Cim odstranit barvu ze silnice

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Cim odstranit barvu ze silnice

Příspěvek od goes »

Nevim do jake sekce to dat, tak to zkusim tady. Navic to neni auto, ale je to na silnici. Tudiz dnes u Vyskova delali novy postrik pruhu na silnici, delali to strikanim a delali takovou tu vrstvu co ma 1-2 mm. Problem byl, ze jsme jeli tim mistem po nejake dobe a nebyly tam uz kuzele a nijak znacene, ze je to nove. Jel sem na kole a najel sem na pruh. Stacilo asi 2 metry a drapaky na pneu zpusobily to, ze na kolo, obleceni i mne se nachrstla misty i pul centimetrova vrstva sracky, ktera pripomina syr cottage.

Neco sem na miste utrel, ale proste spise se to jen rozmazalo. Z obleceni to docela jde, z tela taky, problem je kolo, ze ktereho to nejde. Nevite prosim na jake bazi je ta barva, abych zkusil na to najit nejake redidlo ci rozpoutedlo?

Jinak jak to resit v takovem pripade? Volat PCR, aby to zdokumentovali a mohl to pak hnat pres pojistovnu? Protoze ja si zrusil jen kolo, ale ta auta to odnesou daleko hur.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Cim odstranit barvu ze silnice

Příspěvek od Smrťák »

Snad asfalt ne?
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Cim odstranit barvu ze silnice

Příspěvek od goes »

neni to uplne presne, tudiz to upresnim - nemyslim asfalt, myslim bilou barvu, kterou se strikaji sipky, krajnice, pruhy, cary apod. zde to nebyla jen barva, ale takova sracka, mirne kasovite konzistence ala cottage syr.
Uživatelský avatar
siol.a
Řidič začátečník
Příspěvky: 168
Registrován: sob 19 úno 15:24

Re: Cim odstranit barvu ze silnice

Příspěvek od siol.a »

Ta, co smrdi jako houby.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cim odstranit barvu ze silnice

Příspěvek od pavproch »

kdysi dávno sme si tuhle bílou sračku vyžebrávali u cestářů a stříkali sme s tím povrch surfu,tam kde stojím nohama, aby to neklouzalo... esli sa pamatuju správně, tak sa to ředilo toluenem...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Cim odstranit barvu ze silnice

Příspěvek od Pickuper »

já bych se dotázal na příslušném cestmistrovství SÚS......nade vší pochybnost by tam měli mít informace tohoto typu k dispozici
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Cim odstranit barvu ze silnice

Příspěvek od goes »

ono se to udajne pouziva i jako nastrik podlahy aut, tudiz to bude docela odolne. zjistim.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Cim odstranit barvu ze silnice

Příspěvek od goes »

siol.a píše:Ta, co smrdi jako houby.
ano
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Cim odstranit barvu ze silnice

Příspěvek od Pickuper »

goes píše:ono se to udajne pouziva i jako nastrik podlahy aut, tudiz to bude docela odolne. zjistim.
a když už s nimi budeš hovořit, rovnou bych se zeptal, jaký formulář máš vyplnit pro hlášení škody, která ti vznikla šlendriánem příslušné SÚS :D
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Cim odstranit barvu ze silnice

Příspěvek od goes »

nad tou skodou jsem premyslel na miste, napadlo mne zavolat PCR, zdokumentovat, resit to pres pojistku apod. jenze ve finale bych s tim stravil hodin a hodin a dostal pak petikilo na odstraneni barvy. Byt to u auta, nebo neceho jineho, nez u kola "za par tisic" ...
Odpovědět