Zážitky na cestách

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
mager
Pan Řidič
Příspěvky: 389
Registrován: stř 16 úno 15:36

Re: Zážitky na cestách

Příspěvek od mager »

ToMyK píše:a jaky by to melo vliv na spatnou vzduchotechniku X5?
ked je tehotna tak jej moze prist nevolno
Uživatelský avatar
m_tsch
Pan Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: pát 18 úno 20:43

Re: Zážitky na cestách

Příspěvek od m_tsch »

To i když je nalitá, ale zde je myslím situace jasná.
ToMyK
Autoškolák
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 17 úno 10:57

Re: Zážitky na cestách

Příspěvek od ToMyK »

Asi tak nejak
Uživatelský avatar
normack
Adept autoškoly
Příspěvky: 18
Registrován: úte 22 úno 08:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky na cestách

Příspěvek od normack »

Ja najezdim na ceskych cestach a necestach spoustu km rocne (40000+) a pozitivnich zazitku teda moc nemam, jen jak tu kdosi psal tak potesi kdyz kamionak blikne ze je pred nim volno, nebo kdyz nekdo podekuje za to ze ho pustim pred sebe, nebo provedu jinou prospesnou cinnost B-) Vetsinu casu ale pozoruji, ze se lidi chovaji jako zakomplexovani kreteni, co neumeji dodrzovat pravidlo zipu, vybrzduji, nenechavaji predjet rychlejsiho, a necumi kolem sebe. Pomalu kazdej tyden me ve meste skusi nekdo sejmout. Posledne v Brne pod semilassem, jel jsem po hlavni od nadrazi nahoru a najednou typek s nejakym starym vrakem skoro ve me, jen zapistely pneu, ja jsem auto strhl na bok a o milimetry jsme se vyhli... [-(
A tak je to porad... za celou cestu do chorvatska, nebo do holandska clovek nezazije tolik kretenu jak u nas behem jedne hodiny 8-x
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Zážitky na cestách

Příspěvek od Smrťák »

Někteří se tak chovají i na tomto foru.
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Weeper
Mistr volantu
Příspěvky: 697
Registrován: pát 18 úno 16:42
Bydliště: Praha

Re: Zážitky na cestách

Příspěvek od Weeper »

normack píše:Ja najezdim na ceskych cestach a necestach spoustu km rocne (40000+) a pozitivnich zazitku teda moc nemam, jen jak tu kdosi psal tak potesi kdyz kamionak blikne ze je pred nim volno, nebo kdyz nekdo podekuje za to ze ho pustim pred sebe, nebo provedu jinou prospesnou cinnost B-) Vetsinu casu ale pozoruji, ze se lidi chovaji jako zakomplexovani kreteni, co neumeji dodrzovat pravidlo zipu, vybrzduji, nenechavaji predjet rychlejsiho, a necumi kolem sebe. Pomalu kazdej tyden me ve meste skusi nekdo sejmout. Posledne v Brne pod semilassem, jel jsem po hlavni od nadrazi nahoru a najednou typek s nejakym starym vrakem skoro ve me, jen zapistely pneu, ja jsem auto strhl na bok a o milimetry jsme se vyhli... [-(
A tak je to porad... za celou cestu do chorvatska, nebo do holandska clovek nezazije tolik kretenu jak u nas behem jedne hodiny 8-x
+1, když přijedu z Rakouska, tak marně vzpomínám na pohodový řidiče, neexistence zbytečnejch omezení, přehlednost značení, super silnice.
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
Uživatelský avatar
Caddy
Letec
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 úno 14:25
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky na cestách

Příspěvek od Caddy »

ja nevim, to bajne Rakousko...ja kdyz tam jednou jezdil, prislo mi to uplne stejne, jak u nas, co se provozu tyce...krom te kvality silnic, samozrejme. A meli tam levnejsi benzin :D
Uživatelský avatar
Moucha
Mistr volantu
Příspěvky: 871
Registrován: stř 16 úno 10:08
Bydliště: Gradec Králové

Re: Zážitky na cestách

Příspěvek od Moucha »

já teda v Rakousku znám nesmyslnejch značení dost
SSS - vdechne tě do života
Uživatelský avatar
Weeper
Mistr volantu
Příspěvky: 697
Registrován: pát 18 úno 16:42
Bydliště: Praha

Re: Zážitky na cestách

Příspěvek od Weeper »

No když přejedete hranice a jste zvyklí doposovaď na E55, tak mi přijde cesta do Freistadtu jak z pohádky. Ty krásně dlouhý pruhy, nádhernej povrch, nemusíte se bát o podvozek jako na naší straně a ta silnice je taková čitelnější.
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
Uživatelský avatar
Caddy
Letec
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 úno 14:25
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky na cestách

Příspěvek od Caddy »

to ano, silnice jsou jina liga, ale ja spis nerazim na ty texty, kde se popisuje, jak vsichni jedzi podle predpisu, klidne, zadne stresy....

ja tolik stresu nezazivam ani u nas a v Rakousku bylo naprosto normalni, ze jsme si to valil kilem a rakusaci me slusnym rozdilem predjizdeli...cili nic moc, co by tomu recenemu odpovidalo :)
Odpovědět