Hon na piráty

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 213
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: Hon na piráty

Příspěvek od delphin »

Naprosto dokonalá výzva jedné měšťačky, po odmítnutí výpovědi: "Tak jménem zákona řekněte, jestli jste tady zaparkoval." Okolo auta jsme se motali 3 dospělí a tak nevěděla, po kom jít.
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Stepan »

od kdy seš oprávněn zrovna ty něco činit jménem zákona? :ymdaydream:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

Lachende Bestien píše:Cigánská férovka v podání zbabělých státních zaměstnanců bez uniformy - a to ještě urážím cikány. :ymsick:

Titulek videa by mohl znít taky např. "Ozbrojený organizovaný gang nebezpečných maskovaných loupežníků přepadl a unesl nic netušícího podnikatele." ;)
To jsou zase pěkná hovna. Oni moc dobře vědí, po kom jdou. Pokud ale považuješ výrobu a distribuci drog za podnikání, tak jsem jako nic neřekl.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Lachende Bestien »

řidičBOB píše:
Lachende Bestien píše:Cigánská férovka v podání zbabělých státních zaměstnanců bez uniformy - a to ještě urážím cikány. :ymsick:

Titulek videa by mohl znít taky např. "Ozbrojený organizovaný gang nebezpečných maskovaných loupežníků přepadl a unesl nic netušícího podnikatele." ;)
To jsou zase pěkná hovna. Oni moc dobře vědí, po kom jdou. Pokud ale považuješ výrobu a distribuci drog za podnikání, tak jsem jako nic neřekl.
Jistě mám k dokonalosti daleko a vždy je prostor ke zlepšení, takže pokud se vám můj alternativní titulek moc nezamlouval, pak jej můžu zkvalitnit např. přidáním adjektiva "otrlí" před maskované loupežníky a na konec umístit "za bílého dne" a místo tečky vykřičník. Atraktivita titulku zvýšena. ;)

Prokazatelně nejnebezpečnější drogou je alkohol. Pokud ale považujete výrobu a distribuci a všudypřítomnou reklamu této vysoce nebezpečné substance za podnikání, výběr výpalného z této činnosti státními zaměstnanci za společensky užitečnou aktivitu a zákeřné přepadání, únosy a olupování konkurenčních výrobců, kteří výpalné neplatí, ozbrojenými gangy maskovaných banditů s odznaky, placených z daní všech občanů dané země za smysluplné, pak bude další debata na toto téma poněkud problematická. :(|)
Ostatně jako prakticky každý konzument libovolné "drogy" si tuto aktivitu budete racionalizovat, respektive bagatelizovat její rizika či se klamně odvolávat na její "legalitu". Na zdraví! :ymhug:
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

ajeje...zase ty primitivní pindy o alkoholu :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Lachende Bestien »

Vaše odpovědi neobsahují mnoho argumentů, respektive se o to zjevně ani nesnažíte, a jako většina (80 %) zdejší otupělé populace se zuby nehty držíte svého milovaného sebeklamu o důležitosti konzumace alkoholických nápojů.
Čekal bych od vás víc, na to jak se tu někdy vysmíváte předpokládaně primitivní/infantilní úrovni formy/obsahu slovního projevu ostatních atd.
Vlastní medicínka nikdy nechutná. ;)

Jinak je mi zcela u zadní části těla, kolik kdo zkonzumuje svého oblíbeného chlastonápoje.

Co mě ovšem nenechává chladným, je suverenita těchto uživatelů potenciálně nejnebezpečnější drogy, s jakou šmahem odsuzují konzumenty mnohdy řádově méně nebezpečných látek, jak jim jejich arogantní povýšenost přímo stříká z uší, jak trpí velkým nedostatkem sebereflexe a samozřejmě i schopnosti soucítit s oběťmi zákeřné zvůle státních zaměstnanců/maskovaných únosců a loupežníků. Výrobci a distributoři alkoholu nejsou přepadáni, unášeni a olupováni jen proto, že platí výpalné. Jinak jejich aktivita způsobuje ve společnosti mnohonásobně více škody než užitku.

