Hon na piráty

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Hon na piráty

Příspěvek od M.Z. »

Jen houšť a větší kapky, piráti jedni...
Dneska mě regulérně ohrozilo několik bezpečně jedoucích řidičů, kteří mi nedali přednost v naprosto neuvěřitelných situacích, ale jistě nepřekročili.
A ti odborníci na bezpečnost mě taky docela děsí, kdyby se s nima člověk svez, asi by se nestačil někdy divit.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Stepan »

Ze kdy je ta reportáž? Paní říkala, že už to 10 dní měří. Ups... ;;)

EDIT:
http://www.ceskatelevize.cz:8080/ivysil ... kvalita=ad

Cha, už to mám. Tak doufám, že rozhovor s tou hrozně moudrou paní nenatáčeli moc dávno... :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

...to poznáš :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Stepan »

Spolíhám na překročení 50+ O:-)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Hon na piráty

Příspěvek od vonkreuz »

Čekám, že po dnešku se taky objeví moej auto na nějakém SK webu nebo FB skupině jako pyráth. Předjeli jsem borce jedoucího 80km/h na přehledném úseku s přerušovanou čárou. Začal nám zrychlovat, ale my se nedali, tak nás vytroubil. A asi se mu moc líbila naše SPZ s pěknou kombinací nebo starý hranatý auto, takže si nás za jízdy fotil zezadu fotyhopaparátem držíc ho oběma rukama chvílu nad kapličkou, chvíli mezi kapličkou a A sloupkem. Samozřejmě fotil v místě, kde už je plná čára. Už si musím pořidit zadní kameru. :D
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Hon na piráty

Příspěvek od driver »

Propagandu na měření a nákup techniky k tomu určené, to by jim šlo. Zdroje příjmů jsou prioritou. Že by udělali tři pruhy na D1 v celé délce nikoho nenapadne ani omylem. Troufám si tvrdit že i 4 pruhy by nebyly žádný nadstandard ale naprosto adekvátní vzhledem k objemu dopravy ve špičce, a vzhledem k možnosti uzavřít jeden pruh z jakéhokoliv důvodu a stale by zůstala nesnížená propustnost kapacity. Není nic horšího než když to jde že dvou nebo tří pruhů do jednoho. V neposlední řadě by při potřebě pustit oba směry z důvodu rekonstrukce na jednom směru nemělo za následek že budou pruhy tak úzké! Taky jim nikdo nebrání projektovat pruhy o 30čísel širší! Podle mě když by tady přijel nějaký projektant z US co už je v důchodu, nevěřil by tomu, že tam před 50ti lety byli dál. :ymparty:
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3206
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Hon na piráty

Příspěvek od mattonecz »

by me zajimalo jak by se jezdilo na 4 pruzich kdyz tam neni prostredni. asi v druhym z leva by jeli
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Hon na piráty

Příspěvek od driver »

Se podívej jak se jezdí venku, všechno je trochu jinak, třeba kolega se zrovna včera divil, že mu hrozí odebrání oprávnění v Rakousku při překročení už o 30kmh i na dálnici. (Ty omezení staveb na dálnici, letíš 120 a najednou 80tka, zkus to projet plachtěním...)

Mimochodem se stal zázrak. :-$
Dopraváci na motorkách, nejen, že absolvují jízdy na okruhu, ale dostávají za úkol a provádí dohled nad kolonami na D1 :ymapplause:
Nejdřív jsem si myslel, že to je nahodile, ale vidím, že to je poměrně pravidelné.
Prostě před stavbami na D1 je zákaz předjíždění pro kamčáky v úsecích několik km předem a i když se tvoří kolony, projíždí jimi na motorkách středem a vykonávají dohled.
Nevím sice, zda a jak řeší případné hříšníky, žádnou buzeraci na nevytvořenou uličku IZS jsem nikdy nezaznamenal, ale všiml jsem si, že levý nezastavují a neblokují návěsy před zůžením, dávají si echo po CB, že to není dobrý nápad , takže levý jede i když pravý stojí a nikdo ho neblokne. :ymapplause:
Jsem nadšen. Najednou to jde.
Teď už se asi vyplatí volat, když bude levý bloknutý bezdůvodně návěsem :ymparty:
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

Jo, já je i dneska potkal jenom na benzínkách, opření o motorku a mobilující...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Hon na piráty

Příspěvek od bojler »

Včera měli v Šalingradu nějaký slet, jeli dva od Prahy (kvůli tankování a špatně zvolenému pruhu u Humpolce jsem je předjížděl třikrát) a v protisměru u Brna jsem jich potkal taky hejno.
Odpovědět