"Bizarní" dopravní značky

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od M.Z. »

Teda na výšku auta si dávám majzla vždycky
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od řidičBOB »

HM: asi tak.
Btw:. Multivan má pod 2m a stejně se s ním necpu do pozemek, které mají omezení 2m.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 455
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od PepaSFI »

a víte že jsem ani jiný výsledek nečekal? Akorát teda nevím jak by to dopadlo ve skutečnosti, ty otřískaný výstražný štangle u těch parkovišť tam z nějakýho důvodu jsou a jak mám vypozorováno, lidi obvykle nevědí ani jak nafoukat gumy, natož aby věděli jak vysoký mají auto. Váhu nákladu taky nikdo moc neřeší, teď nemyslím náklaďáky, vozejkoví hrdinové jsou taky príma, s tím mám pár osobních zkušeností.
No třeba jsem někomu nasadil brouka do hlavy a příště až pojede na dovolenou, tak si ty bicykle opravdu změří a ušetří mu to trůble.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od řidičBOB »

Tak samozřejmě. Lidé jsou různí. Už jsem to tady psal - můj tchán například nepřezouvá a jezdí celý rok na zimních, protože podle jeho slov nepozná rozdíl...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 455
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od PepaSFI »

ta značka, to parkoviště s tonáží, to je prostý, může to být nouzovka se špatným povrchem, můstek přes kanál nebo prostá snaha vyhnat odtud dodávkáře. Značky co někdo blbě umístil nebo použil špatnou, no blbý ale tak se zasměju... Ale největší bizár jsou značky co jsou debilní prvoplánově, co je tak někdo vymyslel a jistě si myslí jak to udělal skvěle. Mám na mysli typicky dodatkové tabulky...eee to není to pravý, dodatkové bilboardy u zákazových a příkazových značek. Jedete někam a najednou zákaz vjezdu, zákaz stání, zákaz odbočení, prostě něco takového a pod tím cedule velká jak stůl pro rodinnou oslavu a na tom cosi jako vogonská poezie. "platí ve dnech když slunce vyjde před pátou, měsíc je do růžova a sumci táhnou na východ, s výjimkou trakaře s třema kolečkama a čarodějnic na koštěti s jednou botou zelenou". A moc príma jsou taky šipky objížděk co je na nich maličkej a odstrčenej obrázek autíčka, u nákladního s tonáží napsanou písmem na který si musíte zastavit a vzít dalekohled. Mělo by platit to co říkám o architektech veřejných budov, že než začnou něco tvořit, měli by dostat násadou od krumpáče po hřbetě aby je přešly zvrhlý choutky.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od řidičBOB »

O to ale přece vůbec nejde.
Jednou tam ta značka je, tak platí. Tečka. A když ji poruším, nesmím se divit, když mi dají pokutu.
Nikomu nepřísluší rozhodovat, zda je značka smysluplná nebo ne.
O DPH taky nepřemýšlím, zda je ten formulář k podání ok nebo to psal nějaký blbec. Nebo ignorovat Intrastat jenom proto, že ho CS co půl roku celý překope.
Tam je v tom pak jeden za úplně jiné peníze, než za nějakou zakázkovou značku, co řidič mixu uzná za hloupou. Silně pochybuji, že kdyby měl dostatečně IQ a neživil se kroucením volantu, tak by si dovolil ignorovat třeba mnou vyjmenované věci...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od GeneHawkins »

Zajda píše: čtv 28 zář 19:06 Máte někdo nápad jak interpretovat tuto zákazovou značku?
Výstřižek.jpg
A co s tím je za problém? Auta tak do velikosti cca Passata tam smí, ostatní ne.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od Předseda »

Na to můžeš zapomenout.. např Superb tsi má s nějakou tou výbavou klidně 1700kg. A6 má skoro 2 tuny
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od GeneHawkins »

A6 nebude do velikosti cca Passata a Superb, pokud nebude ve čtyřkolce, se tam klidně může vejít...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od řidičBOB »

Např. O4 2.0 TDI DSG FWD combi má 1 473 kg.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět