Lísteček za stěračem v Brně

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

cyklista
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: ned 17 bře 18:47

Re: Lísteček za stěračem v Brně

Příspěvek od cyklista »

Milý stepane, když už odpovídáš, tak si prosím aspoň přečti pořádně, na co reaguješ. Já nikde nepíšu, že bych postavil obhajobu na chybějícím materiálním aspektu, to je nesmysl, úřady prostě v tomhle směru nedodržují zákony a momentálně s tím nic nejde dělat, i takový borec jako JUDr. Beran s tím měl potíže. Ale konkrétně za většinu parkování nelze postihnout provozovatele dříve správním deliktem, nyní přestupkem, takže platit úřadům nesmyslné pokuty opravdu není nutné, zvlášť v případě, kdy naprosto chybí příznak přestupku a policie defacto lže a přestupky si vymýšlí. A vůbec, podle reakce, nejsi policajt nebo úředník?
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lísteček za stěračem v Brně

Příspěvek od ctrl_j »

úřady prostě v tomhle směru nedodržují zákony a momentálně s tím nic nejde dělat
:D
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Lísteček za stěračem v Brně

Příspěvek od Zajda »

Tyto stresy řeším ke své spokojenosti a klidu v duši za 2990 Kč ročně u party, která myslím z 30kmh fóra vzešla. Bonusem je samostudium při pročítání obhajob, mnohem efektivnější než přehrabávání balastu na fóru.
《》
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Lísteček za stěračem v Brně

Příspěvek od EL_XEL »

_sulcik_ píše:Ptal jsem se tebe, jako člověka, který tím argumentuje.
Ale jak jsem psal, 400 už jsem dávno zaplatil, ač se jedná o očividné vydělávání ze strany MP s nulovým přínosem pro společnost, takže považuji tuto debatu za bezpředmětnou.
Tak z nějakého důvodu tam tu čáru dali. Třeba proto, aby auta, která vyjíždějí od toho stadionu, měla dostatečný rozhled. Když se tam postaví sulcik, tak ten rozhled nemají. (to je asi tak první, co mě napadlo, netrvám nutně na tom, že to tak je)

Přijde mi to podobný, jako to, že se nemá parkovat 5 metrů od přechodu nebo na chodníku a neustálé kecy o tom, jak to nevadí a jak je místo. V první případě to může schovat děcko, v druhém případě nestojím o to, aby bylo místo chodníku parkoviště. Jsem sice petrolhead, ale jsem alergický na lenochy, kvůli kterým to tu občas vypadá jak v Rusku.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lísteček za stěračem v Brně

Příspěvek od _sulcik_ »

šířka toho výjezdu, když byly čáry postaru byla 31m, teď je to tak 40m. Tak jako tak se tam otočí autobus a výhled tam je bezproblémový. A v 9 večer, kdy jsem tam stál a tu pokutu dostal toho z tý zavřený brány stadionu v den co se nehrál fotbal moc nevyjede.
Opravdu nejsem z těch co by stáli někde kde by to mohlo někoho omezit nebo bránit ve výhledu. Stání v křižovatkách a těsně u přechodu sám opovrhuji, ale tohle je prostě pouze buzerace a bezpřínosné vydělávání.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Odpovědět