Stávka a blokování silnic

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Stávka a blokování silnic

Příspěvek od řidičBOB »

http://www.novinky.cz/domaci/235848-odb ... praha.html

Může se docela dobře stát, že nějakýho zkurvenýho odboráře i fyzicky napadnu, když mi bude bránit v průjezdu X( X( X(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Stávka a blokování silnic

Příspěvek od HondaMan »

Máš moji plnou podporu.
Já naštěstí nebudu muset nikam dál než pro rohlíky ke snídani, takže mě stávka nijak neomezí, ale i tak mi je silně proti srsti.

btw. v kterém zpravodajství Tě mám večer hledat?
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Stávka a blokování silnic

Příspěvek od Brus »

"Zavadil mimo to vyjádřil přesvědčení, že se stávkou sympatizuje drtivá většina veřejnosti."

to je vůl x_x
Pravda vyděsí
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Stávka a blokování silnic

Příspěvek od honziss »

Souhlasim, nechapu, proc mam doplacet na manazerskou neschopnost vedeni odboru. Zorganizovat stavku je jednoduchy reseni, dojednat podminky mnohem slozitejsi. Tak tam asi k...a nejsou ty spravny lidi ne?

V pondeli rano zrusim vsechny pracovni aktivity, naskocim na bike a pujdu odborarum skodit :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Stávka a blokování silnic

Příspěvek od HondaMan »

Také jsem přemýšlel nad paintballovým atakem :-D
2.9T RWD
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Stávka a blokování silnic

Příspěvek od honziss »

HondaMan píše:Také jsem přemýšlel nad paintballovým atakem :-D
Ja nad sroubovakem na ventilky, urcite prijedou spoustou autobusu a privezou si s sebou naky zemedelsky stroje :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
tomig
Autoškolák
Příspěvky: 56
Registrován: ned 20 úno 21:01

Re: Stávka a blokování silnic

Příspěvek od tomig »

Tak já už sem předběžně připravenej na to, pracovat v pondělí z domova, čili se mě to asi zas tak moc nedotkne, ale...

Neskutečně mě tyhle kreténi kolem zavadila serou. Nevím jak si v těch jejich svazáčských mozečcích představují, že tím, že zablokujou cestu do práce/do nemocnice atd. ostatním lidem, kteří je z daní mimochodem živí, ublíží nějak nečasovi, vládě, nebo jinejm blbům. Těm to bude srdečně jedno. Jediné co se stane je že naserou spoustu lidí, kteří platí daně, platí si tramvajenky aby si paraziti z českých drah mohli jezdit zadarmo s celou rodinou, fejk měl pěkný koryto ombutsmana atd. Tohle je protest proti reformám asi stejný, jako když pudu "na protest" zapálit zavadilovi barák, nebo mu podříznout děti... Je to jen prosté ničení hodnot.

A to podotýkám, že s tím co dělá tahle vláda nesouhlasím, není to pravicová vláda - zvyšují daně, berou peníze postiženým, kteří naopak jediní nemají stejné startovní podmínky v životě, a tedy je ve vyspělé pravicové společnosti solidární jim zajistit slušné přežití a ne žebrat o vozík ve sbírkách a podobně, a naopak cpou peníze do cikánů, feťáků, dalších úředníků atd. Nic z toho co dělají není pravicové. Je to levice a ksčssd komunisti...
Power is nothing without control
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Stávka a blokování silnic

Příspěvek od řidičBOB »

honziss píše:Souhlasim, nechapu, proc mam doplacet na manazerskou neschopnost vedeni odboru. Zorganizovat stavku je jednoduchy reseni, dojednat podminky mnohem slozitejsi.
A co bys od nich chtěl? Přehradit silnici busem je nejjednodušší možnost a pro ty vymaštěné levičáky také nejbližší. ~x(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: Stávka a blokování silnic

Příspěvek od Alex.. »

řidičBOB píše:http://www.novinky.cz/domaci/235848-odb ... praha.html

Může se docela dobře stát, že nějakýho zkurvenýho odboráře i fyzicky napadnu, když mi bude bránit v průjezdu X( X( X(
tak hlavně před autem a pak to dej na onboard videa :o)
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Stávka a blokování silnic

Příspěvek od Pickuper »

řidičBOB píše:http://www.novinky.cz/domaci/235848-odb ... praha.html

Může se docela dobře stát, že nějakýho zkurvenýho odboráře i fyzicky napadnu, když mi bude bránit v průjezdu X( X( X(
myslíte, že se stávky zúčastní i nějaké etnické menšiny?? ;;)
Niko nadžanel ko kerdža
Odpovědět