Hon na piráty

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Hon na piráty

Příspěvek od charger »

Jojo, bohužel jsem to četl, bylo to plné polopravd, věcí vycucaných z prstu i naprostých lží, jen aby plebs získal pocit, že "mámo, je to potřeba!" Pan vrchní městapák je holt pěkný debil.
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Hon na piráty

Příspěvek od aikoN »

Nevíte, kde mají ty budky v Rožnově rozmístit? Předpokládám, že to bude na nějakých atraktivních místech, jako třeba nábřeží, ostravská atd.
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Hon na piráty

Příspěvek od ctrl_j »

Tam kde bude nejvetsi vyteznost :) http://www.roznov.cz/vismo/dokumenty2.a ... -v-roznove

Charger: Jedine co muzu poradit - bezte na zastupitelstvo a tam k tomu predneste oponenturu.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Hon na piráty

Příspěvek od aikoN »

Z těch výsledků je jasně patrné, že většina řidičů tam jede rozumně = do 70 km/h, kterých by tam mělo být značkou povolených. Vyložených střelců naprostá minorita. Z dat bych tedy usoudil, že žádné měření není potřeba. Zajímavé, že si to vedení vykládá jinak.
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Hon na piráty

Příspěvek od charger »

Já k tomu napsal jeden dopis, bylo mi k tomu i odpovězeno, avšak tradičně ve smyslu - rychlost=smrt. Na víc bohužel nemám čas a dostavit se na jednání zastupitelstva nemůžu, páč většinu týdne jsem pryč. A stejně je to boj s větrnými mlýny.

Jinak samozřejmě, budou na nejvýdělečnějších místech, tedy nábřeží, Ostravská, u Harcovny směr Vigantice na 40tce a co mě překvapilo, tak na Kramolišově u zastávky (směr Valašská Bystřice), tedy na vjezdu/výjezdu z města, kde jezdí rychleji snad každý, ale nikdy se tam nic nestalo. Takže přesně - nejvýdělečnější místa.
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Hon na piráty

Příspěvek od aikoN »

Jo, asi by bylo naivní, myslet si, že to dají třeba ke kinu nebo k Videčské, bazénu, aktivní od 7:30 do 8:00 o všedních dnech. Protože by co? Protože by vybrali houno :-j
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Hon na piráty

Příspěvek od pavproch »

Chjo no.... jako je v Kocourkově obvyklé, neřeší se (skutečná) bezpečnost, řeší se (městská) kasa a její plnění..... :-q
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

Od dob, co "mají města možnost měřit rychlost", je to tak... A dokud jí mít budou, tak to tak bude.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Lachende Bestien »

Řešíte tady prkotiny. Stačí se dát k tradičně uznávané a respektované české policii, kde se naučíte v reálném čase měnit fyzikální zákony a pak nebudete ve vysokých rychlostech zabíjet, ale pomáhat a chránit. :o)

Celý systém pokutování za reálně neexistující "přestupek" jako bývá nejčastěji "překročení" z prdele vytažené hodnoty "povolené" rychlosti na rovných a přehledných úsecích s minimem provozu je směšný a iracionální. Prostě úředníci jen hledají další cesty, jak ovce ještě důkladněji ostříhat a podojit. Zhruba 80% celkové zdanění je totiž pořád málo. Ono uživit 1,5 M státních zaměstnanců není jen tak.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Hon na piráty

Příspěvek od aikoN »

80% ? Já když si to počítal, vyšlo mi zlehka nad 50.
Rychlost zabíjí!
Odpovědět