Strava na cestách

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
siol.a
Řidič začátečník
Příspěvky: 168
Registrován: sob 19 úno 15:24

Re: Strava na cestách

Příspěvek od siol.a »

Na delsi cesty voda plus bageta nebo kari tousty. Jist neco z mekace v aute nemam rad, protoze mam pak pracky jak papir od tlacenky. To uz radsi zastavim a snim bigkinga na parkovisti na stojaka.
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: Strava na cestách

Příspěvek od Slawall »

No já jsem líný si doma nachystat nějaké svačiny, takže si kupuju nějaké bagety na benzínkách za 50Kč v hodnotě 15Kč :-! ale je to dobré :D teď už asi týden vozím v autě duetky, koupil jsem to na svačinu, ale vždycky jsem skočil do restaurace na menu...tak jsem zvědavý, jestli to bude ještě v pondělí ok. :D
2.016V 99kW
Uživatelský avatar
tomig
Autoškolák
Příspěvky: 56
Registrován: ned 20 úno 21:01

Re: Strava na cestách

Příspěvek od tomig »

V autě vůbec nejím, a totéž vyžaduju od pasažérů. Povoluju jen pití a to z lahve, žádný kafe v kelímku a tak. Někdo s tím má problém, ale pak má smůlu. Za prvý nesnáším špinavý auto od jídla, za druhý je to bezpečnější - nikdo nemůže nic vdechnout když se něco stane.

Když jedu daleko, tak zastavím u pumpy na bagetu nebo v hospodě na oběd, podle času. Eventuelní zdržení se hravě dožene na dálnici ;)
Power is nothing without control
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Strava na cestách

Příspěvek od ExFun »

Zdvořile bych si dovolil zmoderovat směr této debaty zpět k původnímu dotazu -co jíte při řízení. Tedy za volantem.
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: Strava na cestách

Příspěvek od Slawall »

Za volantem? Cokoliv, když mi zbyly chipsy z předchozího večera, tak jsem je dojedl druhý den během cesty, koláč na snídani apod. občas na mě blbě koukaj, když někoho předjíždím s koláčem v ruce.
2.016V 99kW
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Strava na cestách

Příspěvek od pavproch »

sorry za offtopičení.... :ymblushing:

za kniplem občas cucám bonbóny, na opravdu dlouhých štrekách (např. nonstop do Paryža nebo do francie na lyže) nějaký to jabko nebo banán - ani ne tak pro pocit hladu, spíš jako rozptýlení, aby člověk neusnusl.... snad jednou sem tlačil do hlavy za jízdy bagetu....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Strava na cestách

Příspěvek od HondaMan »

Slawall píše:Za volantem? Cokoliv, když mi zbyly chipsy z předchozího večera, tak jsem je dojedl druhý den během cesty, koláč na snídani apod. občas na mě blbě koukaj, když někoho předjíždím s koláčem v ruce.
A to pak těma mastnýma rukama sahas na volant?
Bych po Tobě auto řídit nechtěl.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Strava na cestách

Příspěvek od vasco »

Já do auta nesednu bez vlhčených ubrousků na ruce + antibakteriálního gelu, takže já si můžu dovolit jíst za volantem cokoli... :-)
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: Strava na cestách

Příspěvek od Slawall »

Vlhčené ubrosky mám v autě taky...jinak abych si nemusel ruce utírata nebyl upatlaný, tak to všecko držím přes sáček. Ty chipsy jsem tahal se sáčku dvěma prsty, ať nejsem jak hovado...když jsem to dojedl, tak jsem si tu ruku utřel. :)
2.016V 99kW
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Strava na cestách

Příspěvek od Deli »

já většinou konzumuji takové ty "čerstvé" bagety a různé "vlastní" produkty z benzínek :) Občas proti únavě (to zobaní mě trochu zabaví :D ) si dam střední hranolky od McD, nebo třeba malé balení Pringles :) Jen nechápu proč už na Shellkách nemají ty sýrové :(
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Odpovědět