poskozena pneumatika

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
kdoule
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 08 srp 18:45

poskozena pneumatika

Příspěvek od kdoule »

Dobrý den,
nejmenovaný člen rodiny najel dnes dost razantně při parkování na obrubník a odřel pneumatiku na dvou místech (o ráfku nemluvě). S autem bylo možné dojet domů bez potíží, žádná kontrolka zatím nesvítí, ale zítra potřebuji jet celkem cca 80 km a nevím, zda si to mohu s tímto troufnout. Do autoservisu se dostanu až příští týden....Nechali byste radši auto doma, nebo byste jeli? Vypadá to na povrchové poškození, ale mám obavy. Prosím o vaše názory a zkušenosti, díky.
Přílohy
pneu.jpg
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: poskozena pneumatika

Příspěvek od 970ka »

Bych to asi neřešil a jezdil dál.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: poskozena pneumatika

Příspěvek od řidičBOB »

taky tak...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: poskozena pneumatika

Příspěvek od vonkreuz »

Odřené. Jezdit dál.
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: poskozena pneumatika

Příspěvek od janjan »

já už bych kupoval nové kolo i pneumatiku, ale to jen protože jsem na tohle úchyl... tohle je jen vizuální, ta gumová hrana je tam přesně na tohle, jen to má ochránit ten disk, což se prostě nikdy nestane :-w
amater
Autoškolák
Příspěvky: 89
Registrován: úte 03 črc 15:40

Re: poskozena pneumatika

Příspěvek od amater »

Ahoj, nejdu zakladat jina vlakno, napisu to sem, budu rad za nazory: Mel jsem maly hrebicek v pneumatice (behoun), zajel jsem tedy do servisu, hrebicek vyndali, dali zespodu zaplatu. Kdyz jsem prijel domu, udelal jsem test s mydlovou vodou a na moje prekvapeni to delalo male bublinky.... zajel jsem tada zpatky, dali dolu pneumatiku, videl jsem krasnou zahlazenou zaplatu uprostred puvodni diry... neslo nam do hlavy jak to muze propostet. Ale teda odbrousili ji dolu, vycistili, dali lepidlo, pockali, a dali novou zaplatu (trichu vetsi).... no a na moje prekvapeni stale to dela takove pidi bublinky (cca 1-2mm, nafoukde se asi za 5sek) .... nechapu... mam to resit? Kudy to muze unikat? Sameho mne nenapada jak jinak (lip) by to meli opravit... Zaplata je velka asi 6x6cm, hrebik co tam byl, byl takovej malinkej, jen jen ze prepichnul pneumatiku. Kdyz jsem na to prisel, tak jsme zrovna byli na ceste, vzhledem k minumalnimu uniku, jsem na pneumatice v pohode dojel az domu... a myslim ze bych tak mohl jezdit jeste pekne dlouho (proste unik byl maly).
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: poskozena pneumatika

Příspěvek od Truck Daškam »

Nafoukni to, jezdi, za týden změř a uvidíš
Chápeš to?
amater
Autoškolák
Příspěvky: 89
Registrován: úte 03 črc 15:40

Re: poskozena pneumatika

Příspěvek od amater »

OK.
Odpovědět