Stávka a blokování silnic

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Stávka a blokování silnic

Příspěvekod řidičBOB » pát 10 čer 11:28

http://www.novinky.cz/domaci/235848-odb ... praha.html

Může se docela dobře stát, že nějakýho zkurvenýho odboráře i fyzicky napadnu, když mi bude bránit v průjezdu X( X( X(
No pain, no gain.
Milwaukee-Eight® 114
řidičBOB
Antiradar FAN

Re: Stávka a blokování silnic

Příspěvekod HondaMan » pát 10 čer 11:45

Máš moji plnou podporu.
Já naštěstí nebudu muset nikam dál než pro rohlíky ke snídani, takže mě stávka nijak neomezí, ale i tak mi je silně proti srsti.

btw. v kterém zpravodajství Tě mám večer hledat?
Speeding. Bringing the World Closer Together.
HondaMan
Letec

Příspěvekod Brus » pát 10 čer 11:47

"Zavadil mimo to vyjádřil přesvědčení, že se stávkou sympatizuje drtivá většina veřejnosti."

to je vůl x_x
Pravda vyděsí
Brus
Letec

Příspěvekod honziss » pát 10 čer 11:48

Souhlasim, nechapu, proc mam doplacet na manazerskou neschopnost vedeni odboru. Zorganizovat stavku je jednoduchy reseni, dojednat podminky mnohem slozitejsi. Tak tam asi k...a nejsou ty spravny lidi ne?

V pondeli rano zrusim vsechny pracovni aktivity, naskocim na bike a pujdu odborarum skodit :D
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

Příspěvekod HondaMan » pát 10 čer 11:50

Také jsem přemýšlel nad paintballovým atakem :-D
Speeding. Bringing the World Closer Together.
HondaMan
Letec

Příspěvekod honziss » pát 10 čer 11:55

HondaMan píše:Také jsem přemýšlel nad paintballovým atakem :-D

Ja nad sroubovakem na ventilky, urcite prijedou spoustou autobusu a privezou si s sebou naky zemedelsky stroje :D
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

Příspěvekod tomig » pát 10 čer 12:04

Tak já už sem předběžně připravenej na to, pracovat v pondělí z domova, čili se mě to asi zas tak moc nedotkne, ale...

Neskutečně mě tyhle kreténi kolem zavadila serou. Nevím jak si v těch jejich svazáčských mozečcích představují, že tím, že zablokujou cestu do práce/do nemocnice atd. ostatním lidem, kteří je z daní mimochodem živí, ublíží nějak nečasovi, vládě, nebo jinejm blbům. Těm to bude srdečně jedno. Jediné co se stane je že naserou spoustu lidí, kteří platí daně, platí si tramvajenky aby si paraziti z českých drah mohli jezdit zadarmo s celou rodinou, fejk měl pěkný koryto ombutsmana atd. Tohle je protest proti reformám asi stejný, jako když pudu "na protest" zapálit zavadilovi barák, nebo mu podříznout děti... Je to jen prosté ničení hodnot.

A to podotýkám, že s tím co dělá tahle vláda nesouhlasím, není to pravicová vláda - zvyšují daně, berou peníze postiženým, kteří naopak jediní nemají stejné startovní podmínky v životě, a tedy je ve vyspělé pravicové společnosti solidární jim zajistit slušné přežití a ne žebrat o vozík ve sbírkách a podobně, a naopak cpou peníze do cikánů, feťáků, dalších úředníků atd. Nic z toho co dělají není pravicové. Je to levice a ksčssd komunisti...
Power is nothing without control
tomig
Autoškolák

Příspěvekod řidičBOB » pát 10 čer 12:29

honziss píše:Souhlasim, nechapu, proc mam doplacet na manazerskou neschopnost vedeni odboru. Zorganizovat stavku je jednoduchy reseni, dojednat podminky mnohem slozitejsi.

A co bys od nich chtěl? Přehradit silnici busem je nejjednodušší možnost a pro ty vymaštěné levičáky také nejbližší. ~x(
No pain, no gain.
Milwaukee-Eight® 114
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod Alex.. » pát 10 čer 12:47

řidičBOB píše:http://www.novinky.cz/domaci/235848-odborari-v-pondeli-totalne-zablokuji-dopravu-po-cele-zemi-nejvic-to-schyta-praha.html

Může se docela dobře stát, že nějakýho zkurvenýho odboráře i fyzicky napadnu, když mi bude bránit v průjezdu X( X( X(

tak hlavně před autem a pak to dej na onboard videa :o)
Alex..
Pan Řidič

Příspěvekod Pickuper » pát 10 čer 16:10

řidičBOB píše:http://www.novinky.cz/domaci/235848-odborari-v-pondeli-totalne-zablokuji-dopravu-po-cele-zemi-nejvic-to-schyta-praha.html

myslíte, že se stávky zúčastní i nějaké etnické menšiny?? ;;)
Niko nadžanel ko kerdža
Pickuper
Letec

Další

Zpět na Ze života za volantem