STK

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: STK

Příspěvek od retron »

využít odkladu na max, taky mi končí tenhle týden, odkládá se o 10 měsíců původní platnosti tzn. není důvod aby se hromadily vraky zrovna koncem roku a nenařídil to Havlíček, ale EU a je to platné po celé uhniji
https://www.mdcr.cz/Media/Media-a-tisko ... rodlouzena
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: STK

Příspěvek od ctrl_j »

Tos blbe pochopil, ja tim nemyslel, ze se ke konci roku zacnou hromadit vraky, ale vzhledem k podceneni ockovaci strategie nejspis zas C-19 pripady.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: STK

Příspěvek od Lachende Bestien »

Omezenou platnost tzv. řidičských průkazů, tedy v současnosti s největší pravděpodobností záměrně křehkých plastových kartiček, vymyslel též pořádně vychcaný zkorumpovaný byrokrad.
Pokud mám platné řidičské oprávnění, k čemu mi je nějaká debilní praskající kartička? Aby mě mohli fízli buzerovat a vydírat, když ji zrovna nemám u sebe? Stejně si údaje ověřují v databázi, takže bohatě stačí občanka.
Kdyby to aspoň ti cizopasníci nasátí na státní rozpočet vyrobili z kvalitního plastu, tak to vydrží 50+ let úplně v klidu.
Ale kvalita a efektivnost je přesným opakem výsledků činnosti nejen zdejších parazitických byrokradů aj. profesionálních vysavačů společné kasy.

Co se STK týče, doporučení od ctrl_j zní celkem rozumně, obzvláště má-li to podloženo vlastní pozitivní zkušeností.

@retron
Těmi vraky máte na mysli brambory páně pavprocha? :D
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: STK

Příspěvek od spooon »

no jestli se zase začnou hromadit případy čínský chřipky, tak by to měli opět prodloužit, takže v tom případě o nic nejde.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: STK

Příspěvek od ctrl_j »

Jinak koukam, ze od 1/7/2021 plati nova metodika mereni emisi, tak bych se navstevam SME kolem tohoto terminu vyhnul :)

https://www.mdcr.cz/getattachment/Dokum ... 0.pdf.aspx
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět