Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od goes »

ale ja nerikam, ze konzole je naprd, sam mam xboxa. jenom rikam to, ze hw za dva roky zestarne a PC nabidne vice a vyrobci musi zacit verze pro konzole orezavat. jinak ovladac ala konzole muzes mit i na pocitaci a i pocitac muzes pripojit k velke bedne ci projektoru a pak je rozdil nulovy ;)
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Deli »

To jo, to jsem nemyslel :) Spíš to, že musíš řešit, jestli ti utáhne grafárna apod., u konzole strčíš cédo dovnitř a jedeš :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od karelpipa »

tak PC ti taky za dva roky relativně zeslábne..to máš stejný, navíc současný konzole jsou levný, po vyjití nové generace budou ještě levnější.
jinak GT2 je jasnej favorit, GT5 má asi 10 RM, GT2 asi 200 :-) většina reál (BTCC supertouring 90's například).
lepší nabídku závodů, Event synthesizer, licence co za něco stojej, a i tratě jsou tam lepší (red rock, Grindelwald).
Dodnes se objevují skryté věci v GT2.
jasně ale, že jízda na limitu neni až tak uspokojující jako v GT5, i když..

Forzu sem moc nehrál, ale nepřijde mi jako až takovej simulátor, auta tam nějak podivně plavou, ale možná se pletu.
každopádne velká výhoda je, že si můžeš udělat svůj vlastní design.
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Deli »

jj, PS3 koupíš pod 6tis a když tuším začla, tak byla 16tis+, což je celkem rozdíl :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
siol.a
Řidič začátečník
Příspěvky: 168
Registrován: sob 19 úno 15:24

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od siol.a »

Deli píše:To je mi jasný :) Ale víš jak se na GT5 čekalo dlouho a jako rok a dva m čekat nechci :) To už si rovnou můžu počkat na PS5 :D
Jako cekat na kombinaci PS4 a GT6 by se mohlo dobre protahnout. :D S naprosto cistym svedomim bych koupil i ted PS3 a GT5 a o dlouhych zimnich vecerech si budes chrochcat. \m/ :ymhug:
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od karelpipa »

já si myslim, že GT6 vyjde ještě na PS3. zatím to tak bylo vždy (1 generace konzolí = 2 díly GT).
GT3 bylo tak uspěchaný, že tam měli min aut nez v jedničce, ten samej případ je podle mě GT5 (200 premium + 800 GT4 vozů). Rozdíl mezi GT3 a GT4 v počtu vozů (to samý platí i pro GT1 a 2, i když tam to bylo spíš cenama za licence a tím, že jednička byla první, tudíž neznámá) byl obrovský (150 vs +-800)... jen doufam, že bude podobnej rozdíl i mezi GT5 a GT6 (ale už jen premium) :)
a nejspíš proto, že nechtěli opakovat ''prázdnou'' GT3, tak jim vývoj zabral tolik času (měl to být puvodne snad launch titul), jenže si naložili až příliš, utvořit takovyhle modely už neni jen tak. Takže museli auta rozdělit.
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od goes »

jinak ja bych hlavne nikdy konzoli nekupoval jako novou. proc taky, kdyz se jeta da koupit za trojku a borci k tomu povetsinou pridaji klido i 10-20 her a pak uz nestve, ze za rok prijde nova generace.

Jinak PC taky za 2 roky zestarne, ale na rodzil od konzole se da upgradovat z casti, nebo cele. je pravda, ze u konzole clovek vi, ze po celou dobu jejiho zivota vsechny hry pojedou bez sekani a problemu. to u PC neni.
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od karelpipa »

ne vždy se dá pC upgradovat po castech tak, aby to bylo opravdu vykonove zlepseni (ne vsechny soucastky sou kompatibilni atp)
Já si zrovna jak rikas goesi PS3 koupil mesic starou o 1500 levneji + jsem dostal 4 hry (2 bundle, 2 prostě jako bonus)
Po roce odesel (asi) zdroj, reklamace. Zrovna v tu dobu vyslo GT5, takze hra doma, konzole ještě asi 2 tydny ne.
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od goes »

no mne uz to nejak prestalo bavit, tudiz xbox prodavam a pockam si na nastupce PSP, to je takove mobilni, byt samo kokotske stejne :)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Vrooom »

goes píše:jinak ja bych hlavne nikdy konzoli nekupoval jako novou. proc taky, kdyz se jeta da koupit za trojku a borci k tomu povetsinou pridaji klido i 10-20 her
To by me zajimalo kde sezenu treba playstation 3 za 3k s hromadou her
Odpovědět