Hon na piráty

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

To je logika. Nemám kde zaparkovat, tak to jebnu na zákaz nebo rovnou na těleso dálnice.
A prosím, tuhle velelogiku lze aplikovat na cokoliv?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan: přijeď se podívat na D5. Stojí tam na exitu všude.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše: sob 01 dub 10:47 Stepan: přijeď se podívat na D5. Stojí tam na exitu všude.
Upřímně, nedokáži si to místo představit, ale pokud to vypadá jako většině exitů, tzn. silnicie se "v zatáčce" rozšiřuje na více než dvojnásobek, přičemž to rozšíření je celé označené jako "odstavný" pruh, ve kterém s oblibou zastavují auta dálniční policie (a já bych jim jinde ani nezastavil...), nevidím v tom problém.

Nepopírám, že porušují zákon. Na druhé straně se domnívám, že všichni místní "praktici" typu MZ / HM potvrdí, že v praxi to lze jenom horkotěžko dělat jinak. A ani jednoho z nich bych za kamioňáckou lopatu neoznačil.
O tom, že je česká silniční infrastruktura silně poddimenzovaná se myslím přít nemusíme.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

Aha, takže, když mi nefunguje internet, tak nemusím podat daňové přiznání?

Poddimemzovaná? Jakože benzínky co 10 km? O tom se jim v D nebo A ani nezdá.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Hon na piráty

Příspěvek od M.Z. »

Jo, ale všechny jsou plné, kamion tam večer nezaparkuješ, max. nějakou 45min pauzu za prdelí ostatních, ale jinak smůla. Až teď se dá parkovat i večer např. u Přerova, to je parking na obou stranách, jak lusk. Ty u benzínek jsou vesměs nedostatečné a přeplněné.
Bez dalších parkovišť, zůstane jen u občasného plácání si játer policie před veřejností, jak ty piráty vyřešila, ale problém zůstává. A kvalitu řidičů, co dokážou narazit do odstaveného kamionu, nechám bez komentáře.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše: sob 01 dub 11:56 Aha, takže, když mi nefunguje internet, tak nemusím podat daňové přiznání?
Hele já ti do toho nechci kecat, ale myslím, že sám dobře víš, že tahle analogie kulhá na obě nohy...
I v tom EET byla určitá lhůta počítající s možností splnit zákonou povinnost při nefunkčnosti výpočetní techniky... ;;)
V AETRu a ekonomické realitě se žádná podobná lhůta v tomto případě nevyskytuje.
řidičBOB píše: sob 01 dub 11:56 Poddimemzovaná? Jakože benzínky co 10 km? O tom se jim v D nebo A ani nezdá.
Určitě si na nějaký dálniční benzínce po osmé hodině večerní byl. Je obestavěná kamionama tak, že kdyby se dalo vyjet na střechu, vyjely by i na střechu.
A skoro bych si tipl, že i sebevětší lopata s Cčkem, by radši stála na parkovišti na pumpě, než na sjezdu, kde kolem něj lítají relativně vysokou rychlostí auta. Ne, že by náraz OA do stojícího kamionu měl spícímu řidiči kamionu způsobit nějakou zásadní škodu na zdraví, ale tak jako lidsky to příjemný není...
A ačkoliv nemám přímou zkušenost, v souvislosti s D jsem vždy slyšel o poměrně rozsáhlých parkovištích, třeba i bez pump. Ať už placených nebo neplacených.

Mimochodem, první odkaz na Googlu ->

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/au ... f6b220ee8/

ŘSD (=stát) ví, že ta místa chybí. Protože je někdo (=stát) nepostavil.
PČR (=stát) rozdává pokuty za přestupky, které jsou z valné většiny páchané kvůli tomu, že ta místa chybí.

To je sranda :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

V zimě se tak zabil známej. Dostal smyk a místo do svodidel, to narval pod traverzu kamionu.
Kvalita řidiče je jedna věc. Druhá je ta, že tam nemá co dělat.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan: já ti tedy nevím, ale zajímá se někdo o mě, jaké povinnosti a podmínky k nim mi stát vytváří? Nezajímá.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše: sob 01 dub 12:51 Stepan: já ti tedy nevím, ale zajímá se někdo o mě, jaké povinnosti a podmínky k nim mi stát vytváří? Nezajímá.
O mě taky ne. A proto jsem poměrně shovívavý k těm, kteří to mají stejně.
Samozřejmě, je podmínka a podmínka. Omrdanou hygienu ve výrobě potravin bych viděl nerad, kamion stojící na exitu nevnímám jako nijak zásadní problém.
I vzhledem k tvému předchozímu komentáři rozumím, že to vidíš jinak.

Edit:
Pokud si pamatuji správně, za COVIDu v pátek odpoledne schválili, že od pondělí má zaměstnavatel povinnost dát nějaké ochranné pomůcky svým zaměstnancům.
V Kauflandu mi je ty mrdky odmítly v dostatečném objemu prodat, ČERVA s Cannisem měly (samozřejmě že) vyprodáno...
Naposledy upravil(a) Stepan dne sob 01 dub 13:04, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

Vidím to jako velmi nebezpečné jednání, pokud stojí na dálničním tělese.
Taky mě občas sere, když blokují příjezd k čerpačce.
Jinak mi je to jedno.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět