Plivající vandal

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Plivající vandal

Příspěvek od řidičBOB »

skoro všechny lepší onboardy mají "detekci pohybu" jako volitelnou položku v menu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Plivající vandal

Příspěvek od lampa »

Jde o to tu kameru umistit tak, aby zabirala predek i bok. A kdyz si privstanes, tak aspon zjistis, jestli to jsou delnasove z fabriky, nebo ne, i kdyz je mozny, ze zrovna pujde kolem a auta si vubec nevsimne, nebo nepujde do prace, ale zkusil bych nejdriv tuhle moznost, nez bych vyhazoval penize za kameru, i kdyz je fakt, ze ta kamera se hodi vzdycky, zatimco hodiny spanku ti uz nikdo nevrati. A kdybys ho nacapal, tak ho muzes rovnou konfrontovat, zatimco zaber na kamere je k relativne k nicemu. A nemusis se s nim zrovna prat, staci zarvat z okna, nejdriv po dobrym, jestli se nezblaznil, proc to dela, potom pohrozit policii, nebo pohrozit, ze se to rekne v praci, nebo na nej vybehnout a vymachat mu v tom ksicht. Treba to nebude takovej mistr sveta.
humidor
Autoškolák
Příspěvky: 47
Registrován: úte 17 pro 16:31

Re: Plivající vandal

Příspěvek od humidor »

Tak dnes ráno znova. Vstal jsem v sest - a uz tam byl. Takze to dela nekdo mezi 23:00 a 6:00, tedy za tmy.
Tohle je jedna z nejlevnejsich kamer s detekci pohybu (kupuju ji jenom kvuli tomu hajzlovi, proto do toho nechci investovat).

https://www.alza.cz/truecam-a3-d510139.htm

Otazka: nevysaje mi to pres noc autobaterii? Mam nechat kameru proste zapnutou pres noc a napajet ji ze auto-zapalovace? Nebo se zapne jenom, kdyz zaznamena njk pohyb, takze nemusim napajeni tolik resit?

Nebo njk jiny tip?

Diky!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Plivající vandal

Příspěvek od řidičBOB »

no, otázkou je, jak moc máš osvětlenou ulici - aby na té kameře vůbec něco bylo vidět. Noční záběry bývají v tomto ohledu dosti problematické. Kamera by se měla spínat při detekci pohybu - zde je otázkou, na jakou vzdálenost to pohyb detekuje. Baterie v kameře určitě nevydrží napájet celou noc - těch detekcí pohybu mohou být desítky - kapacita vestavěných baterií bývá nicotná. Možnost je nabíjet kameru ze zapalovače - jestli ti to vyždímá baterku, to si spočteš podle odběru ;-) Ale neměla by.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Plivající vandal

Příspěvek od Pickuper »

humidor: jako já furt nechápu, k čemu ti bude dobrej nějakej záznam z kamery?? To jako potom s nějakým snímkem nevalné kvality budeš obcházet fabriky v okolí a dělat ze sebe na nějaký vrátnici vola, nebo co?? Jednoduchou věc zbytečně komplikuješ, prostě si sedni o půl pátý ráno do auta, počkej si a je to :ymhug:
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Plivající vandal

Příspěvek od oxik »

Jestli je na auto videt z okna, dal bych za okno webkameru/notebook s webkamerou.. podle zaznamu bys vedel v kolik hodin to dela a dalsi den by sis na nej mohl uz pockat.

Dalsi moznost dat nekomu petikilo, aby si sedl do auta a byl celou noc vzhuru...
humidor
Autoškolák
Příspěvky: 47
Registrován: úte 17 pro 16:31

Re: Plivající vandal

Příspěvek od humidor »

Opravdu nebudu obchazet fabriky a hledat to jelito timhle zpusobem. Do auta si taky sedat nebudu, budu v nem mrznout, budu v nem videt a dotycnej neflusne. Nevim, kdo by byl ochotnej za petikilo zustat pres noc vzhuru (a kde se proboha podobny lidi shanej??), ja bych to neudelal ani za desetinasobek. Takze jsem nakonec objednal venkovni kameru na barak, do konce tydne mi ji nainstalujou. Proste monitoring pred barakem, ohlida mi to aspon i druhy auto. Podle ni zjitim, v jakej cas se to deje, jestli je dotycnej sam nebo ve skupine - a az pak si na nej pockam s peprakem v ruce, aby mel duvod si vazne vodplivnout.
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Plivající vandal

Příspěvek od francis »

Normalne bych si na par hodin sedl za okno domu, klidne s dalekohledem. Napriklad od 4 do 6 rano, pokud ti to okolnosti dovoluji. Vypatral kdy a kdo fluse a pak jednal
Mirek
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Plivající vandal

Příspěvek od lampa »

Kdyby sis privstal o pul hodiny driv, tak jsi ho mohl videt, zjistit, jestli je sam, nebo ve skupine a pripadne si na nej pockat s peprakem, at ma duvod plivat. Kamera pred barak je hezka vec, ale jediny efekt bude mit ten, ze dotycneho mozna odradi flusat, pokud si ji vsimne. Ty kamery taky nemusi byt uplne legalni, hodne se dba na to kam s co to zabira.
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: Plivající vandal

Příspěvek od k86 »

humidor píše:Tak dnes ráno znova. Vstal jsem v sest - a uz tam byl. Takze to dela nekdo mezi 23:00 a 6:00, tedy za tmy.
Tohle je jedna z nejlevnejsich kamer s detekci pohybu (kupuju ji jenom kvuli tomu hajzlovi, proto do toho nechci investovat).

https://www.alza.cz/truecam-a3-d510139.htm

Otazka: nevysaje mi to pres noc autobaterii? Mam nechat kameru proste zapnutou pres noc a napajet ji ze auto-zapalovace? Nebo se zapne jenom, kdyz zaznamena njk pohyb, takze nemusim napajeni tolik resit?

Nebo njk jiny tip?

Diky!

presne tuhle mam, teda nezkousel jsem tu detekci pohybu
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Odpovědět