Chování některých lidí

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Chování některých lidí

Příspěvek od GeneHawkins »

Theprostage píše:Ano, vypustí ti pneumatiku a celý den na tom máš váhu toho auta, myslíš si, že se tím ta pneumatika nepoškodí?
Nepoškodí.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování některých lidí

Příspěvek od řidičBOB »

The: Z tvé fantasie by šla do kolen i Agatha Christie :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Theprostage
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: pát 03 bře 21:46

Re: Chování některých lidí

Příspěvek od Theprostage »

No jak myslíte. Já tedy nejsem žádný příznivce automobilů, ale spíš motorkář a proto co se týče pneumatik, jsem více než opatrný a počítám i s tím nejhorším. Myslím si, ale pokud na ní můj kamarád ujel několik stovek metrů, tak už by tam mohlo být nějaké potencionální poškození nebo snad ne ? ;)
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Chování některých lidí

Příspěvek od GeneHawkins »

Tam jo. Měl by se nad sebou zamyslet...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování některých lidí

Příspěvek od řidičBOB »

The: ano, tam poškození vzniknout mohlo. Ale to je následná škoda. Nezkontroloval si vozidlo před jízdou - zcela jeho chyba.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Theprostage
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: pát 03 bře 21:46

Re: Chování některých lidí

Příspěvek od Theprostage »

řidičBOB píše:The: ano, tam poškození vzniknout mohlo. Ale to je následná škoda. Nezkontroloval si vozidlo před jízdou - zcela jeho chyba.
No ruku na srdce, kdo by počítal s tím, že mu někdo upustil kolo. Každopádně díky.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Chování některých lidí

Příspěvek od oxik »

Až mu někdo sundá RZ, on pojede a PČR mu vezme papíry, bude se vymlouvat jak? Já už opravdu před každou jízdou auto radši obejdu..
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Chování některých lidí

Příspěvek od GeneHawkins »

Theprostage píše:
řidičBOB píše:The: ano, tam poškození vzniknout mohlo. Ale to je následná škoda. Nezkontroloval si vozidlo před jízdou - zcela jeho chyba.
No ruku na srdce, kdo by počítal s tím, že mu někdo upustil kolo. Každopádně díky.
Asi nikdo. Ale poznal bych to, než bych se odlepil od chodníku.
Theprostage
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: pát 03 bře 21:46

Re: Chování některých lidí

Příspěvek od Theprostage »

Těžko říct :/ Takhle jsem viděl jednou příspěvek týká se to tedy motorek, byl to příspěvek jednoho otce, kdy jeho syn jezdil na motorce do školy a parta dobráků mu takhle tuším že zavzdušnila brzdy a kluk si toho naštěstí po chvilce všiml, ale dovedeš si představit, kdyby se kluk rozjel před křižovatkou by zjistil, že mu nefungují brzy a pustil by to do křižovatky ? Tedy otec to vyřešil tak že jim tam všem dal do držky, ale kdyby to řešila policie, myslím si, že by spíše šli po té partě dobráků, než po tom klukovi, že si to neohlídal, nebo těžko říct já s tím zkušenosti nemám. Já konec konců mám papíry na auto všeho všudy rok a na motorku nějakých 5 let a nestalo se mi, že bych někdy měl nějaké pletky s policii, nebo že bych s nimi nedej bože musel něco řešit ani se mi nestalo, že by mě zastavili k silniční kontrole, takže těžko říct, jak by to policisté vyhodnotili, ale chápu jak to myslíš.
Theprostage
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: pát 03 bře 21:46

Re: Chování některých lidí

Příspěvek od Theprostage »

GeneHawkins píše:
Theprostage píše:
řidičBOB píše:The: ano, tam poškození vzniknout mohlo. Ale to je následná škoda. Nezkontroloval si vozidlo před jízdou - zcela jeho chyba.
No ruku na srdce, kdo by počítal s tím, že mu někdo upustil kolo. Každopádně díky.
Asi nikdo. Ale poznal bych to, než bych se odlepil od chodníku.
No tak víš jak, my jsme cucáci, co mají papíry rok nulové zkušenosti. Asi na jeho místě bych to taky poznal až po chvilce.
Odpovědět