Zlozvyky... :-)

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlozvyky... :-)

Příspěvek od Snowman000 »

S tymi vyduchmi to este zvladam ak sa dotycny organizuje len na svojej polke auta a nepusti mi to priamo do ksichtu ;)

A teraz ma napada dalsia uchylka...nezvladam psychicky ak je na zadnych sedadlach sklopena laktova opierka a nik tam nesedi :P
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zlozvyky... :-)

Příspěvek od pavproch »

a mně može yebnúť, dyž si mi někdo čistí bahno z bot o koberečky.... samozřejmě sterilní čistota bot je nemožná, ale kurwa aspoň to největší sfinstvo sa přece dá před vlezem do auta oklepať, ne...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlozvyky... :-)

Příspěvek od bloody cardinal »

tak možná 3 a 7... V jednom autě tempomat nemám, v druhém nefunguje, klima nemá čísla, ale kolečko, resp. posuvník s barvičkama :D

sere mě kámoš, který si sníh oklepává ne botama o sebe, ale botou o práh auta, říkám mu nedělej to, on to stejně dělá, cyp
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlozvyky... :-)

Příspěvek od řidičBOB »

Bond007 píše:hosi, neuvazovali jste o navsteve doktora? :) třeba se to da lecit
ten poslední se mi oběsil 8-x
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlozvyky... :-)

Příspěvek od řidičBOB »

pavproch píše:.... samozřejmě sterilní čistota bot je nemožná...
Ale je...brácha k tomuto účelu používá návleky na boty pro cizí elementy!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zlozvyky... :-)

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:jo, ta stejná poloha sedadel je i moje slabůstka.... :p

a neskutečně ňa sere, když někoho vezu, on si pošteluje sedadlo (což toleruju) a při vystupování to KURWA nevrátí z5 do původní polohy... ditto dual klima atd... :ymblushing:
To je vec kterou nesnasim, nekdo si ke me vleze do auta a i kdyby bylo sedadlo spolujezdce nastaveny sebelip, tak zacne najednou se vsim hejbat a predelavat a protoze mam sedadla mechanicky nastavitelny, ale v 8mi smerech a je tam fakt hodne pacek, tak nez zjisti jak se posouva, stihne rozxxxxt uplne vsechno a neumi to dat zpatky...me tyhle veci tocej neskutecne ~x(
R4...258k
R3...261k
EV...264k
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Zlozvyky... :-)

Příspěvek od francis »

mne jsou vydechy spolujezdce a jeho sedadlo uplne ukradeny, ale vsimam si, ze mam rad zasunute operky hlavy na zadnich sedackach, kdyz nejsou obsazeny :-?
Mirek
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: Zlozvyky... :-)

Příspěvek od KDB »

Ani nic....připadá mi to z valné části jako diagnóza majitelů německých vozů....
Řeším, jestli má motor provozní teplotu, pneumatiky správný tlak a směr kol při parkování, pouze ve smyslu zajištění proti pohybu, kdyby povolila ručka.....
Ale rovnat si okýnka do stejný vejšky....život je příliš krátký, abych ho ztrácel nepodstatnostma.....
Dovedu ale pochopit, že to někdo má jinak.
MG - radost až na kost.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Zlozvyky... :-)

Příspěvek od oxik »

Dnes jsem po delsi dobe prijel domu a mama si stezovala, ze ji na suchu obcas problikava ESP ve focusovi. Prijdu k autu a totalne podhusteny kola, nektery vic, nektery min.. manometr ukazoval 0.3baru v prave zadni, vsude jinde 1.3-1.5baru.. no katastrofa, co vam budu povidat :D a problem s esp vyresen, jen ty gumy jsou na vyhozeni, blbej zlozvyk nekontrolovat tlak
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Zlozvyky... :-)

Příspěvek od ctrl_j »

Ty sterace, ostrikovace, o vic jak pul baru prazdny pneu to se nemusi hlasit/merit, to prece musi videt :D
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět