Mytí a údržba.

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Mytí a údržba.

Příspěvek od oxik »

v clean & style pracuje jeden z prvnich prukopniku detailingu v cr, takze sudlacka jako v OC to fakt neni

bob: :-bd opatrne s kartackem :)
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Mytí a údržba.

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:Na Pankráci jsem auto nikdy nemyl. Většinou si myju auto doma...a pak v noci prší. Třeba jako dneska :-(
Aha, sorry, to psal nekdo jinej..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Mytí a údržba.

Příspěvek od ctrl_j »

oxik píše:v clean & style pracuje jeden z prvnich prukopniku detailingu v cr, takze sudlacka jako v OC to fakt neni

bob: :-bd opatrne s kartackem :)
No program 1 ve 25 minutach sudlacka byt musi. Za tu dobu tak umyju auto od A sloupku dopredu, tzn. tam kde je ten nejvetsi bordel.
Pulhodinku na celek tak davam kdyz to chci vylozene zbavit jen nejake akutni spiny.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Mytí a údržba.

Příspěvek od honziss »

ctrl_j píše:
oxik píše:v clean & style pracuje jeden z prvnich prukopniku detailingu v cr, takze sudlacka jako v OC to fakt neni

bob: :-bd opatrne s kartackem :)
No program 1 ve 25 minutach sudlacka byt musi. Za tu dobu tak umyju auto od A sloupku dopredu, tzn. tam kde je ten nejvetsi bordel.
Pulhodinku na celek tak davam kdyz to chci vylozene zbavit jen nejake akutni spiny.
V domacich podminkach jo. Ale kdyz mas profi vybavu, tak to jde rychlejc. Obcas si meju auto u taty v praci, zastrikam to 2x penou, pak 80° wapka co ma fakt tlak, pak mi staci jit s 1 kyblikem mysto obligatnich 2, oplach zase horkou, necham to 1x
ofouknout portalem a dosusim rucnikem a detailerem, tak je to 45 minut a to se s tim patlam.

Kazdopadne objednal jsem se tam na program 3, tak pak poreferuju...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Tiboon
Autoškolák
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 09 kvě 18:41

Re: Mytí a údržba.

Příspěvek od Tiboon »

CleanStyle z vlastní zkušenosti doporučuji, je vidět, že mají auta rádi a na kvalitě odvedené práce to je znát. Myslím, že nesnesou srovnání s jinými firmami pokud vezmu za etalon mytí u OC typu Automyčka Express nebo jiné, které jsem využíval dokud jsem je neobjevil.
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Mytí a údržba.

Příspěvek od honziss »

Tiboon píše:CleanStyle z vlastní zkušenosti doporučuji, je vidět, že mají auta rádi a na kvalitě odvedené práce to je znát. Myslím, že nesnesou srovnání s jinými firmami pokud vezmu za etalon mytí u OC typu Automyčka Express nebo jiné, které jsem využíval dokud jsem je neobjevil.
+1, byl jsem tam max spokojenej. Jako prvni mycka se me na zacatku zeptali cim mam auto osetreny a z jakyho materialu je interier aby neco neznicili. A interierovy koberecky automaticky berou mokrou cestou. Celkove, velky prekvapeni a spokojenost.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět