Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Vrooom »

Jsem tomu zkusil dat mekke predni stabiky a tvrdy zadni a uz to jde rozhodit i pod brzdama, je to lepsi. Ale nedotacivost tam bude vzdycky.
Uživatelský avatar
Klouczech
Autoškolák
Příspěvky: 22
Registrován: stř 21 čer 10:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Klouczech »

Porovnal jsem okruh Lausitzring mezi hrou RaceRoom Racing Experience a Realitou:
https://www.youtube.com/user/KlouCzech
https://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech/
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Pajjoun »

Co stáhnout za hru, ideálně free, aby tam byl Hungaroring? Nemusí to bejt nic extra fyzikou, ani grafikou. Jen si zapamatovat trošku zatáčky, abych nemusel koukat na videa.

Chtěl jsem si stáhnout M3 challenge. Ale přidávání tratí mi přijde jako dost oser + jsou linky většinou mrtvý, když hledam tratě.
TSs
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od jarka »

V M3 challange to je na pohodu, spustíš hru kde je v locations v adresáři "Nuerburgring" trať grand prix (ta defaultní). /ak jen alt+tab, přejmenuješ adresář "Nuerburgring" např. na "Nuerburgring1" a adresář "Hungaroring" přejmenuješ na "Nuerburgring" a jedeš. No problemo :) . Po skončení to zas musíš vrátit zpátky. Celý práce tak na 10s. Pokud by jsi chtěl ten Hungaroring, tak ti to můžu poslat přes uschovnu.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Kavis »

Ma smysl kupovat asseto corsa na ps4 kdyz bych to hral na ovladaci? Volant k ps nemam a ani ho v obyvaku nemam kam dat. Je zrovna na ps store za 4 kila, coz jsem ochotny dat, akorat nevim, jestli to ma smysl.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od jarka »

Bez volantu je to podle mýho dost na prd. Koupil jsem nakonec skládací sedačku, kde se nechá volant přidělaný i po složení a pokud to máš aspoň trochu kam dát, tak to celkem jde (viz tu: https://s31.postimg.cc/s00zi56yj/IMG_20 ... _kopie.jpg). Případně aspoň stand, ale to taky není žádná hitparáda.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Kavis »

Bohuzel starsi syn (3 roky) ma obdobi "co muzes urvi, co ne zkurvi" a mladsi (9 mesicu) do nej brzy taky doroste :D mistnost kterou jsme pouzivali jako zasivarnu na tyto "bordely" jsem loni zene prebudoval na satnu + pracka a susicka, takze to nemam kam pred tim sycakem schovat a zene by se dalsi takova podle ni blbost v byte urcite nelibila. Takze jen s gamepadem to bude uplne o nicem?
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od jarka »

Hmm, blbý období (můj junior už na tom taky trénuje :) ) - jedině nějak vymyslet jak to někam zavěsit na zeď a ukecat manželku, aby si na to zvykla. Jako mě to doma taky straší, ale naštěstí to skousla. Teď teda nejezdím, páč už je po třetí G29 na reklamaci :( . Jinak na volantu je to úplně jiná hra, game pad je naprd (a to jsem byl zvyklý pařit na klávesnici). A taky dost dělá ten playseat - pocitově jak když sedíš ve skořepině.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od Pajjoun »

jarka píše:V M3 challange to je na pohodu, spustíš hru kde je v locations v adresáři "Nuerburgring" trať grand prix (ta defaultní). /ak jen alt+tab, přejmenuješ adresář "Nuerburgring" např. na "Nuerburgring1" a adresář "Hungaroring" přejmenuješ na "Nuerburgring" a jedeš. No problemo :) . Po skončení to zas musíš vrátit zpátky. Celý práce tak na 10s. Pokud by jsi chtěl ten Hungaroring, tak ti to můžu poslat přes uschovnu.
Díky za info.
Za poslání buu rád. :-)
TSs
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní auto simulátory - XBOX, PS,PC

Příspěvek od jarka »

Prosím nevíte někdo, na kterém simulátoru pro PS4 je Slovakia Ring? Co jsem našel, tak jsem viděl nějakou zmínku o Asseto Corsa, že se tam dá nahrát trať, ale to jde i na PS4?
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět