Policejní kontroly a měření

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od honziss »

Tady se jeden PCR rozjel v klubu a kolegove se evidentne nemeli moc k tomu to resit :-o

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-sve ... i-40464222
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

Ten ale pude…
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od Stepan »

Jménem zákona ať narovná ty nohy.
Jeho stará asi taky dobrej matroš, když ho v tomhle ještě podporuje.
To co holka popisuje za chování hlídky jsem zažil z první ruky.

Kamarádovi se kdysi na menším festivalu zjevil fotr nějaké přítomné (a přivožralé) mladistvé a začali ji nakládat do auta, přičemž ji u toho párkrát i dost nevybíravým způsobem proplesk. Holka furt řvala, že je úchyl, že s ním nikam nejde (...). To by mi bylo i jedno, víceméně vožralá patnáctka. Pro alternativní výchovné metody mám pochopení.
Nějací místní alfasamci se tam s fotrem začali dohadovat, starouš tvrdil, že je od policie, chvíli se tam strkali, až mu jeden ze samozvaných rytířů napálil rovnou na čelist. Dědek to ustál, všechna čest :D
Kamarád zavolal PČRku, byli tam v cukuletu.
Holka stále řvala, že s ním nikam nejde, fotr si přestal držet hubu a přímo před těma fízlama ji zfackoval.
Hlídka si s ním jen podala ruce, zazněla věta "Tak jeď domů Jirko, my to tady už uklidníme", narvali mu jí do tý jeho obstarožní ovce a sami taky vodjeli.

Vrána vráně...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše: čtv 14 bře 16:29 Ten ale pude…
To předpokládám. Štvou mě ale ty keci kolem o "selhaní jednotlivce". Podle výpovedí svědků se o něm vědělo, že je magor kdyz se napije, čemuž se zjevne nevyhýbal když se jde vykropit na švestkovej bál. Z mého pohledu zjevné selhání zaměstnavatele :ymsick:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od M.Z. »

Tvl, co to je za psychouše? Kdyby byl agresivní na chlapy, tak si řeknu, agresivní debil s pochybnými psychotesty, ale mlátit cíleně ženské? :-o

Tam bych to viděl už na nějaký sexuální problém...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

honziss: výš, jak to je. Výpovědi o tom, že chlastal a mlátil holky, jsou ex-post o hovně. To pravda být může, ale také nemusí. Takových u výslechů bylo…

M.Z.: spíš, že mu někdo pořádně nenakouřil. Policajt nepolicajt.

Stepan: nechoval by ses ke kolegům jinak.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše: čtv 14 bře 17:24 Stepan: nechoval by ses ke kolegům jinak.
Hele to možná jo, ale já jsem soukromej subjekt. Že se spousta věcí uklidí je mi úplně jasný, ale imo by se to nemělo dělat takhle okatě a veřejně. A z mýho subjektivního, idealistickýho a vlastně řádně naivního pohledu by měl policajt, tím spíš v uniformě, trošku dbát na nějakou vážnost a čest sboru. Než se starat o to, že tady s Frantou chodí na pivo.
Reálně se ptám, co si pak má vobčan myslet, když fotr řeže svý dospívající dítě a uniformovaná hlídka to pak "přikreje" před možná dvaceti svědky? Absolutně bohorovně, všechno jedno.

Z tohodle pak přesně pramení ta frustrace. Stejně jako si ty víceméně plošně nic hezkýho nemyslíš o profesionálních řidičích, spousta lidí si to přesně kvůli těmhle excesům nemyslí o fízlech.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

Tak předně - tu historku znáš z vyprávění. Nebyls u toho, takže bys z toho neměl vyvozovat nic víc, než že se to možná takhle stalo.
Nelze úplně srovnávat práci kamčáka a policisty. Už jenom proto, že není policajt jako policajt.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od Stepan »

Kterou z těch dvou historek myslíš? To video? Tam vycházím pouze z toho videa, co vykládá nějaká ukřivděná novinářům mě nezajímá. A to, co vidím na tom videu, mi úplně stačí.
A pokud myslíš tu od kamaráda, tak řekněme, že ji nemám z vyprávění ;;)

A jinak, není kamioňák jako kamioňák. Ten 60yo pán, co pro nás jezdil smluvku vlastním tahačem je určitě jinej materiál než překompenzovanej Moldavec v 30 let starým MANu.
Ovšem, veřejnost v tom taky rozdíly nedělá.
Moje zkušenosti se sborem jednoduše nejsou dobré. A tím nemyslím nějaké povození někam do prdele na služebnu nebo držkování dopraváků. To první jsem si zasloužil, to druhé se mi neděje, chovají se vesměs korektně. Ať už si o tom, co předvádějí, myslím cokoliv.
Ale ta neochota, když jdeš něco nahlásit, ta mi prostě pije krev.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan píše: čtv 14 bře 20:55 A jinak, není kamioňák jako kamioňák. Ten 60yo pán, co pro nás jezdil smluvku vlastním tahačem je určitě jinej materiál než překompenzovanej Moldavec v 30 let starým MANu.
Ovšem, veřejnost v tom taky rozdíly nedělá.
Moje zkušenosti se sborem jednoduše nejsou dobré. A tím nemyslím nějaké povození někam do prdele na služebnu nebo držkování dopraváků. To první jsem si zasloužil, to druhé se mi neděje, chovají se vesměs korektně. Ať už si o tom, co předvádějí, myslím cokoliv.
Ale ta neochota, když jdeš něco nahlásit, ta mi prostě pije krev.
Nemyslel jsem tento rozdíl. Myslel jsem pracovní zařazení a s tím související požadavky. To totiž není totéž.

Jestli si za ty zkušenosti tak trochu nemůžeš sám?!
Jestli se jim snažíš ujet, tak co čekáš? Že ti koupí čokoládu?
U dopraváku je to nemlich to stejné. Když se chováš slušně, jsou slušní i oni.
Zrovna včera jsem byl na jednom MO, podat oznámení na jednoho frajera v kamionu z JS, včetně záznamu. Ani náznak neochoty. V poho to sepsal, stáhnul z karty záznam.
Jestli to ono opravdu není o přístupu. Jak se totiž do lesa volá, tak se z něj ozývá.

ad to video: na každého ten alkohol nějak působí. 2,5 voltu v žíle, to už chlapec sotva stál na nohou a bylo to taky vidět. Velmi silně pochybuji o tom, že věděl, co dělá. To ho samozřejmě neomlouvá a takový člověk u policie nemá co dělat. A taky nebude. Hned jak ukončí nemocenskou. Věř tomu. Teď se může modlit, aby na něj byli z GIBSu alespoň trošku hodní. I na tu jeho pipku. Ta půjde taky.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět