Hon na piráty

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
tomig
Autoškolák
Příspěvky: 56
Registrován: ned 20 úno 21:01

Re: Hon na piráty

Příspěvek od tomig »

drugster píše: Jedine s cim bych s nim souhlasil je, ze obecne lidi neumi ridit a momentalni kvalita autoskol to zrejme nezlepsi. Na silnicich chybi ohleduplnost a predvidavost . To je potreba do lidi nacpat. Ne jim davat pokuty
S tímhle 100%ní souhlas.

Je to podle mě také o tom, že hodně lidí bere řidičák jako "housku na krámě", tj. když ho chci a mám na nej peníze, tak mám na něj "nárok". To je úplnnej nesmysl. Možná 20 let zpátky, když provoz byl celkem malej a člověk se mohl vyjezdit ale ne teď kdy je všude auto na autě. Kdo je labilní, nebo totální antitalent tak holt by měl jezdit vlakem. Pistoli taky nemá každej...
Power is nothing without control
drugster
Pan Řidič
Příspěvky: 295
Registrován: sob 19 úno 19:05

Re: Hon na piráty

Příspěvek od drugster »

"Jeho zbesila jizda nebrala konce.Chytli ho az za 2 km." je to vul a chudak.Asi ho zastreli
Proc mi vyber noveho auta uz neprinasi radost?
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Smrťák »

utíkal pěšky
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
trent
Řidič začátečník
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 17 úno 14:16

Re: Hon na piráty

Příspěvek od trent »

Nebrala konce 2 km? To snad není tak nekonečná vzdálenost. Jestli jel tak rychle, tak na vražedná honička trvala cca 2 minuty. Aneb, jak udělat z komára velblouda. Tomu se snad ani nedá nesmát. Docela se divím, že u těch keců dovedou mít ty reportéři tak kamennou tvář.
...enyky benyky na holý pupíky...
Uživatelský avatar
JardaB
Řidič začátečník
Příspěvky: 110
Registrován: stř 16 úno 16:48

Re: Hon na piráty

Příspěvek od JardaB »

tomig píše:
drugster píše: Jedine s cim bych s nim souhlasil je, ze obecne lidi neumi ridit a momentalni kvalita autoskol to zrejme nezlepsi. Na silnicich chybi ohleduplnost a predvidavost . To je potreba do lidi nacpat. Ne jim davat pokuty
S tímhle 100%ní souhlas.

Je to podle mě také o tom, že hodně lidí bere řidičák jako "housku na krámě", tj. když ho chci a mám na nej peníze, tak mám na něj "nárok". To je úplnnej nesmysl. Možná 20 let zpátky, když provoz byl celkem malej a člověk se mohl vyjezdit ale ne teď kdy je všude auto na autě. Kdo je labilní, nebo totální antitalent tak holt by měl jezdit vlakem. Pistoli taky nemá každej...
Ale ono to jde brat i opacne - ridicak musi mit moznost ziskat kazdy az na extremni vyjimky a tomu, ze ridi kazde tele, ze musi prizpusobit pravidla, znaceni... Nakonec naklady na silnicni sit plati kazdy a tak proc by ji nemel vyuzivat pokud to aspon trochu jde... Jizda autem neni zadna zaliba ale zakladni zivotni a pracovni potreba .
Uživatelský avatar
tomig
Autoškolák
Příspěvky: 56
Registrován: ned 20 úno 21:01

Re: Hon na piráty

Příspěvek od tomig »

JardaB píše: Ale ono to jde brat i opacne - ridicak musi mit moznost ziskat kazdy az na extremni vyjimky a tomu, ze ridi kazde tele, ze musi prizpusobit pravidla, znaceni... Nakonec naklady na silnicni sit plati kazdy a tak proc by ji nemel vyuzivat pokud to aspon trochu jde... Jizda autem neni zadna zaliba ale zakladni zivotni a pracovni potreba .
Nesouhlas. Otočit se dá samozřejmě všechno, ale...To že je něco potřeba, neznamená automaticky nárok. Každý má nárok nebýt diskriminován a může se přihlásit do autoškoly, na vš, nebo zažádat o zbrojní průkaz. Ale není možné brát jako nárok že dostane řidičák, zbroják nebo titul jen proto že ho chce a hodí se mu.

Jízda autem, pokud jí člověk nezvládá, ohrožuje ostatní. Stejně jako se neprodávají pistole v supermarketu, nevidím důvod, proč by autoškola měla být fraška, jako v současnosti často je...
Power is nothing without control
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

tomig: ale divil by ses, jak po tom jde PČR... A ne ledajaká, ale rovnou Útvar pro odhalování korupce a finanční kriminality a to není žádná legrace.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
tomig
Autoškolák
Příspěvky: 56
Registrován: ned 20 úno 21:01

Re: Hon na piráty

Příspěvek od tomig »

Jestli po tom jde jen dobře!
Power is nothing without control
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

http://www.novinky.cz/krimi/226377-opil ... -auto.html

Mellův oblíbený zbytkáček?? :-?
Osmnáct řidičů pod vlivem alkoholu zjistili policisté v pondělí ráno při dopravní akci v Bílovci na Novojičínsku.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět