Pasivní antiradar - jaký vybrat

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Pasivní antiradar - jaký vybrat

Příspěvek od petr_riha »

Tzn. na okně budu mít dvě přísavky? AR a kameru? Tajně jsem doufal v nějaký all-in-one přístroj :-)
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivní antiradar - jaký vybrat

Příspěvek od řidičBOB »

Jj, dvě. Tak dalece technologie ještě nepokročila.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Pasivní antiradar - jaký vybrat

Příspěvek od Spectral »

petr_riha píše:
Spectral píše:Neposkytují však ochranu proti laserovým měřičům, takže proti významnému procentu měření budeš nechráněn.
Což je naprd... takže, co bys doporučil? Nehledě na cenu, abych se zorientoval.
Na účinnou ochranu proti laserovým měřičům bys musel mít laserovou rušičku (laser jammer), tedy "aktivní antiradar", jehož použití je v ČR nelegální (a v asi všech ostatních zemích v Evropě taky a často i jen samotné držení, nejen použití). Laserové rušičky dále nejsou přenosné, ale jsou určeny pouze k pevné montáži do vozidla. Cena od cca 17 tisíc bez montáže při ochraně menšího auta a jen zepředu (až po cca 38 tisíc za kompletní ochranu i většího auta); toto je cena pouze za laserovou rušičku, mikrovlnné radary a stacionární měřiče řešíš zvlášť (například těmi zařízeními, o kterých jsme ti psali). Při nevhodném způsobu použití a nešikovné (nedostatečně skryté) montáži je zde riziko odhalení a sankce za použití rušičky. Nevím, jestli to je směr, kterým se chceš vydat.
:ar!
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Pasivní antiradar - jaký vybrat

Příspěvek od francis »

petr_riha píše:Tzn. na okně budu mít dvě přísavky? AR a kameru? Tajně jsem doufal v nějaký all-in-one přístroj :-)
Na tohle uz par let cekam a porad se k tomu nikdo nema :(
Mirek
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivní antiradar - jaký vybrat

Příspěvek od řidičBOB »

Což o to, ono by se i měl...ale víš, jak to je s AR technikou - ta je citlivá na kde-co. To je jedna věc a ta druhá je fakt, že AR chceš tak nějak zamaskovat, aby nebyl moc vidět, protože čorkaři a protože s tím občas vyjedeš do zahraničí a nesundaváš. A to jde proti tomu, aby měla kamera dobrý výhled. Takže ať to vezmeš z kterékoliv strany, tyhle dvě hračky nejsou zcela kompatibilní.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Pasivní antiradar - jaký vybrat

Příspěvek od EL_XEL »

(já se dodnes divím, že automobilky nenabízejí onboard kameru jako příplatkovou výbavu - vždyť to jsou další snadný prachy)
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Pasivní antiradar - jaký vybrat

Příspěvek od petr_riha »

Chlapi, díky za infi, trochu jsem si rozšířil obzory :-)

Mrknu se, co se nabízí a asi pošlu vybrané kousky ke konzultaci :-)
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Pasivní antiradar - jaký vybrat

Příspěvek od M.Z. »

EL_XEL píše:(já se dodnes divím, že automobilky nenabízejí onboard kameru jako příplatkovou výbavu - vždyť to jsou další snadný prachy)
Citroen to tuším má.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivní antiradar - jaký vybrat

Příspěvek od AntiRadary.cz »

petr_riha píše:Ahoj kluci, holky,

doporučíte mi nějaký pasivní antiradar za rozumné peníze? Odnímatelný, jezdím často za hranice.
P.
Stačí zavolat někomu, kdo se tím živí celý život, např. mně ;) , obětovat pár minut kreditu, popřípadě si domluvit osobní schůzku s předvedením (skoro) VŠECH možných přenosných i vestavěných detektorů a laserových rušiček, které opravdu fungují a hned bude jasno, co nejlépe splní požadované podmínky. S ohledem na 15% slevu pro členy Autofóra bude výsledné řešení určitě levnější než někde na Alze.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivní antiradar - jaký vybrat

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Kameru v sobě nemá žádný AR. Tak dalece technologie ještě nepokročila.
Ale má a pokročila. Dokonce umí i MultaRadar a Ramer, ale jak kvalitně zatím nevím ... ;)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Odpovědět