"Bizarní" dopravní značky

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od Předseda »

Dneska ráno změna dopravního značení v ul. Nad Motolskou nemocnicí. Zmizely retardery, přibyl přikázaný směr doprava a do toho tahle značka..

Tak jako bez pardonu říkám, že tamtudma budu asi jezdit dál směr nemocnice, protože z Podbělohorské už vůbec nikdo neumí najet.
Tady je vidět pěkně daleko a z bus pruhu si vždy udělám nájezdový pruh a žádný problém.
Přílohy
IMG_3057 (1).jpg
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2207
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od Truck Daškam »

To stejně dost možná bude nějaká partyzánská akce MČ a nebude to vůbec schválený - v Praze by to nebylo poprvý. Mě tady moc nehraje, kde ta značka je - to bys jako ze svojí pozice měl vycouvat?
Chápeš to?
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od ctrl_j »

ozrale-deti.jpg
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od Předseda »

Předseda píše: čtv 23 čer 14:29 Dneska ráno změna dopravního značení v ul. Nad Motolskou nemocnicí. Zmizely retardery, přibyl přikázaný směr doprava a do toho tahle značka..

Tak jako bez pardonu říkám, že tamtudma budu asi jezdit dál směr nemocnice, protože z Podbělohorské už vůbec nikdo neumí najet.
Tady je vidět pěkně daleko a z bus pruhu si vždy udělám nájezdový pruh a žádný problém.
Tak oni tam najebali zátarasy. To je super píčovina.., musí se jezdit přes Podbělohorskou, kde není vidět vůbec nic. To jsem fakt nasranej.
Přílohy
IMG_3076.jpg
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3206
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od mattonecz »

jojo včera sem na to koukal. já tamtudy teda nikdy nejel takže no stress :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1698
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od petr_riha »

Ten přikázaný směr doprava mi tam přišel rozumný, protože dolů k nemocnici to tam spoustu lidí švihlo úplně idiotsky.

A já osobně raději z Podbělohorské, než tudy (většinou, když jsme jeli od Spiritky a auto přede mnou jelo tudy, a já odbočoval z Podbělohorské, byl jsem v Motole dříve (navzdory tomu, že přede mnou nahoře bylo X aut) - bylo to IMHO způsobeno spíše těmi retardéry, než samotným odbočováním. Je pravda, že když tam člověk natrefí na váhavce, tak to umí být na dlouho (ten se dá ale objet 😂).
VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 240k, 2019
Audi A6 Avant 2.0 TDi, 190k, 2016
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od Předseda »

Jezdil jsem tamtudy už roky a téměř vždy jsem byl rychlejší, než ten co jel z Podbělohorské. Ale i kdyby ne, tak se tam najíždělo daleko lépe než ze zhora.

Tady bylo krásně vidět k motolu, zda jede bus a stačilo si tak pohlídat jen mezeru v proudu vozidel směřujících z Motola na Vypich. A ten bus pruh jsem pak používal jako připojovací. Naprosto easy.
Tohle se z Podbělohorské aplikovat nedá, protože není vidět vůbec nikam. Když si člověk najede tak, jak je silnice, tak k Vypichu vidí uplnou 3,14ču, takže si musím auto nastavit víc kolmo, abych se doprava nemusel dívat přes zadní pravé okénko. A uplně super je tam ten sloup VO, přes ten je taky luxusně "vidět.
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od retron »

taky jsem v sobotu dojel až k tomu betonbloku, je fakt, že slepý značky jsem si všiml, ale nedalo mi to, tak jsem si hezky zacouval :D
vymyslel to idiot, nejdriv tam daj retardery pak citybloky
co je rychlejší je otazné, záleží kolik aut bylo před Váma, pro váhavce to moc nebylo, a musím říct, že to bylo horší, jelikož se z té zatáčky rychle někdo vyřítil a přehled nic moc, BUS pruh aka připojovák jsem také využíval
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1698
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od petr_riha »

Problém je, ze ten bus pruh za dvojitou plnou je jako pripojovak jaksi těžko právně akceptovatelny :-)

Zeshora se lidi naučili poměrně plynule zařazovat do kolony jedoucí od vypichu, čili tam stačí počkat na mezeru zespoda a na prasaka najet do křižovatky a vecpat se do aut od vypichu.
VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 240k, 2019
Audi A6 Avant 2.0 TDi, 190k, 2016
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1698
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: "Bizarní" dopravní značky

Příspěvek od petr_riha »

Předseda píše: pon 27 čer 11:34 A uplně super je tam ten sloup VO, přes ten je taky luxusně "vidět.
Jo, ten sloup je tam na píču. Naučil jsem se zastavovat asi 2m před "čárou", abych za něj viděl. Umístění je tam fakt luxusní a kdo to tam třeba nezná, tak mu ten sloup moc nepomůže.
VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 240k, 2019
Audi A6 Avant 2.0 TDi, 190k, 2016
Odpovědět