AAA auto- úvěr

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Kuban
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: pát 28 dub 09:01

Re: AAA auto- úvěr

Příspěvek od Kuban »

Jako spocitej si uver co ti dnes nabidne nejaka banka.... a ze velmi solidni RPSN, pak se koukni na co nabidnou tobe. a pokud se jim nebudes vysmivat, ze si radeji pujcis jinde, na dobrou nabidku se nedostanes...... Tam je nekolikalevelove smlouvani. A ze dokazou nabidnou Velmi podobnou bankovni nabidku. Jen musis mit nervy se s nimi prat... idealni je, pokud je nejaky arogantni blbec, nechat je pripravit smlouvu, miliarda papiru, a pak az dojde na podpis reknes ze sis to rozmyslel, ze nechces podporit lichvu.... on pak rovnou nabidne uz neco zajimavejsiho, aby predesel dlouhemu smlouvani.

Ve vysledku, to cele je jen a jen BOJ o to se dostat na aspon prumernou nabiudku.... v opacnem pripade se na to vykasli a seber penize jinde!
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1346
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: AAA auto- úvěr

Příspěvek od Arkis »

Jen mi uniká úplný základ a to důvod, proč by někdo měl někde s někým smlouvat, dohadovat se nebo žadonit o průměrnou nabídku. A to ještě s takovýma hajzlama, které rozhodně znalý člověk podporovat nechce. Sednu k internetovému bankovnictví a mám peníze za 10 minut na účtě. A to ještě mám potom bonus do budoucna, že mě mají jako dobrého platiče a půjčí mi třeba někdy víc.
richardt
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 26 úno 12:54

Re: AAA auto- úvěr

Příspěvek od richardt »

PetrSulc píše:Raději si tam přímo zavolej a přeptej se. Mají toho financování víc na výběr.
Asi záleží, jaké slevy se k tomu v tu chvíli nasčítají, plus jaké je navýšení. Já byl spokojenější při rozložení platby na splátky, vyšlo mně to líp než hotovost
Odpovědět