Jak řešit záměrné blokování silnice jinými co nejefektivněji

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Jak řešit záměrné blokování silnice jinými co nejefektivněji

Příspěvek od driver »

Někdy má někdo pocit, že má mandát zamezit ostatním předbíhat a blokne jinak volný pruh.
Zákon nezná ale názor má, sice přesně opačný, ale o to razantněji jej prosazuje.
Jak řešit záměrné blokování silnice jinými co nejefektivněji?
Dejte nápady.
Někdy se takových umělců najde více, viz video:

ctrl_j píše:Dvojita davka hlouposti
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Jak řešit záměrné blokování silnice jinými co nejefektiv

Příspěvek od Stepan »

Offtopic historka:

Kamarád nedávno někoho těsně před křižovatkou oprasil, podjel ho odbočovacím pruhem a narval se zpátky do pruhu "rovně". Chlap vylezl z auta, přišel k němu, kamarád stáhl okénko, chlap mu dal pěstí a šel zpátky ke svému autu. Nic víc se nestalo, padla zelená a kámoš se nezmohl na reakci.

Každý má právo nechat se inspirovat \m/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Jak řešit záměrné blokování silnice jinými co nejefektiv

Příspěvek od oxik »

Stepan píše: kamarád stáhl okénko, chlap mu dal pěstí a šel zpátky ke svému autu.


To mi připomíná od 0:15 tohle :D

Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Jak řešit záměrné blokování silnice jinými co nejefektiv

Příspěvek od Stepan »

Na mě to, kdysi dávno v dobách, kdy jsem proháněl červené Feldari, taky jeden zkoušel. Mával ručičkama a byl celkově nějakej neklidej. Pak střih a už se jenom potácel ke svému autu. Ohledání vozu po akci odhalilo, že jsem si do řidičových dveří vyrobil, asi o jeho koleno, slušnej ďůlek. Ale vykleplo se to. Byl to nesmrtelný vůz :x

Celkově mám tyhle road rage docela rád. Akorát když mě naposledy naháněli dva šunkohlavové po benzínový pumpě, to už jsem se moc nesmál x_x Ale nakonec jsme to vyřešili rozumnou domluvou.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Jak řešit záměrné blokování silnice jinými co nejefektiv

Příspěvek od mattonecz »

cernak je nakej zakletej, ja tekhle vyfakoval nakyho dedka u pocernic kterej na me troubil pac si myslel ze ma prednost, ale nemel. no a nez sem se rozkoukal tak me predejl vybrzdil a natahnul mi ji zkrs okno, kdyz sem se ho poklidne ptal co chce. po te sem se za nim rozjel, tak projel cervenou aby mi ujel. no a po ty hlavni jeli svestky tak ho hned sebrali :D takze sem u nich zastavil s tim, ze me napadnul, ale musel bych pro lekarskou zpravu tak sem jim jen rek at mu za tu cevenou daj co muzou, myslim ze to udelali. za me karma kvalitni :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Jak řešit záměrné blokování silnice jinými co nejefektiv

Příspěvek od Stepan »

Cernak je můj hood \m/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Jak řešit záměrné blokování silnice jinými co nejefektiv

Příspěvek od oxik »

V BMW jsem měl dvojsklo, tam jsem se nebál a určitě bych ho nikomu nestahoval na povídání :D Ale teď vozím tornádo, kdyby si někdo chtěl povídat stylem pěst..mám docela drahý zuby, tak o ně nechcu přijít

Abychom nebyli uplně OT, tohle se stane párkrát za život, neřešil bych to jinak, než trpělivostí..
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Jak řešit záměrné blokování silnice jinými co nejefektiv

Příspěvek od mattonecz »

no jo bylo leto tak sem mel okno dole. pripoutanej a stojis na brzde se clovek tezko brani :D ja v aute nic nemam, ale aspon nejakej pepr by se nekdy mohl hodit..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak řešit záměrné blokování silnice jinými co nejefektiv

Příspěvek od řidičBOB »

Vystoupit a skončit to s ním.
Ale já to většinou dnes řeším tak, že stáhnu tmavé okénko, člověk vidí "šunkohlavu" a já na něj spustím rusky... Zatím se každý otočil a ještě se omlouval :D Dneska má každý pičus v autě kameru, takže to na žádnou velkou akci není.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Jak řešit záměrné blokování silnice jinými co nejefektiv

Příspěvek od Stepan »

šunkohlava není o tom, že seš plešatej, ale o tom, že seš tak tlustej, že zmizí rozdíl mezi hlavou a hrudí, prostě nemáš krk :D

já to s nima uhrál lehce sebevražednou misí. Už jsem se vracel k autu na parkovišti, oni akorát přijeli (tmavě šedá A4 v té době ještě poslední generace, takže jsem očekával alespoň minimální inteligenci), vyběhli na mě a řvali něco na téma, že mi fotr sice koupil auto (vezl jsem zrovna jeho ze servisu, takže měli napůl pravdu), ale to mi nedává právo chovat na silnici jako pičus, tak jsem zatroubil na ústup do míst, kde jsem tušil kamerový záznam a oznámil jim svůj plán nechat se zbít a následně si pořídit ještě větší kola a třeba by zbylo i na slušnou dovolenou. Pochopili mě a dali pokoj :D

A když jsme u těch omluv: Nedávno jsem v Hornbachu kupoval elektrikářský rychlostahovačky (200ks) a samosvařitelnou pásku (100m). Oblečen do svého volnočasového úboru (klasický workery, rifle, bomber). Na kase mi paní najela zezadu košíkem na nohu, já si toho skoro ani nevšiml, ale tolik omluv a tak zkroušenej pohled jsem v životě neviděl. Možná bych se měl oholit a nechat trošku narůst vlasy :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět