Focení a natáčení tachometrů - téma pro zastydlé puberťáky

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Focení a natáčení tachometrů - téma pro zastydlé puberťá

Příspěvek od řidičBOB »

Ufff
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Focení a natáčení tachometrů - téma pro zastydlé puberťá

Příspěvek od Stepan »

Minimálně co se týče aerodynamického hluku je 8 let starý Peugeot příjemnější než 10 let starý Hnůjdaj. A ten ani tacho 200 nejel O:-)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Focení a natáčení tachometrů - téma pro zastydlé puberťá

Příspěvek od x2005 »

Stepan píše:95 atmosférických poníků v akci \m/
To je 1.4VTi v P308? Tam je už šestikvalt? Ale ručičky jsi zarovnal moc hezky. :-bd Kolik je reálná rychlost podle GPS? Míra hluku uvnitř?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Focení a natáčení tachometrů - téma pro zastydlé puberťá

Příspěvek od Stepan »

P308SW. Je to pětikvalt, omezovač tuším na 6500, takže by to ještě kousek dalo. Na nějakých 150-160 tacho se to rozjede díky zpřevodování relativně rychle i na okresce, dál už je to boj. Při tacho 130km/h to točí cca 4000.
Míra hluku přijatelná, se spolupasažérem jsme si normálně povídali.
Reálnou rychlost nevím, GPS jsem zatím nepotřeboval, takže o kolik to proměřuje je mi záhadou.

Mám s tím najeto cca 2kkm+nějaké pojížděčky předtím než jsem se stal jeho majitelem. Za ty prachy co to stálo nové a co to stojí teď v bazarech mi to přijde jako velmi příjemné vozítko do městkého a příměstkého provozu. Kufr nevyužiju, ale původní majitelku mám v rodném listě a velmi oceňovala sklopit zadní sedačky a hodit do kufru 2 horská kola bez skládání. Dálniční přesun je o nervy, nejede to a žere to. Pokud člověk vyloženě netlačí na pilu, je v tom opravdu ticho.
Kdyby ještě něco k tomu bylo potřeba, klidně se ptej ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Focení a natáčení tachometrů - téma pro zastydlé puberťá

Příspěvek od HondaMan »

Já jsem pár tkm najel v 307sw a vzhledem k tomu, že nam je do firmy prodávali za polovinu ceny Octy, tak to v posledních ročnících nebyl vůbec průšvih. S 308 jsem najel pár km v tom úplně nejnižším možném vyjevení a byla to hrůza. Na druhou stranu stalo to snad nestalo ani 250tkc, takže slušná alternativa k Loganu a spol.
2.9T RWD
Odpovědět