Hon na piráty

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Hon na piráty

Příspěvek od EL_XEL »

Lubos12 píše:Zdravím, docela jsem se pobavil, když jsem četl diskusi. Co takhle všem ukázat kdo je tady pánem monitoringu a koupit si svou průmyslovou kameru přímo domů a monitorovat třeba zloděje v zahradním domku s nářadím? Sám jsem si je pořídil a už párkrát mě zachránili. Tady určitě vyberte: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
zazdil jeptišku po rekonstrukci Karlštejna zase straší nejen ve věži zedník dost mizerný supluje cement blátem“

„místo balakrylu používá starý mléčný jogurt, omítá sádrou z kradených trpaslíků, nemá brašnu, v brašně tráva, na parcela skála. Místo vany postel která protéká, sousedi vytopeni, velké škody“

„vypil balakryl snědl břízolit v ložnici dveře do světlíku rohová postel pouze s jednou lampou druhá lampa instalována na střeše zahradní trpaslík má jen jednu nohu schody postavil o dva metry vedle dveří => místo francouzských oken francouzské hole“

„plesnivá malta na stropě! nekvalitní práce! v levém severním rohu objektu nekvalitně ohnul prostor a místo krbu se objevil drzý skleněný trpaslík! nekvalitní práce!“

„špatná zničená nekvalitní práce Fukušima radioaktivní oblak větrat se muselo týdny! na kuchyňské lince hydrant papoušek nacpaný do výfuku osobního vozu zadavatele hrubý opilý nekvalitní zedník. sklep na půdě nekvalitní práce sedlová střecha vysedlá a místo korouhvičky sádrokartonová slepice! nekvalitní práce zedník ostrava nedoporučuji!“

„ytongama obložil omítku vytapetoval sprchový kout namontoval solární panely do sklepa septik umístil v serverovně“

„rozbité dveře od špajzu dveře opravil a znovu rozbil“

„pokazil zničil poškodil koncertní křídlo zazděné v kumbálu nyní vysoká radiace sonáty slyšet až na hajzl nedoporučuji“

„místo francouzských oken švédské stoly!!!“

„špinavá lžíce pracuje s příborovou lžící nemá brašnu vercajk nosí po kapsách kladívko somruje od sousedů nemá sikovky křivý metr“

„postavil dórský sloup z vepřovic“

„nezná rozdíl mezi vazbou běhounovou a polokřížovou, lepí cihly kanagomem“

„bezchybně a levně postavil RD 9+1 218 m2 na klíč, kompletní dodávka stavby vč. inž. sítí, základů, zdění, omítky, malby, střechy, armatur, oken, elektroinstalace, kanalizace, bezpeč. systémů, nábytku, bytového textilu, etc., na vedlejší parcele navzdory opakovaným upozorněním na tento fakt v průběhu stavby. Vše nyní nutno zbourat.“
Pardon, nedalo mi to :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Hon na piráty

Příspěvek od ctrl_j »

To nasere kdyz jedes presne 110 od kterych to berou.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »

to je tak, když někdo není informován... :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5407
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hon na piráty

Příspěvek od Stepan »

EL_XEL: Tak řemeslo nejde, je potřeba začít kšeftovat. Já taky pochopil, že při pokusu o manuální práci bych si zlomil obě ruce a vypíchl nejmíň jedno oko, tak jsem si radši vybrečel obchodní zastoupení :ymparty:

Spíš by mě zajímala ta stavba RD o pozemek vedle, jakože jak to přesně probíhalo =))

Zadavatel: Pičo však si o 20 metrů vedle vole
Zednik: Viiim, viiiim, to se pak zarovnááá

Nebo wtf?

BOB: Jo, mi jednou naměřili 73 a příbuznému 93. Na tom samém místě v obci. Rozdíl byl jenom v tom, že příbuzný "chvátal do nemocnice" a já zrovna telefonoval a proto jsem tam neměl aspoň kilodvacet ;))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Hon na piráty

Příspěvek od bojler »

Kdyz jsme u toho - je v ramci mytneho na D1 (80km/h radary) nejaka tolerance, tzn. je bezpecnych napr. 87km/h a nebo kasiruji uplne vsechno?
budik
Pan Řidič
Příspěvky: 243
Registrován: úte 06 zář 07:45

Re: Hon na piráty

Příspěvek od budik »

Předpokládám, že se to může úsek od úseku lišit, když každý z nich spadá pod jiný správní úřad. Jeden z nich (Jihlava?) se nechal slyšet, že nebude tolerovat nic nad technologickou odchylku, tj. ti by měli posílat vše nad 83 kmh. Ale jaká je realita nevím.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Hon na piráty

Příspěvek od EL_XEL »

Stepan píše:EL_XEL: Tak řemeslo nejde, je potřeba začít kšeftovat. Já taky pochopil, že při pokusu o manuální práci bych si zlomil obě ruce a vypíchl nejmíň jedno oko, tak jsem si radši vybrečel obchodní zastoupení :ymparty:

Spíš by mě zajímala ta stavba RD o pozemek vedle, jakože jak to přesně probíhalo =))

Zadavatel: Pičo však si o 20 metrů vedle vole
Zednik: Viiim, viiiim, to se pak zarovnááá

Nebo wtf?

BOB: Jo, mi jednou naměřili 73 a příbuznému 93. Na tom samém místě v obci. Rozdíl byl jenom v tom, že příbuzný "chvátal do nemocnice" a já zrovna telefonoval a proto jsem tam neměl aspoň kilodvacet ;))
To celý je fór, pochází to odsud:

https://www.misantrop.info/zednik-ostrava/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na piráty

Příspěvek od řidičBOB »


Snímek obrazovky 2018-06-30 v 20.38.08.png
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět