jsem debil

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: jsem debil

Příspěvek od aikoN »

Podle mě by za volantem byly v pohodě klidně i mladé ucha, kdyby ti řidiči nebyli neustále pod stresem, že musí stůj co stůj stihnout termín. A stres plodí chyby. Jenže dneska je všude moderní styl "just in time" a poser se...
Rychlost zabíjí!
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: jsem debil

Příspěvek od bojler »

řidičBOB píše:Tak to dělám automaticky v hlavě, když telefonuju nebo s někým mluvím v autě. Nepřemýšlím o značkách nebo křižovatkách - mi to naskakuje automaticky.
Po telefonátu si nepamatuju cestu z průběhu telefonátu. Prostě výpadek v ukládání na HDD. Kolegové to samé.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: jsem debil

Příspěvek od jerry »

Ruku na srdce, je to u každého a handsfree tomu moc nepomůže. Kdo je soudný, tak si musí přiznat, že po dobu telefonování jede v jakémsi modu přežití. Za mých mladých se tomu říkalo, jede jako ponocnej.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: jsem debil

Příspěvek od 406 Coupe »

Fakt jsem. Od prvního roku, co byly v ČR zavedené, tj. od roku 1995 lepím dálniční známku do pravého horníhorohu čelního skla - bo mi tam nejmíň brání ve výhledu - UFO s předností zprava neočekávám. Včera jsem s hrůzou zjistil, že bych za to mohl platit tučnou pokutu, protože už několik let smí být pouze vpravo dole! Co mám dělat? Při odlepování jí určitě roztrhám!
Napadá mi koupit ještě jednu a tu nalepit správně. A když tam tu nesprávně nalepenou nechám, budu platit pokutu? Vyhláška říká, že nesmí být nalepená prošlá a tahle nebude :D !
SPIF na dotaz nereaguje - co se budou blahorodí bavit s občanem, že!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: jsem debil

Příspěvek od řidičBOB »

Sral bych na to. Materiální aspekt přestupku = 0.
Poplatek byl řádně zaplacen, známka vypsána a vylepená. Nikomu nevznikla škoda a ani nebezpečí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3960
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: jsem debil

Příspěvek od HondaMan »

Taky bych to moc nehrotil. Pokud by Tě to opravdu trápilo, tak tady máš důvody k výměně na ČP. https://www.ceskaposta.cz/sluzby/prodej ... namky-2019

Alespoň jednomu by ses měl umět přiblížit.
2.9T RWD
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: jsem debil

Příspěvek od spooon »

taky bych se na to vykašlal a nechal to tam. Ale jestli to chceš sundat, tak vem horkovzdušku(stačí i fén) a žiletku a postupně to budeš nahřívat a žiletkou podřezávat až to sundáš. Jde to i bez fénu/horkovzdušky, jen pomaleji. Už sem takhle jednu bez poškození sundal.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: jsem debil

Příspěvek od M.Z. »

Umí to udělat v každém autoskle servisu
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: jsem debil

Příspěvek od honziss »

Vubec bych se tim nevzrusoval. Materialni aspekt nula. Jen nesmis bejt hloupej a podepsat prestupek na miste kdyby nahodou se nasrl nakej aktivni blbec.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: jsem debil

Příspěvek od Kavis »

Jak rika MZ. V autoskle to vyresi. Ja letos 2.1. nalepil rocni znamku a 3.1. mi prasklo sklo, pri vymene to bez problemu prehodili.
Odpovědět