Benzina - karta "Easy"

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od pavproch »

Neska odpoledne sem bral plnou do 3er (jak jinak než Verva 100) a fšiml sem si reklamy na tohle: https://tank-karta.cz/ (+ sem si tam vzal proskektus...)

Tváří se to jako předplacenka ... nemáte to někdo? Není v tom skrytý nějaký "zakopaný pes"?

Se mi to (soukromě!, služebně mám CCS) docela zamlouvá, hlavně ta kačka za litr slevy, páč stejně beru do obou svých aut enem Vervu 100 (vyjímečně, dyž není Benzina v dohledu, tak MaxxMotion100)

Nevýhoda je jasná, budu muset hledat ČS Benziny a plánovat cesty s ohledem na výskyt Vervy 100.....

Něco mi uniká?

EDIT: fčíl sem si našel, že tady u nás v RpR je sleva jedné kačky právě na Vervu100.... asi do teho pudu....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od Kavis »

Ja musim do firemniho tankovat pouze na benzine (benzina karta, dostavam pouze informativni listek a oni pak na firmu posilaji fakturu za celou flotilu + soubory pro import do carnetu) a zrovna minuly tyden prede mnou borec prisel, ze sve platebni karty si nahral litr na benzina kartu a pak teprve benzina kartou zaplatil. Rikal jsem si v cem je to lepsi, ted jsi mi to osvetlil.
nenapadny.sofer
Pan Řidič
Příspěvky: 203
Registrován: čtv 03 led 15:19

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od nenapadny.sofer »

Já ji mám od srpna. Nabiješ kartou/hotovostí/převodem, kolik chceš, a pak odčerpáváš. Ty slevy nejsou na každé Benzině stejné, koruna je fajn. Já mám na své domácí čerpačce pouhých 80 haléřů. :(( Čekal jsem, že chvíli po uvedení Benzina plošně zdraží PHM, aby tě to pak s Tank kartou vyšlo stejně, jako na okolních čerpačkách bez karty, ale to se zatím nestalo - asi ještě není dostatečně rozšířená.
Žádné nevýhody jsem zatím neodhalil, jen si budeš muset pamatovat další PIN...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od pavproch »

Dík. Ten PIN nejde změnit?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
nenapadny.sofer
Pan Řidič
Příspěvky: 203
Registrován: čtv 03 led 15:19

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od nenapadny.sofer »

Ty jo, teď nevím, asi jde, ale já tam nechal ten původní. Ale i kdyby šel, neměl by sis všude dávat stejný! :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od pavproch »

Tak a právě si to prozradil, že mám všude stejný pin 1111 :D

Jinak dík. Asi do toho pudu....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od retron »

mám ji od července, jsou tam dokonce dva PINy, jeden aktivační a pak druhy 4místný na platbu, změnit nejde nebo jsem to nenašel
krom přednabíjení na celé stofky (zatím pouze bud na pokladně cash/kartou-nutno hlásit předem a převodem, plánuje se i kartou na web portálu), což zdržuje a obsluha někdy nakyslá, funguje bez problémů.
na Vervu 100/Vervu Diesel obvykle sleva 1kc/litr, výjimečně 80 hal, seznam je na web portále tank-karty, podle jakého systému to je nevím, exponovaná místa na to vliv nemají. Na ostatní paliva je sleva 60 případně 40hal/l.
jo a kdyby to někoho zajímalo, na tom portále lze nastait daňové údaje, stahovat daňové doklady, přiřazovat jednotlivé karty pod účet a omezovat oprávnění na jednotlivé karty
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od pavproch »

dík
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od Spectral »

Taky mám tu Easy Tank kartu Benziny, asi třičtvrtě roku, žádné zádrhele tam nejsou, prostě sleva 1 Kč (na většině pump, na některých méně) na Vervu 100. Takže fajn. Máš možnost si ji koupit anonymně a neregistrovat (moje volba) a pak nemáš možnost se přihlašovat přes net a sledovat pohyby na kartě, měnit PIN a nakupovat na čerpačkách Benziny jiné zboží než PHM, nebo se zaregistruješ a pak všechno zmiňované můžeš.
Běž do toho. Nic to nestojí, nemusíš ani obětovat osobní údaje a sleva na benzín funguje.
:ar!
Uživatelský avatar
eLzyx
Autoškolák
Příspěvky: 57
Registrován: pon 07 kvě 11:38

Re: Benzina - karta "Easy"

Příspěvek od eLzyx »

jak rychle probíhá nabití karty z účtu? Případně jakou banku/y Benzina používá?
Je možné přednabití i přes běžnou platební kartu? Převod peněz je v takovém případě okamžitý?

Nějak bych nechtěl šaškovat u pokladny s vkladem hotovosti a následnou platbou.
Volvo S60 2.4T
VW T2
Odpovědět