Policejní kontroly a měření

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od driver »

Hele mi to je jedno, hlavně že jsem největší pirát, to je důležité. Totiž u závažných incidentů se zabavují vozidla, takže já platím hotově a děkuji za upozornění...

Rozlišuje se zastavěná/ nezastavěná oblast a rychlost v asi deseti pásmech a ještě tam je rozmezí cen pokuty dle uvážení soudruha.

Přehledně zde,ve třech čtvrtinách dokumentu odskroluješ přehlednou tabulku
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od leonidas »

Za to maj snad příplatek,ne? :D Tolik slepičářů zastavovat.. ;) Jen ať měřej :)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od Stepan »

ctrl_j píše:
driver píše:… a na 80 jsem jel 106.
Jsem ze 140 měl sundanou nohu a plachtěním mě vzali hned na začátku úseku 106, dále rychlost klesala...
Rasseln! Geschwindigkeit tötet! Zkus nevybuchnout smíchem.
:)) Byl jsem ospalý tak říkám Morgen Viefiel Bar bezahlen Bitte schon?
120! …
Tak bulhar jel na 80 zmerenych 117 (+37 kmh) a dostal 120€. Nemec s L200 jel na 110 zmerenych 133 (+23) a dostal 70€. A tys jel +26 a taky za 120€? - To te natahl ne?
A ty bys jako fízl někoho, kdo na zastavení reaguje "brej, tak kolik?" neosolil? :-\
jako na pohonění ega asi dobrý, ale já jsem chudej a línej, takže se vždycky domlouvám. Mám pak dobrej pocit z ušetřených kaček a míň běhání po úřadech.
Stepan píše:to jsem si jednou takhle stál na kokota na letišti, dostal jsem kilo flastr, ale za to slib, že tam už můžu stát jak dlouho budu chtít. Takže mě to vyšlo líp než platit parkování \:D/
Jen ten bodovej systém, to je svině zrádná :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od ctrl_j »

Sranda to zacne byt az ve chvili, kdy se k zalobe pripoji hodne moc ridicu a budou ty penize vymahat zpet. A pokud to soud posveti, tak se to cele umocni na druhou, protoze urad v dane cinnosti pokracoval i po upozorneni dozoroveho organu (vnitro) a byl prokazatelne seznamen s judikatem, ktery tento proces oznacil za nezakonny.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od driver »

Stepan píše: A ty bys jako fízl někoho, kdo na zastavení reaguje "brej, tak kolik?" neosolil? :-\
jako na pohonění ega asi dobrý, ale já jsem chudej a línej, takže se vždycky domlouvám. Mám pak dobrej pocit z ušetřených kaček a míň běhání po úřadech.
neosolil, proč, nejsem kretén
po úřadech neběháš když platíš na místě
na čem se chceš domlouvat, když jednak jsou přesně dané tabulky a zrovna tě zastaví typický "Kommissar Alles Klar" musíš rozlišovat co to je za případ, a tohle byl extrém schopný Tě odvézt do vazby protože jsi podle jeho názoru podobný hledané osobě :))
S jinýma se dá vycházet v klidu ale někteří jsou psychouši.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od pavproch »

Jaxem jel do Diliny, tak I/18 v Kolárovicach = neoznačená tmavá oftáka (rozsvícená světla, čili motor on) na kraji, nějaké divné pohyby u spolujezdce - zřejmě lejzrová pistolka (na mém odjezdu od nich - strikně sem držel 50, bo v bramborovi2 nenisu ochrana zezadu, prozatím) a o kus dál PaChový transportér na aut. zastávce - žádného pyrátha ale odchyceného neměl. Po cestě z5 sem se s oběma autama potkal znova, tentokáte před hospodou (v odbočce na Petrovice). Btw, dobré meníčko (7 jídel na výběr) za 4,30 tojro.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od honziss »

driver píše:
Stepan píše: A ty bys jako fízl někoho, kdo na zastavení reaguje "brej, tak kolik?" neosolil? :-\
jako na pohonění ega asi dobrý, ale já jsem chudej a línej, takže se vždycky domlouvám. Mám pak dobrej pocit z ušetřených kaček a míň běhání po úřadech.
neosolil, proč, nejsem kretén
po úřadech neběháš když platíš na místě
na čem se chceš domlouvat, když jednak jsou přesně dané tabulky a zrovna tě zastaví typický "Kommissar Alles Klar" musíš rozlišovat co to je za případ, a tohle byl extrém schopný Tě odvézt do vazby protože jsi podle jeho názoru podobný hledané osobě :))
S jinýma se dá vycházet v klidu ale někteří jsou psychouši.
Divil by ses, ale sance uspechu ve spravnim rizeni je velika i pro uplneho laika, ktery se ani nenecha zastupovat, ani nedela v procesu obstrukce. Ja v minulosti 2 spravni absolvoval (oboji rychlost, 61 km/h v obci), ciste ze zvedavosti a abych se neco priucil a to bys koukal jak zdanlive jasny prestupek (ktery 99% lidi na miste zaplati) se vlastne vubec nestal/nebyl zaevidovan a jeste jsem mel moznost si pozvat k vyslechu VIP straznici Hamorskou :D

Mimochodem z meho jasneho NE na navrh reseni domneleho prestupku na miste v 6ti pripadech zastaveni byly 2 spravni rizeni. Proc asi?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Policejní kontroly a měření

Příspěvek od Stepan »

add poslední věta: podobný poměr :ymhug:
akorát já se vždycky prvně ptám, jestli je ten přestupek "káčkovej", že pak bych ho na místě klidně pořešil. Většinou bez úspěchu.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět