S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od 970ka »

Nejlépe ve dvou
https://www.youtube.com/watch?v=tG5S8DKJQaI
ale viděl jsem na YT že to dělal sám,jinak se mi to připletlo do cesty,starý pán si kupoval novýho Mustanga v cabriu a toto tam nechal na protiúčet,tak jsem to naložil a nebyla to špatná volba,udělal jsem servis,spravil střechu,koupil AMG kola,nový gumy a udělal si krásnou dovču přes Alpy do Itálie .
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od _sulcik_ »

Ty kanáldekly se k tomu autu moc hodí. Škoda že nejdou o palec menší, byl bych asi už moc zhákaný na tak málo pryže :D
Jinak auto dost zavidím, ale na mém žebříčku autopriorit ho bohužel předběhnou jiné věci :/ :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od 970ka »

To auto je tak komfortní,že se to tak moc nepozná a lépe to zatáčí. A drahý to zas tak moc není. :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od _sulcik_ »

Jo to věřím že s komfortem to bude i tak dobrý :) No nejde jenom o prachy za koupi, spíš jde o to že na podzim budu kupovat myšáka X, pak bych chtěl nějakou levnější předokolku na rally postavit, nějaký zajímavý daily s koulí asi 850R nebo V70R, protože teď budu mít operák. A koupit si k tomu ještě GT, tak to už bych neutáhnul tutově :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Fčera a neska bajk, zítra restday = ranní m4Zlik (Už sa těším, má být jasno a mrznout, to bude bez střechy zase "o život" ale krásně o život). :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak jo, no. Byl vítr ve vlasech, ca 150 km @ 2.5 hodiny, bohužel jen po CZ straně Beskyd, dyž sa fčíl do SK ešče furt nemože. Blbé je teda sa dostat z Frýdlnatu na cestu na Krásnou (už sem to tu psal, most přes I/56 ve Frýdlentě nenisu a fčíl je už i sjezd zavřený. Taxem si aspoň ověřil, že ten (orientační) stacionár v Pržně furt ešče blbne - při nějakých 60kmph tacho mi (už zase) ukázal 188. A Visalajské i Morávecké oudolí byly křasne (úplně bez provozu)

Fajne. Jaxem psal v BMW vlákně, jízdně/podvozkově je (moje potuněná) e89 dál než (moje potuněná) e90 a to je dobře, víkendoffka musí být na tom (apoň v něčem) líp něž daily (motoricky sou na tom oba N52B30 zhruba stejně).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Duke_Luke »

ja zatial na vietor vo vlasoch len cakam. :ymblushing: Som rozmaznany a nechcem studeny vietor na krk, ale prijemny teplejsi.
Uz som konecne prezul na letne a preventivne vymenil dva rele spinace na hydraulickej pumpe mechanizmu strechy, kedze tie casom rady odchadzaju a preto preventivne, nech mam dalsich aspon 180 tisic km pokoj :x Ale tolko s tym uz asi nenabeham :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Po dvou dnech ranního bajkování mám dost (i když si už tělo pomalu zvyká na tento druh pohybu) a proto zítra brzo ráno (pokud pičasí dovolí) nepudu bajkovať ale m4Zlikovať. Už sa těšim.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak. Neska ráno sem stal extra brzo (před půl na šestku) a.... začlo krapat, taxem zase zalez do regálu. O půl sedmé už nescalo a oschlo to, takže po snídani a kafi bylo brmbrmbrm po CZ straně Beskyd - 200km @ 2 hoďky @ 33 litránků Vervy 100 (za osumadvacet za litr), fajne, provoz moc nebyl, první PaChové auto pod majákama sem potkal až při příjezdu domů (a to sem jel už předpisově, bo obec). Spokojenost. Může začít scat/sněžit.

Btw, jak fčíl kvetou smrky a brmbrm bez střechy = přivezl sem si domů "závěje" pylu na všom uvnitř auta.

EDIT: Jo a potkal sem jednu miatu (aměl ale pláno nad hlavou), zřejmě dvoulitr - jak je to lehoučké, tak mu to jelo jak šlak.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Mno nic, no, sem neska ráno upřednostnil aktivní pohyb (na bajku) před pasivním (v m4Zlikovi), fčíl po obědě kafe a infernet a později (i dyž sem původně chtěl) asi nic, bo za

a) sem urvaný jak vagon
a za
b) slibujou na odpoledne přeháňky a bóřky (podle radaru už aji jedna je za kopcem)

Škoda no, docela mi fčíl vadí, že netrpím schízou (rozdvojením osobnosti) - to bych ráno moh současně to i to... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět