Hon na piráty

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Hon na piráty

Příspěvek od aikoN »

To nejde dokázat, lid uvěří vždy populismu 8-)
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
trent
Řidič začátečník
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 17 úno 14:16

Re: Hon na piráty

Příspěvek od trent »

Ano, bohužel.
...enyky benyky na holý pupíky...
drugster
Pan Řidič
Příspěvky: 295
Registrován: sob 19 úno 19:05

Re: Hon na piráty

Příspěvek od drugster »

Ten clovek, pokud to neni mimozemstan, je vazne nemocny a mel by se lecit. :)
Z tech jeho blabolu mam pocit, ze snad nema ani ridicak
Proc mi vyber noveho auta uz neprinasi radost?
Uživatelský avatar
trent
Řidič začátečník
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 17 úno 14:16

Re: Hon na piráty

Příspěvek od trent »

Také mám ten pocit. Toto napsal člověk, který nemá ponětí o dění na silnicích. Však tam také napsal, že že v podstatě vychází z toho, co mu media předhodí. Nedivím se, člověk má pomalu pocit, že se tam odehrává (c)armageddon.
...enyky benyky na holý pupíky...
Uživatelský avatar
tomig
Autoškolák
Příspěvky: 56
Registrován: ned 20 úno 21:01

Re: Hon na piráty

Příspěvek od tomig »

drugster píše:Ten clovek, pokud to neni mimozemstan, je vazne nemocny a mel by se lecit. :)
Z tech jeho blabolu mam pocit, ze snad nema ani ridicak
To je klasika. Počítám že řidičák vůbec nemá, a volné chvíle tráví inhalací bůhvíčeho. Problém je, že takových... no říkejme tomu lidí, není vůbec málo...
Power is nothing without control
Uživatelský avatar
Weeper
Mistr volantu
Příspěvky: 697
Registrován: pát 18 úno 16:42
Bydliště: Praha

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Weeper »

tomig píše:Jo jo, hon na piráty, ten je třeba. O víkendu sem se zas nasral... čirou náhodou sem koukal chvíli na televizi (nevím co to bylo za pořad), a tam varování jak dvě ženský (jak jinak menšiny) kradli v obchodě atd. Nebudu rozvádět podrobnosti, závěr byl že příslušníci je chytili a zajistili kradené zboží za několik tisíc korun. A vyřešili to tak, že dostali na místě blokovou pokutu 1000,- korun s tím, že varovali, ať si obchodníci z okolí dávají na ně pozor...

Čili jak říkám, hon na piráty je třeba. Za 55 km/h ve městě aspoň 10 000,- a za 150 na dálnici 80% daň doživotně (a kdo maká a vydělá nad 50 000 tak 95%, to by bylo hajzl aby se měl líp než chudáci menšiny). Seš bohatej, tak plať. Seš slušnej člověk, tak mi tě budem šmírovat na kravinách, to by bylo abysme z tebe nějaký prachy ještě nedostali, kromě daní, který ti seberem. Zaplatíme si novináře a hlupáci budou ještě tleskat. Ale smažky a flákači, ty se diskriminovat nesmí, jen ať si hezky kradou...
:ymapplause:
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
drugster
Pan Řidič
Příspěvky: 295
Registrován: sob 19 úno 19:05

Re: Hon na piráty

Příspěvek od drugster »

tomig píše:
drugster píše:Ten clovek, pokud to neni mimozemstan, je vazne nemocny a mel by se lecit. :)
Z tech jeho blabolu mam pocit, ze snad nema ani ridicak
To je klasika. Počítám že řidičák vůbec nemá, a volné chvíle tráví inhalací bůhvíčeho. Problém je, že takových... no říkejme tomu lidí, není vůbec málo...
Jedine s cim bych s nim souhlasil je, ze obecne lidi neumi ridit a momentalni kvalita autoskol to zrejme nezlepsi. Na silnicich chybi ohleduplnost a predvidavost . To je potreba do lidi nacpat. Ne jim davat pokuty
Proc mi vyber noveho auta uz neprinasi radost?
Uživatelský avatar
trent
Řidič začátečník
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 17 úno 14:16

Re: Hon na piráty

Příspěvek od trent »

Také souhlasím, že třeba autoškola by se mohla věnovat výuce trochu více, na druhou stranu, by také musela pravděpodobně více stát. A ještě není jisté, jestli by tě tam byli schopni naučit ohleduplnost a předvídavost. Tak nějak si říkám, že to musí být v těch lidech, než aby mě to učila škola.
...enyky benyky na holý pupíky...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

trent píše:A co kdyby to nezachránilo žádný život?
Tak bych to zvednul na 200 000,- a to bych se na to podíval, aby to nefungovalo ~x(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Weeper
Mistr volantu
Příspěvky: 697
Registrován: pát 18 úno 16:42
Bydliště: Praha

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Weeper »

:D
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
Odpovědět