správní řízení

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Jindra312
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 01 dub 21:30

správní řízení

Příspěvek od Jindra312 »

Dobrý den,
prosil bych o radu. Přišly mi dopisy, ve kterých stálo, že jsem v překročil povolenou rychlost v Praze, bylo to pouze přes SPZ která je na moje jméno,ale žádná fotka k tomu nebyla. S tou rychlostí to pravda, proto jsem se taky nehádal a peníze jsem poslal na účet. Avšak jsem dostal dvě rozdílné pokuty pod jiným jednacím číslem, které byli totožné v čase místě i rychlosti tak jsem zaplatil pouze jednu. Teď jsem byl poslán do správního řízení za nezaplacení jedné z těch pokut. Známý mi řekl že jsem neměl platit ani ty co jsem už zaplatil a měl jsem se hádat. Je to má první pokut a proto zde žádám o radu.

děkuji
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: správní řízení

Příspěvek od GeneHawkins »

To je dobrý! Nejsou tam dva radary?
Jindra312
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 01 dub 21:30

Re: správní řízení

Příspěvek od Jindra312 »

Nene nemĕly by, dostal jsem na stejnym miste jeste jednu pokutu a ta byla pouze jedna
Nabel
Autoškolák
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 21 lis 13:38

Re: správní řízení

Příspěvek od Nabel »

Vzhledem k tomu, že ty pokuty chodí obvykle s několikaměsíční prodlevou, tak si vem řidičák a běž se jim představit :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: správní řízení

Příspěvek od řidičBOB »

kde to v Pze bylo?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
PetrL
Řidič začátečník
Příspěvky: 162
Registrován: pon 10 pro 15:32

Re: správní řízení

Příspěvek od PetrL »

Já dostal dvě pokuty za zastavení na zákazu zastavení. Zastavil (nevědomě) večer v 8 a v 9 mi tam dali papírek. A ten samý papírek mi dali v 10 ráno. Za to samý. Úředník jenom procedil mezi zubama něco ve smyslu "kreténi" a řekl ať zaplatím jedno a druhý že stopí.
Odpovědět