Oslnění zezadu dálkovými

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Lachende Bestien »

Diskuze o hovně naprosto přirozeně transformovala v házení hoven po ostatních.
Mára píše:
Nikdo na mě nebliká. Nedělám špatně nic. A už nějakej ten den se mi to na tý cestě ani nestalo, takže jsem měl asi blbý dvoutýdenní období se štěstím na pitomce. Nic špatně nedělám, tak už to pochopte a přestaňte prudit
Dvakrát během pár vět napsat "nic špatně nedělám" vyžaduje značně naBOBtnalé ego, když hned zpočátku zmiňujete, že sám úmyslně smažíte dálkovými do zrcátek domnělým provinilcům poté, co vás předjedou.

Zkuste si najít nějaká instruktážní videa s relaxačními technikami, když vás dokáže vyvést z míry něco tak relativně banálního.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Mára
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 15 říj 19:56

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Mára »

Stepan píše:To hodně vysvětluje ;;)

Edit: A neboj šmudlo, geneticky jsem úplně v pořádku. Jsem si akorát přivezl menší dáreček z exotické dovolené ;;)
No jo, nemáš chrápat s Thajkama. Chápu, že se svým ksichtem a chytráckou povahou to asi nemáš jednoduchý, ale přesto bych si být tebou zkusil najít tobě odpovídající Češku :)) :-bd
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne ned 22 říj 14:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: řB: hele, hoď se do klidu a osobní útoky si nech od cesty!
Mára
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 15 říj 19:56

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Mára »

řidičBOB píše:
Mára píše: Vůbec ne :)))))
Tak tohle zase chápu já
Na to jsem si tady už zvyknul. Nejsi sám kdo nechápe ;))
Mára
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 15 říj 19:56

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Mára »

Lachende Bestien píše:Diskuze o hovně naprosto přirozeně transformovala v házení hoven po ostatních.
Mára píše:
Nikdo na mě nebliká. Nedělám špatně nic. A už nějakej ten den se mi to na tý cestě ani nestalo, takže jsem měl asi blbý dvoutýdenní období se štěstím na pitomce. Nic špatně nedělám, tak už to pochopte a přestaňte prudit
Dvakrát během pár vět napsat "nic špatně nedělám" vyžaduje značně naBOBtnalé ego, když hned zpočátku zmiňujete, že sám úmyslně smažíte dálkovými do zrcátek domnělým provinilcům poté, co vás předjedou.

Zkuste si najít nějaká instruktážní videa s relaxačními technikami, když vás dokáže vyvést z míry něco tak relativně banálního.
A já bych vám doporučil cvičení pozornosti. Nepsal jsem že smažím na oplátku dálkáče, ale že to asi dělat budu. Když jste tak chytrý, určitě mi povíte co bych tak mohl dělat špatně. Neměl bych třeba příště jezdit s vypnutými světly, zatemněnými okny a výhradně jen přes pole? :-j
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od řidičBOB »

Odstranil jsem OT a doufám, že osobní plytké útoky nebudou dál zasírat tohle téma...jinak proběhne LOCK
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Mára
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 15 říj 19:56

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Mára »

řidičBOB píše:Odstranil jsem OT a doufám, že osobní plytké útoky nebudou dál zasírat tohle téma...jinak proběhne LOCK
V pohodě, ale já s nima nezačal..
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne ned 22 říj 15:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: řB: diskutovat o tom nehodlám - každý si na předchozích stránkách může dohledat, kdo zvolil jaký tón k diskuzi.
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Michal220 »

Maro a nemas nahodou zaple zadni mlhovky(typicky nesvar ceskych soferu).Pokud ne tak za tmy zkontroluj zezadu svoje auto mozna ti to sviti vic nez je prijemne.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od řidičBOB »

...třeba řidiči Fábií/Octávií nacpou velmi často dvouvláknovou žárovku tam, kam nemá a pak to svítí jako mlhovka - to je pravda - to potkávám vcelku často.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Mára
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 15 říj 19:56

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Mára »

Michal220 píše:Maro a nemas nahodou zaple zadni mlhovky(typicky nesvar ceskych soferu).Pokud ne tak za tmy zkontroluj zezadu svoje auto mozna ti to sviti vic nez je prijemne.
Michale nemám. Konečně někdo, kdo se mnou mluví normálně a ne arogantně.. Za to ti dík. Nemám zapnutou mlhovku. A jak jsem psal ve svých posledních příspěvcích, už se mi to ani nestává. Spíš jsem měl prostě pech v krátký době. Jediný co se mi stává pořád je, že se na mě někdo lepí zezadu. Já třeba vždycky jedu tak, abych neosvěcoval auto přede mnou. Aby byla ještě nějaká mezera mezi dosvitem mých předních světel a autem přede mnou. Bohužel za mnou se často někdo přilepí fakt na krev. Naposledy jsem sklopil zpětný a blikl mlhovkou, tak to asi pochopil a trochu se vzdálil no a mimo obec už jsem to osolil, abych mu ujel
Mára
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 15 říj 19:56

Re: Oslnění zezadu dálkovými

Příspěvek od Mára »

řidičBOB píše:...třeba řidiči Fábií/Octávií nacpou velmi často dvouvláknovou žárovku tam, kam nemá a pak to svítí jako mlhovka - to je pravda - to potkávám vcelku často.
Nevím, myslím že to není můj případ. Levý zadní jsem nedávno měnil, bohužel už si nepamatuju jestli mi v autodílech dali dvouvlákno, nebo ne. Každopádně když vedle těch světel mám zaplou mlhovku, tak je to obrovskej rozdíl, takže asi ne. Jak říkám, asi to bylo jen blbý období. Teď už se mi to docela dlouho nestalo krom toho, že se na mě někdo nalepí zbytečně moc
Odpovědět