanost na situaci, že jsem byl v dosavadní řidičské kariéře podezřelý z cca 12 přestupků a pouze 4-5 z nich jsem uhrál tak, že jsem nedostal postih, zatímco zbytek jsem na místě uznal, zaplatil a přijal postih, i když jsem se mohl vykroutit mimimálně z 11 z nich a možná i ze všech 12. To samé se zaviněnými nehodami, které jsem měl 2 a obě jsem mohl uhrát tak, že bych se z nehody zcela vyvinil a pykali by ostatní účastníci...
"mohl" :) to mluvi za vse. Hele sam tu pises, jaky mas postoj, tudiz nemusim byt telepat, abych to vedel. Pokud napises u toho ano a u toho ne, nejsou to ma slova, ale tvoje.
Nechápu souvislost tvého postu s tím, co cituješ... Můžeš to nějak osvětlit prosím?
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Mereni - recidiva za rychlost

Příspěvek od goes »

Jacík píše:Jako takhle bych to nenapsal, určitě nejsem dokonalý, ale pokud mi tady nějakej jouda vypisuje, jak jsem vychcanej, tak se mi to mírně řečeno nelíbí :-) Zvlášť když zrovna tenhle jouda nemá úplně čisté svědomí :-)
hele pokud nejaky jouda o tobe napise jen to, ze jsi vychcanej, tak to je jeste na tebe hodnej ;)
Uživatelský avatar
Jacík
Pan Řidič
Příspěvky: 497
Registrován: sob 19 úno 11:05
Bydliště: Svitavy a občas Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mereni - recidiva za rychlost

Příspěvek od Jacík »

achach :-) někdy mi fakt připomínáš ultimu :-) plná huba keců, ale k věci nulanulaprd :-)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Mereni - recidiva za rychlost

Příspěvek od goes »

co zas nemam k veci? ze doslovne neskacu jak ty piskas? no to vazne nehodlam. Proste napsal jsi svuj postoj jasne, na ten jsem reagoval a ted uz jenom hledas vymluvy jak to nejak upravit. Proc? Proste ok, pri prestupku chces, aby PCR dodrzela vsechno a pokud ne, tak ti ma dat pokoj. Udelat nekdo neco tve rodine, nebude ti vadit, kdyz by PCR zajistila pachatele i diky tomu, ze porusi zakon. Proste pohoda, kazdy je nejaky. Proc se za to stydis? Nejsem lepsi jak ty...
Uživatelský avatar
Jacík
Pan Řidič
Příspěvky: 497
Registrován: sob 19 úno 11:05
Bydliště: Svitavy a občas Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mereni - recidiva za rychlost

Příspěvek od Jacík »

A pořád dokola jako kolovrátek, nic k věci, jen plácání z hladu s neskutečnou touhou vyprovokovat a k tomu používání lží, výmyslů, polopravd, vytrhávání z kontextu a slovíčkaření. To možná funguje na jiný, ale na mě ne :-)

Pokud chceš dál diskutovat, odcituj mi prosím z mých postů, kde píšu to, co jsi teď zase vyplodil a pak to spolu můžeme rozebrat ;-)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Mereni - recidiva za rychlost

Příspěvek od goes »

bloody pise
když ode mě policie vyžaduje důsledné dodržování zákonů, tak vyžaduji důsledné dodržování zákonů i já od nich

a ty k tomu davas: +1

+1 se dava, kdyz s nazorem souhlasis.

- takze na zaklade toho, ze jsi odsouhlasil i tuto vetu, tak vyzadujes po PCR dodrzovani zakonu. Opakuji ZAKONU. Neresi se prestupky, neresi se trestne ciny, ale ZAKONY. Na zaklade toho jsem se te zeptal, jak bys bral situaci, kdyby kvuli nejake banalite pustili nejakeho hajzla co by ublizil tve rodiny. Od toho okamziku uz jenom meles pate pres devate a vymlouvas se.

Muzes si tu hazet sebevetsi machry o tom, jak bys tu situaci bral "no co s tim mam delat", je mi jasne, ze by ti to nevadilo, byl bys spokojeny, ze ho pustili, protoze PCR porusila ZAKON.

Nechapu spise jednu vec, ze jdes do takto dementniho sporu jen proto, ze jsi neco odkyvl a nedomyslel to a nejsi schopen priznat, ze proste jsi jako 10 lidi z 10, tedy ze veci vyzadujes tak, jak ti zrovna vyhovuji.
Uživatelský avatar
Jacík
Pan Řidič
Příspěvky: 497
Registrován: sob 19 úno 11:05
Bydliště: Svitavy a občas Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mereni - recidiva za rychlost

Příspěvek od Jacík »

Takže zaprvé bloody píše v souvislosti s přestupky, ne trestnými činy, viz: "Pokud mi skutečně prokážou zavinění přestupku, ponesu následky, ale nikdy jim nebudu pomáhat, protože bych byl sám proti sobě", zadruhé jsem napsal "takhle nějak to beru i já", ne že 100% souhlasím.

Ale druhý argument je bezpředmětný, protože jsem zcela jasně reagoval na přestupek, ne trestný čin, což asi všichni pochopili, opět jen Ty ses toho chytil a začal jsi slovíčkařit, vytrhávat z kontextu a mlít dokola jako kolovrátek věci, které jsem zde nikdy nenapsal.

Mimochodem uváděj celé citace, ne jen útržky, které se Ti hodí ;-)

btw: to jsi opravdu tak omezený, že dáváš na stejnou rovinu dopravní přestupek a závažný trestný čin?

A o jakém dementním sporu mluvíš? Myslím, že se zde pouze rozvířila diskuze, ze které jsi jako obvykle vyšel jako poražený. Tvoje plky možná žrali na novinkách a podobných serverech, ale nečekáš doufám, že se to chytne i tady, že ne? :-)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Mereni - recidiva za rychlost

Příspěvek od goes »

Uvadim ucelene citace. Za chvili budes chtit, abych dal do citace cele vlakno. A ja nikde zadne rovnitka nedavam, tos udelal ty sam. Holt ocividne je videt, ze ti to duneni uz zasahlo hlavu naplno. No co uz, dal to pitvat nebudeme.
Odpovědět