AAA auto- úvěr

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: AAA auto- úvěr

Příspěvek od ctrl_j »

„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
mexsonee
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 25 zář 16:58

AAA auto - úvěr

Příspěvek od mexsonee »

Zdravím, chci se zeptat na nějaké vaše zkušenosti s koupí auta u áček na splátky, na internetu jsem většinou jen 3 roky staré příběhy, tak mě zajímá, jak je to s nimi dnes. Díky ;)
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: AAA auto - úvěr

Příspěvek od vonkreuz »

Dávám bolševikovi rok nebo... co to kecám... Dávám spamerům příspěvek nebo dva, než to vychválí. :ymdevil:
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: AAA auto- úvěr

Příspěvek od pavproch »

neboj, pečlivě sleduju.... a sem připravěn mazat či jižněovocovat...

sloučeno (jako kdyby tady už vlákno se 100% shodným názvem nebylo, že....)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: AAA auto- úvěr

Příspěvek od Stepan »

A co když nekecá?
Auto z AAAček je velmi pravděpodobně průser. Auto na splátky taky průser, je to spotřební věc, buď na to mám a nebo ne.
Jinak je známé, že když už tě AAAčka neojebou na autě, ojebou tě na financování. Zaplatíš pár tisíc na poplatcích typu "přistavení auta k prodeji" a podobné zábavné fíčury a budeš nadávat, že sis radši koupil novou Fabii :ympeace:
Zkoušel sem si pro zajímavost nakonfigurovat jeden v Čechách velmi populární model na lízačku. A při daném financování mi vycházelo levněji vzít si pújčku v bance, zaplatit auto cash a splácet bance jinde :D

E: teď se teda popřu, ale nedávno jsem tam vyzvedával jedno auto do firmy a paní rychle pochopila, že připsat na účet nějaký 3700? za přistavení auta k prodeji není cesta k uzavřenému obchodu. Vysvětlili jsme si to a nakonec jsem to ani nezaplatil. Auto teď slouží k tahání přívěsu a pro dělníky na montáže, slouží spolehlivě, leje se jenom benzín a LPG :ymparty: Akorát dotyčná se předemnou pravděpodobně příště zamkne na záchodě :ymdevil:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Krakonosh
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: pát 22 dub 06:58

Re: AAA auto- úvěr

Příspěvek od Krakonosh »

se mi zda ze uver je proste uver, neni nikdy vyhodny, bezte do banky, vsude vas oberou stejne :(
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA auto- úvěr

Příspěvek od řidičBOB »

Samozřejmě, že nikdo nedělá nic zadarmo. Takže ani peníze nepůjčuje zadarmo. Pak jsou další kritéria, která mohou hnát procenta úrokové sazby nahoru.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Navy
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 28 srp 15:58

Re: AAA auto- úvěr

Příspěvek od Navy »

V AAA auto se rozhodně nevyplatí kupovat auta na úvěr. Sice nemá tento autobazar úplně dobrou pověst, ale musím z vlastní zkušenosti říct, že alespoň u nás ve městě se kvalita služeb zlepšila. Avšak auto (v akční nabídce) za 70 000 se při kalkulaci úvěru vyšplhalo až na 230 000, takže jsme se nakonec rozhodli ho koupit za hotové (100 000 Kč). Chci tím říct, že pokud si auto nemůžete dovolit v hotovosti, je lepší vzít si půjčku od banky/ či nebankovní instituce - některé dokonce slibují .
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne pon 28 srp 17:19, celkem upraveno 1 x.
Důvod: řBOB: reklama smazána. Příště BANánek...
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: AAA auto- úvěr

Příspěvek od spooon »

takže auto za 70 si nakonec koupil za 100. Dobrý obchod.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: AAA auto- úvěr

Příspěvek od Arkis »

Tam to funguje jinak...
Buď koupíš auto za hotové za 100t Kč.
Nebo ho koupíš na úvěr za zvýhodněných 70t Kč, ale ve výsledku zaplatíš na poplatcích a úrocích celkem 230t Kč.
Slušný, ne? :))
Nevím, na kolik jsou údaje minulého přispěvatele relevantní, ale tak to u nich chodí, ikdyž se mi toto zdá přehnané i na ně.
Odpovědět