Omezení na R46

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Omezení na R46

Příspěvek od Smrťák »

Protože to dříve nebyla rychlostní silnice? Jiné normy v té době? A není jedno proč? Důležité je 100 :D :D
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezení na R46

Příspěvek od Dix »

Jsem se díval v Prostějově u Automechaniky a omezení jenom od Olomouce na Brno.Od Brna na Olomouc bez omezení.
Bez bodů
Uživatelský avatar
PeTr7650
Pan Řidič
Příspěvky: 422
Registrován: čtv 17 úno 22:27

Re: Omezení na R46

Příspěvek od PeTr7650 »

kurde dneska sem tama jel. od vyskova na PV omezen na 100 a i dal to nevypadalo, ze by je sundali. Smer na brno uz se nepamatuju, chcalo jak kurev, tak sem stejne drzel 90
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Omezení na R46

Příspěvek od mmira »

vcera jsem kousek za tim budovanym najezdem potkal modrou Octavii I se zatmavenymi skly a bradavici. a podle znamych, co tam po R46 jezdi docela hodne, tak se tam casto objevuje i Passat.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
balance
Autoškolák
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 10 bře 22:28

Re: Omezení na R46

Příspěvek od balance »

mmira píše:vcera jsem kousek za tim budovanym najezdem potkal modrou Octavii I se zatmavenymi skly a bradavici. a podle znamych, co tam po R46 jezdi docela hodne, tak se tam casto objevuje i Passat.
Z PV znam tuto, ale nema zatmavene skla ....
Nicmene na R46 jsem ji nikdy nepotkal, sem tam potkavam jen ivanovickeho R36 a Transportera - ale vzdy jen v okoli vyskovskeho "letiste".
3B3_3690.jpg
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Omezení na R46

Příspěvek od ExFun »

Update

100km/h je od Vyškova po Olomouc, v obou směrech, značky po obou stranách silnice...

Možná svodidla nejsou úplně OK, ale pokud vezmu v úvahu, že jde o 4 proudou silnici, s dělícím pásem a nějakými svodidly, tak Vmax jen o 10km/h vyšší než na běžné okresce 3. třídy s obousměrným provozem je výsměch racionalitě.
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Omezení na R46

Příspěvek od ExFun »

A Passat střežil.
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Omezení na R46

Příspěvek od goes »

jde videt, ze tam moc casto nejezdis, ja minimalne 2x tydne a to omezeni ma svou logiku. Neni to svodidalama, je to odbocovacimi a pripojovacimi pruhy, ktery misty nejsou zadne a temer pokazde tam zazivam to, ze na silnici kde se jede 130 najizdeji auto od rychlosti 0 Kmh a to i nakladni ci busy, tudiz vyjimka skoncila a nyni je tam 100. Az se opravi dane mista, tak se tam da zase 130 kmh.

Tudiz zkus i nekdy myslet nez placnes kde jakou kravinku. A pokud je tam 100 kmh, tak je logicke, ze nad dodrzovanim se ma bdit. Limit neni urcen jan tak pro nic za nic.
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Omezení na R46

Příspěvek od ExFun »

Plácáš hovadiny. u problematických sjezdů a nájezdů byla 100 už dávno. Není žádný důvod aby kvůli nim drželi 100 i na dlouhých rovinkách a úsecích bez nájezdu.
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Omezení na R46

Příspěvek od goes »

jedine nesmyslne misto je vedle letiste hned za vyskovem, jinak je tam co kousek sjezd a najzed a neodpovida to. A omezeni tam dali az nyni, zadne "bylo uz davno" neni.
Odpovědět