Nakonec když je alkohol tak skvěle bezpečný a přínosný, je třeba ho začít povinně podávat dětem po nástupu do kasáren(tzv. povinné školních docházky), a navýšit úroveň reklamy a prodeje (je-li to tu vůbec ještě možné). Máme-li tu dnes 80 % alkoholových fetek, není boha konzumu, abychom to nedotáhli aspoň na 99%.

Můžete si mé reakce na tyto propagandistické videa zákeřných a zbabělých státních slídilů, vyděračů, lhářů, únosců a loupežníků interpretovat jako způsob vyvažování jednostranné snahy o manipulaci otupělé masy konzumentů akloholu. :ymhug:

Přeju krásný den.

https://www.iflscience.com/editors-blog ... ience/all/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

Co chceš argumentovat proti fanatismu?
Alkohol není droga a to prostě proto, že závislost na něm není 100%. Alkoholik je ten, co neumí pít. Naproti tomu, když si “rekreačně” k nedělnímu obědu střelíš piko, tak na 100% na něm začneš být závislý - bez výjimky. Taková jsou prostě fakta.
Že pár pomatenců dává na stejnou lajnu alkohol a tvrdé drogy, je věc jiná. Chybná a zavádějící.
Nemá ale cenu s tebou o tom diskutovat, protože jsi vadný - podle jedné teorie je vadný každý abstinent, protože alkohol má stovky variací - sladký, hořký, silný, slabý, atd. a kdo si v tomto nepřeberném množství nenajde chuť, která mu sedne, je vadný.
Něríkám, že se každý den/týden/mesíc musím něčeho napít. Ale když je nějaká příležitost, nechovám se jako pomatený homosexuál Nešpor a nějaké to pivo, víno nebo sklenku, si dám. A pak klidně x týdnů nemusím mít ani kapku alkoholu.
Nechci tvrdit, že alkohol není problém. Je. Ale dávat mezi něj a tvrdé drogy rovnítko nebo rovnou říkat, že je potencionálně nebezpečnější, je jednoduše nebetyčná kravina. Jak z hlediska medicínského, tak z hlediska právního.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Lachende Bestien »

No ty vole kdybych měl začít rozebírat všechny argumentační nepravdy a klamy ve vašem posledním příspěvku, měl bych do noci o "zábavu" postaráno. Takže jen stručně.
ALKOHOL NENÍ DROGA?
Alkohol má stovky variací? Směs ethanolu s methanolem má STOVKY VARIACÍ?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Jako správná alkoholová fetka si budete konzumaci své oblíbené potenciálně nejnebezpečnější drogy s prokazatelně nejnegativnějšími dopady na společnost ze všech tzv. drog racionalizovat donekonečna a ignorovat sebejasnější důkazy. Další debata se lhářem je skutečně naprostou ztrátou energie. Jestli vám to vyhovuje a přináší dočasný klid mysli, lžete si dál. :ymparty:

P.S. O údajné homosexuální orientaci pana Karla Nešpora víte jak, z vlastní zkušenosti? :x
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Hon na piráty

Příspěvek od abgx1 »

alkohol podla definicie droga jednoznacne je, v tom ma lachende pravdu
ze je to problem a znicil mnoho zivotov? v tom taktiez
Ze ma stovky variacii? vsetci vieme ako to bob myslel, snad sa nebudeme tahat za slovicka

ale aby bola najnebezpecnejsia? uz len oproti toluenu asi tazko... a herak? tam staci jedna davka

imho, vsetko s mierou, vyhybat sa aj obycajnemu pripitku mi pride chore, rovnako ako chlastat den co den... kazdy extrem skodi
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

abgx1: Nic z tvého prvního odstavce jsem nikde nepopřel ;-) Nelze s tím nesouhlasit.

LB: srdíčka si posilej s Karlem. Krom orientace máte společných asi víc věcí, ale ani do jednoho z toho mne netahej.
Přečti si pozorně, co jsem napsal. Jestli to nepobíráš napopvé a ani napodruhé, dej to víckrát. Třeba to pomůže. Když ne, uvař si šálek zeleného čaje nebo dej sklenici vlažné vody. Snad tohle zabere.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět