Omezeni rychlosti 50kmh v Praze na Strakonice do centra

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Vaclav160
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 20 úno 16:58

Omezeni rychlosti 50kmh v Praze na Strakonice do centra

Příspěvek od Vaclav160 »

Dobry den,

v Praze na Strakonicke ulici smerem do centra je za krizenim s Prazskym okruhem usekove mereni rychlosti a omezena rychlost na 50kmh znackou tesne pred zacatkem zastavby. Toto se tam objevilo pred par lety v souvislosti s omezenim hluku. Potom ovsem na nejakou dobu omezeni rychlosti na 50kmh zmizelo (myslim minimalne na pul roku, tedy predpokladam to nebyl pripad, ze by nekdo pouze znacku "ukradl"). Nevite nekdo prosim, v jakem presne obdobi zde neplatilo omezeni rychlosti na 50kmh? Prisla mi totiz po pul roce pokuta za rychlost 69kmh v tomto useku a ja mam podezreni, ze prave v srpnu 2013 tam to omezeni rychlosti nebylo.

Dekuji.

Vaclav
TomZ
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pát 16 pro 11:13

Re: Omezeni rychlosti 50kmh v Praze na Strakonice do centra

Příspěvek od TomZ »

Min jednou tydne tam jezdim a nikdy jsem si nevsiml jine rychlosti nez 50kmph.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezeni rychlosti 50kmh v Praze na Strakonice do centra

Příspěvek od řidičBOB »

důkazní břemeno, že tam v tu dobu taková rychlost byla platná, je na Správním orgánu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Omezeni rychlosti 50kmh v Praze na Strakonice do centra

Příspěvek od Jenyk »

řidičBOB píše:důkazní břemeno, že tam v tu dobu taková rychlost byla platná, je na Správním orgánu.
To je pravda, ale také jsem tam štamgast a o době, kdy tam 50 nebyla, nevím. Ve zmiňovanou dobu tam spíš byla ještě víc, protože směrem do Prahy probíhala nějaká rekonstrukce a bylo tam další zúžení s omezením rychlosti, které tam už není.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Vaclav160
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 20 úno 16:58

Re: Omezeni rychlosti 50kmh v Praze na Strakonice do centra

Příspěvek od Vaclav160 »

Dekuji vsem za odpovedi. Overoval jsem si to na Technicke sprave komunikaci. 50ka tam byla od 30.4.2012. Potom 20.12.2012 ji z nejakeho duvodu sundali a opet ji tam dali 19.7.2013. Dne 2.8. jsem tam jel od 19.7. poprve a projel jsem to 70kou jak jsem byl zvykly a hned mi to nauctovali. Jinak i kdyby tam ta 50ka nebyla, tak tam pry plati rychlost 50, protoze to napojeni za Lahovickym mostem se bere jako krizovatka.
Odpovědět