Hybridy - pro koho maji smysl?

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hybridy - pro koho maji smysl?

Příspěvek od Stepan »

minimálně v mým hoodu pochůzkáři normálně chodí a práskají auta z modrých určená k odtahu. jenom dneska minimálně tři ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Hybridy - pro koho maji smysl?

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:minimálně v mým hoodu pochůzkáři normálně chodí a práskají auta z modrých určená k odtahu. jenom dneska minimálně tři ;)
A podle ceho poznaj ze tam to auto smi/nesmi parkovat? Maj nakou appku s databazi spz?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hybridy - pro koho maji smysl?

Příspěvek od Stepan »

hele to já nevim.

Na téměř všech autech, která jsem kdy řídil dál než kolem bloku, jsem neměl Ačkovou RZ. Je možný, že už mají v oku, který auta tam parkují často, ty nechaj bejt a nováčky si proti nějaké databázi zkontrolujou. Rozhodně nekoukají na každé auto, na to procházejí moc rychle. No a nepražská značka je téměř jasnej zásah.
Stepan píše:Byl jsem včera u spolužáka na Žižkově a když jsem odcházel, kolem projela odtahovka s naloženým autem. Běžím ke svému autu, ještě tam je. Kontakuju nejbližšího příslušníka a proběhl následující dialog:

Štěpán: Sim vás, nechte mi to, já fakt spěchám, vždyť už jsem pryč.
Příslušník: Tak mi dejte doklady a uvidíme jak to dopadne
*příslušník vypisuje bloček a tváří se krutopřísně*
Štěpán: A co vy říkáte na toho arménce, toho Oganesjana. Já si osobně myslím, že je to hrozná píča teda...
Příslušník: No vidíte, tak tady to máte, dneska domluvou a zmizte.

:D
Na tom samém místě jsem pár týdnů před tímhle incidentem dostal i lísteček, nevím na základě čeho se rozhodnou pro flastr a na základě čeho rovnou odtahují.

MImochodem, v tomhle případě mi příslušník ještě stihl povědět, že tam chodí na udání souseda z ulice. Kterej tu modrou zónu taky zaplacenou nemá, ale i přesto je vždycky zavolá, oni přijdou, rozdají flastry, jeden dostane i on a jdou domů :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hybridy - pro koho maji smysl?

Příspěvek od řidičBOB »

Ano, mají na to apku, ve které vidí RZ registrované v rezidenčním systému + ty, kde si člověk zaplatil ve smíšené zóně parking.
I v té Toyotě jezdí práskači - když vidí nečitelnou nebo jinak zakrytou RZ, tak volají MP na prověření/odtah.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hybridy - pro koho maji smysl?

Příspěvek od Stepan »

Ne vždycky. Jednou jsem na automobil nevrlého rodinného příslušníka instaloval do podložky pod RZ kupón z podzemek, bo jsem potřeboval tak hoďku času, dvakrát kolem mě ten Eltodo křáp projel a s autem i kuponem jsem se za hodinu shledal.

Ještěže mě u toho neviděl zákazník :))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět