S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvekod pavproch » stř 03 črc 12:38

Oach!
Neska zase restday (od sportu), tak byl od rána vítr ve vlasech. Od nás skrz Oderské vrchy do Altvategebirge, za až do Javorníka/Bílé Vody na hranici s PL, otočit a okolo Praděda zpět na Karlovu Studánku a pak směr domů okolo Bruntáli, Libavé a tam. Přenádherných 500km, žádný pach, pičasí naprosto ideální, ani zima ani hic .... Slunko, obláčky a tak.

A viděl sem něco, co sem na silnici ešče neviděl - čerstvě "střeleného" jazveca velikosti dobře rostlého vlčáka, pruhované záda, dlouhý rypák - to prostě musel být jazvec. Leželo to na cestě - uprostřed - v lese v Nízkém Jeseníku (kousek před Karlovicema).

Široká niva (nová přehrada) je hotová, ale není (kupodivu) napuštěná.

A GL 450d (to je čtyřlitr osmihrnek ne?) mi neujede, naopak okolo redline sem (teda já ne, m4Zlik) o fous rychlejší..... ale měl pěknou RZ: 288 00000
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod jerry » pát 05 črc 07:46

Jezevec mi před pár lety přeběhl přímo před autem. Viděl jsem ho jako na výstavě. A zvláštní bylo, že ve dne, ač je to noční zvíře. Jinak včera také vítr ve vlasech. Krásných 300 km po Šumavě :)
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod jarka » ned 07 črc 21:29

Dneska podvecerni 3hodinova vyjizdka s kamosem po liduprázdných silnicích. Jako takhle by to šlo! V údolí Jizery, přede mnou řve netlumený R5, k tomu já zatapim v miate pod kotlem a všechny ty zvuky se odráží od skal. Neskutečná kulisa :x .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jarka
Letec

Příspěvekod pavproch » úte 09 črc 11:42

Neska zase restday (od sportu), takže ráno dyž sem se dopřevaloval v posteli, taxem vyrazil na projížďku Beskydama (převážně I. a II. tř) a na to, že byl všední den a ne úplně brzo ráno, tak skoro bez provozu - např. celou cestu od Zavadilky na Pustevny a zpět sem nepotkal/nepředjel jediné auto. Fajne. :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Předchozí

Zpět na Ze života za volantem