Strava na cestách

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Strava na cestách

Příspěvek od HondaMan »

Po tomhle víkendu mám další tip kde NE-jíst :@)

http://www.ceska-hospoda.cz/

Chtěl jsem na ranč Malevil --> golf, zvířátka a vše co k tomu patří, ale bohužel měli plno jak v hotelu, tak ve srubech a tak mi dohodili ubytko v tomto zařízení. Tříhvězdičkový penzion... muhehe...
Vlastní sociální zařízení k pokoji bylo, ale bylo na druhé straně chodby. Interier pokojů i zbytku penzionu byl někdy z 80's, obsluha pomalá, kuchař předtím dělal asi v krematoriu, protože zkurvil i míchaná vejce ke snídani. O vepřovém "steaku", který byl tvrdší než podrážka u Steelů, ani nemluvím. Vícekrát jsem tam nejedl.

Samotný Malevil byl super. Jako vždy.

edit: Ano, jsem debil. Když mi tohle zařízení nabídli, ani jsem se nekoukal co to je a víkend si tam zabookoval L-) Však je to od Malevil, tak to bude dobré ~x(
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Strava na cestách

Příspěvek od pavproch »

dneska vzniklý thead jídlo u cesty mi připoměl, že bych se moh zmínit o svých stravovacích návycích při cestách do Alp... parkoviště u AUT/ITA/SUI dálnice = piknik (bez ohledu na roční dobu), plynovej vařič, ešus, kafíčko, čajíček.... a to už asi dvacet let, co jezdím do Alp... pravda, dokud sem jezdil se žigulem, tak to působilo patřičně, dneska s bramborem by se někerým úzkoprsým to mohlo zdát nepatřičné, ale mi neva, co si o mně myslej, mně to takle vyhovuje a sem na to zvyklej.... pravda v dobách žigula to krapet bylo vynuceno ekonomickou stránkou věci, dnes už bych i na to kafe u Landsbergera měl, ale nechcu.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Strava na cestách

Příspěvek od beaumont »

pavproch: No vidíš, já to mám přesně naopak - do Itálie jezdím celkem často a jedna z mnoha věcí na kterou se tam těším je kafe. Takže už když se v Rakousku blížím k hranici tak se mi sbíhají sliny, pak zastavím hned na některé z prvních pump v IT a dám si jedno ristretto :x a obvykle i něco menšího k snědku.
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Strava na cestách

Příspěvek od EL_XEL »

pavproch píše:dneska vzniklý thead jídlo u cesty mi připoměl, že bych se moh zmínit o svých stravovacích návycích při cestách do Alp... parkoviště u AUT/ITA/SUI dálnice = piknik (bez ohledu na roční dobu), plynovej vařič, ešus, kafíčko, čajíček.... a to už asi dvacet let, co jezdím do Alp... pravda, dokud sem jezdil se žigulem, tak to působilo patřičně, dneska s bramborem by se někerým úzkoprsým to mohlo zdát nepatřičné, ale mi neva, co si o mně myslej, mně to takle vyhovuje a sem na to zvyklej.... pravda v dobách žigula to krapet bylo vynuceno ekonomickou stránkou věci, dnes už bych i na to kafe u Landsbergera měl, ale nechcu.... :D
Já teda nikdy neodolám dobré Gulaschsuppe! ~o)
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Strava na cestách

Příspěvek od bloody cardinal »

Ale v dnešní době sedět na plně vybaveném dálničním odpočívadle s ešusem a plynovým vařičem a ohřívat si guláš z konzervy taky není k zahození :D myslím, že ti Italové z odpočívadla kousek od Modeny si mě budou hodně dlouho pamatovat :D
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
ratus ratus
Pan Řidič
Příspěvky: 343
Registrován: pát 06 led 22:04

Re: Strava na cestách

Příspěvek od ratus ratus »

Mysleli si ,že jsi cikán.
Uživatel neexistuje :-)
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Strava na cestách

Příspěvek od bloody cardinal »

Na to mám moc světlou kůži :)
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
ratus ratus
Pan Řidič
Příspěvky: 343
Registrován: pát 06 led 22:04

Re: Strava na cestách

Příspěvek od ratus ratus »

V Anglii jsou bílí cikáni
Uživatel neexistuje :-)
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Strava na cestách

Příspěvek od HondaMan »

Myslíš poláky?
2.9T RWD
ratus ratus
Pan Řidič
Příspěvky: 343
Registrován: pát 06 led 22:04

Re: Strava na cestách

Příspěvek od ratus ratus »

Ne. Bílé cikány
Uživatel neexistuje :-)
Odpovědět