Policejní kontroly a měření

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

Normálně bych ho vzal…
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od mattonecz »

Buzerant. V ty mocce by te stejne nikdy nedojel :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od Stepan »

já nejsem takovej hrdina. kór bez kamery. Navíc Vysočina... Jihlava napíše sebevětší píčovinu, kraj jí to vždycky potvrdí a je to na dlouho.

A mimochodem, když už tak řešíme ten policejní útlak. A tady se teda bránit budu, to mi přijde fakt komický.
Provozovatel mě (údajně) neustále udává jako řidiče při parkování služebního auta. Mně nic nechodí, tak nevim.
Teď mi přišla výzva na 2 konkrétní přestupky.
Tak jsem napsal, že souhlasím se sdělením provozovatele.
Pražská městská část mi v návaznosti na to poslala nějakej příkaz, ve kterým mi píše, že mě vyzvali k vyjádření se ke dvěma přestupkům, já napsal že souhlasím se sděleními provozovatele a oni "ještě" kontrolou databáze zjistili, že mě provozovatel označoval i u dalších přestupků (konkrétně vyjmenovaných), takže mi ukládají souhrnej flastr za všechny.
Nepochopil jsem moc :D

Nevim, jestli z toho, že provozovatel píše jak mongol (a já při tom souhlasu taky zrovna moc stylistiky neprojevil) usoudili, že jsme nějak mentálně slabší parta a tak zkusili takovouhle kokotinu... :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od M.Z. »

Mě se už párkrát stalo, že jsem předjel civilní auto s bengama (možná o kapku rychlejš :-B ), pustili majáky, já bliknul výstražnýma a vysrali se na mě.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od petr_riha »

Stepan píše: úte 01 lis 21:39 teď akorát jedu domu po okreskách. vodorovné značení nepřítomno.
Dojíždím policejní Scalu, jede jak s hnojem. Reálně mimo obec 50, tam kde se dá jet 150. 90 i v přeložený dodávce.
držím odstup, míjíme dvě místa, kde bych normálně podobnou brzdu mezi zatáčkama už dávno seknul, čekám na dlooouhou přehlednou rovinku, abych jakože nic neporušil a nepůsobil jako pirát silnic. týpek stále 50.
Blinkr, plnej a když jsem čumákem na úrovni jeho zadku, týpek najednou vyhodí blinkr vlevo. Na úplně přehledným úseku, kde není doleva kam odbočovat ještě dalších X set metrů.
Dávám brzdy, pravej blinkur, řadím se za něj. fízl vypíná blinkr a pokračuje rovně dalších X set metrů. Kde odbočuje doprava, já doleva, nashledanou.

Nevyplývá mi z toho nic jinýho, než že ten zmetek hodil na poslední chvíli blikr a doufal, že ho předjedu, ačkoliv bude mít vyhozenej blinkr vlevo.

Jakože, maličko ubohý :D
1. bez kamery ani tuk
2. pokud nebylo kam doleva + teda fakt jsi byl čumákem na úrovni jeho zadku, nebylo o čem. I kdyby nakrasne chtěl někam odbocit (kdyby tam odbočka byla), nesmí, protože tam jsi ty. Blinkr není přednost.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od Zajda »

Ano, předjížděné auto nesmí do protisměru ani s blinkrem.
Takhle na ně :D
https://www.youtube.com/watch?v=4W8PVRjfgnE&t=58s
《》
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan: stává se to teď poslední dobou i kamarádovi. Dřív poslali rovnou Výzvu k úhradě stanovené částky a hotovo. Teď, z nějakých důvodů, předvolávají k podání vysvětlení.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od Stepan »

No přijde Výzva provozovateli.
Ten udá řidiče.
A tam to většinou skončilo. Ale teď mi přišlo, ať se vyjádřim.
Nebude to nějakou tou novelou o sprdeli?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

Nevím. Ale k nám na firmu chodí Výzvy k zaplacení rovnou. Z Phy i z jiných koutů republiky.
Ten kamarád má x pokut a všude ho předvolávají k podání vysvětlení.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od retron »

liší se to v Praze i podle městský části, P5 a 6 praktikuje takzvaný turbomodel, přijde nejdřív výpalný a když nic tak rovnou platební příkaz. Hl.m. a jiné městské části jedou postaru zatím. Ohledně předjetí fízlauta, předjel jsem je na magině kde je 80, tachometrovými 82 (moc mi to nepřeměřuje), jelikož jeli výchovně asi 70. Okamžitě majáky, odstavení na 0. km na úrovni centra Chodov, na mé konstatování, že to tam není moc bezpečné, odvětili, že mají přece puštěné majáky. Dýchání, lízání a čekání 10 minut na vyhodnocení. Pak za mnou jeli dalších pár km, jestli náhodou přeci nějaký ten přestupek nevyrobím. Podle mluvy, nějací kratcí zobaci, ikdyž z místního oddělení. Od té doby na to kašlu, za tu ztrátu času to nestojí.
Odpovědět