S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska m4Zlik servis, dyž se to povede, tak zítra kopec (bo má být ráno kosa až mrznúť a mně se chce se potit proti kopci) ale v neděli ráno by moh být vítr ve vlasech (mj. i vyzkoušet, že po servisu je vše OK).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak. V nejlepčím přestat (aby ve mně až do příštího dubence přežívaly pozitivní myšlenky - letos totiž na 4.5tis km ani jednou měření/spot check nebo nedejbůch přímo konflikt s PaChamači nějaká echt krizoffka, proto říkám že je nejlepčí to utnout v nejlepčím)

Ráno teda byla kosa (místy jen 1.5st plus a jinovatka okolo), bez střechy (a bez kulicha a šály) bylo poněkud štiplavo po krčisku a piščisku i dyž bylo topení v červených. Ale jinak fajných skoro 300 km po slunkem zalitých Beskydoch, sic po deváté už byl docela provoz.

Čili to pro letošek balím, už spí v garáži s plnou, ešče to doliju až po hrdlo, dobuřím mu kola na 4 atm (aby nezešišatěly tolik) a hodím na něj plachtu.

Btw, Michal to oservisoval dobře, ráno nebyla pod autem žádná louže, vodní pumpa pumpuje vodu a termostat termostatuje. A převodovka s novou náplní MTF LT3 řadí krásně za studena i zatepla.

Btw2, kombinace (letošních) PS4S vepředu a (tři roky starých ale nových) PSS vzadu se zdá býti srovnatelná se stavem, kdy byly všechny 4 kola (stejně staré) PSS. Možná grip vzadu ještě není úplně 100%, ale jen 99%(přeci jenom ty gumy ještě nejsou úplně zajeté).

Takže spokojenost, m4Zlik je prostě v špígl nýgl stavu a já mám z právě skončivší sezony jen dobré pocity. Dobrou noc.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Snowman000 »

Tak som si dnes dal asi poslednu jazdu bez strechy v tomto roku :)
Panda caka na nove "moje" znacky a MX-5 sa planuje na plataku odviezt domov a zazimovat...

A trosku som jej mozno krivdil. Stale to ma krasne ciste komunikativne riadenie, kratucke radenie, nizky posed a jazdne vlastnosti uplne ine nez akykolvek splaseny predohrab :) Ale hned som si aj uvedomil, ze preco bola nahradena...jednoducho na co to auto potrebujem denno denne, tak nic z toho si realne neuzijem a ostane len 20r stara a hrdzavejuca konzerva, do ktorej zmestim len seba a ktoru 2x za cestu niekto prehliadne (slova mojej pritulky :-B ) :ymsigh:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Jenyk »

Včera jsem u Rudné potkal černou Miatu, střecha byla dole. Drajvr má můj hluboký respekt. Ještě větší magor, než jsem já :ymhug: Já byl tentokrát sice osmiválcem z Detroitu, ale s pevnou střechou.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Na OF.cz ve vlákně o ski-absťáku sice pyskuju, že hlavu furt ešče nemám přepnutou do "winter-módu", ale tady teda musím se přiznat, že ani do módu "vítr ve vlasech". Mám v ní takové nějaké mezisezónní prázdno. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska jaxem lezl na skialpech proti kopcu, tak (fučelo fest, ledově), jak mi raz fúklo mrazivo pod čepicu sem si i nostalgicky zpoměl na (letní, těplý) vítr ve vlasech..... asi stárnu. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

Také se těším na teplý vítr ve vlaech. Údajně má být nadprůměrně teplý únor. Tak že by?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od řidičBOB »

Já dneska potkal asi 5 motorkářů...jako, byly asi 3 stupně :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od EL_XEL »

řidičBOB píše:Já dneska potkal asi 5 motorkářů...jako, byly asi 3 stupně :-(
Asi chápu jejich nadšení, ale teď jezdit je IMHO dost o hubu. Jedeš si, krásně suchá silnice a najednou zatáčka v lese, kam celej den slunce nezasvítí a šup - zmrlá nebo klouzavá zem.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

Minulý rok už v únoru bez střechy a opakovaně kávička na terase. Bude se to opakovat?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět