Nejhorší silnice v ČR

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Nejhorší silnice v ČR

Příspěvek od EL_XEL »

Tak mě napadlo, že by se hodilo i téma o nejhorší silnici v Česku. Uveďte která a proč (nebezpečné zatáčky, nepřehledná, rozmlácený povrch, příliš velká koncentrace blbců etc.).

Já bych aktuálně dočasně nominoval D1 a to kvůli neuvěřitelnému množství omezení - o víkendu tak na půlce byla 80.
PetrL
Řidič začátečník
Příspěvky: 162
Registrován: pon 10 pro 15:32

Re: Nejhorší silnice v ČR

Příspěvek od PetrL »

Já D11 od Poděbrad do Prahy a opačně. Dlouhodobě uzavřená a včera to dovršili když dali dvě uzavírky do jednoho pruhu vzdálené od sebe asi 5 km. Člověk se dostal z jedný kolony, kde stál skoro hodinu, aby narazil po pěti minutách do druhý, která byla až na pražskou jižní spojku.
Uživatelský avatar
bambus
Pan Řidič
Příspěvky: 270
Registrován: pát 09 zář 11:26
Bydliště: <>

Re: Nejhorší silnice v ČR

Příspěvek od bambus »

Po D11 jezdím denně a výše popsané hraničí s debilitou. Kdo příčetný rozkope dálnici, souběžnou okresku (teprve nedávno otevřená 611 v úseku Mochov - Nehvizdy) a ještě nejbližší dálnici - Boleslavskou R10, na kterou se na 10km u Brandýsa ve směru na Prahu nedá najet? Že jsou pak všechny zbývající příjezdy do Prahy totálně ucpané není velkým překvapením. Nevím kdo plánuje rozdělení jednotlivých staveb, ale asi se tam dostal nějaký debil z auto*matu, který potřebuje vydojit zbytky peněz z EU.
D11 je zejména na svém začátku opravdu hodně špatná, ale přece nemusí opravovat všechno najednou. Například sjezd ve směru ne Teplice a MB nijak rozbitý nebyl, přesto je zavřený.
Tento stát opravdu řídí banda diletantů, kéž by silnice provozovali soukromníci.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Nejhorší silnice v ČR

Příspěvek od pavproch »

I/35 z Mohelnice po LB = pruďa 24/7 365/rok
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
PetrL
Řidič začátečník
Příspěvky: 162
Registrován: pon 10 pro 15:32

Re: Nejhorší silnice v ČR

Příspěvek od PetrL »

bambus píše:Po D11 jezdím denně a výše popsané hraničí s debilitou. Kdo příčetný rozkope dálnici, souběžnou okresku (teprve nedávno otevřená 611 v úseku Mochov - Nehvizdy) a ještě nejbližší dálnici - Boleslavskou R10, na kterou se na 10km u Brandýsa ve směru na Prahu nedá najet? Že jsou pak všechny zbývající příjezdy do Prahy totálně ucpané není velkým překvapením. Nevím kdo plánuje rozdělení jednotlivých staveb, ale asi se tam dostal nějaký debil z auto*matu, který potřebuje vydojit zbytky peněz z EU.
D11 je zejména na svém začátku opravdu hodně špatná, ale přece nemusí opravovat všechno najednou. Například sjezd ve směru ne Teplice a MB nijak rozbitý nebyl, přesto je zavřený.
Tento stát opravdu řídí banda diletantů, kéž by silnice provozovali soukromníci.
Navíc ten hup při příjezdu na černý most jaksi opomněli do té jejich opravy zahrnout....
za hodinku tam jedu, tak jsem zvědavý co to bude za cirkus
Odpovědět