S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Ješte max m4Zlika vytáhnu do myčky, pro plnou, zahřát výfuk (= vyhnat z něj kondenzát) a pak už dobrou noc do březence/dubence.
Neska sem zase traktoroval (trowa už moc neroste, zato listí padá a ešče nějakou dobu padat bude) = musím m4Zlika potlačit hlouběji do garáže, abych vyjel s traktorem, přitom mě napadlo se NATO "max" už letos vyprdnout a už ho nechat stát, tak jak je až do jara.
Ale fčíl mě napadlo - zítra (asi) nebude scát, že bych teda to "max" provedl zítra? Mám nad čím uvažovat.... )a případně se těšit na brmbrmbrm).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od M.Z. »

Já chci jet ještě v pondělí, má být 17st. Zítra to bude v pohodě taky.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

"Max" sem neska udělal, ale jen ze 2/3 = pořdádně zahřát, myčka, ale nakonec sem vymyslel, že nechám skoro prázdnou nádrž až do prvního jarního vyjetí, kdy ji naplním. Sezona uzavřena = letos asi 8000 km, bez úrazu, bez pokuty = úspěšná sezona. Už se ale zase těším na jarní vítr ve vlasech/čepici.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Dyž už sem dělal ty plány servisu pro svoje auta, zpoměl sem si i na m4Zlika v garáži (kam jsem ho po letošní sezoně odstavil BEZ servisu) a už sem se rozhodl, budu to flákat, nový wolej a filtry dostane ne po každé sezoně, ale po každé druhé = letos nic, servisovat budu až po sezoně 2024. Ale na druhou stranu sem si zase naplánoval, co všechno na jeho motoru vyměním (preventivně, nebude to ale GO) ve 100tis km (odhad = někdy v průběhu 2025).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Kura, fčíl sem dával do m4Zlika vytištěné potvrzení o dálniční nálepce CZ a SK 2024 a úplně sem se přitom zasnil: Venku těplo, vítr ve vlasech.... já bych.... mno, ešče nejmíň tři měsíce nebudu. Škoda no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

Jak mám tak v merku mustanga, tak mi napadl convertible ;) Jezdím často přes Šumavu z Bavor do Čech a zpět, furt tahám plno věcí, takže miata malej kufr, a proto jezdím oktávkou nebo swiftem, kde mohu hodit pár lehkých věcí dozadu. Kolik přejezdů Šumavy už bylo za ideálního počasí, ale bohužel bez větru ve vlasech :( Napadá vás nějaké jiné cabrio tak kochací jako mustang se stejně velkým kufrem?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2301
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Truck Daškam »

Myslím si, že jakákoliv amerika je jako kochací auto top.. mustang dle mě nejlepší volba
Chápeš to?
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od HondaMan »

Mustang, jak ho nemám rád, tak je z US cabrií nej.
Camaro má jen větší motor.
Lepší je Corvette, ale to není moc konkurence.
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

V dubnu bude výročí 60 let od představení první verze Mustanga ;) Teď se ještě rozhodnout zda cabrio nebo gt? gt je klasika, cabrio větší kochačka.

Včera jsem viděl dokument o paní, která dostala Mustanga v 1965 dárkem od manžela a nejen, že ho pořád má, ale ještě s ním i jezdí. Čupr babča a super auto. https://www.swrfernsehen.de/doku-report ... e-100.html
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od M.Z. »

Já bych to viděl na kabrio.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět