S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Afterhought:
Jaxem naspal v předchozím postu, zlomil sem v sobě pověrčivost (z pátku 13-tého) a ráno dělal brmbrmbrm. Ale co sem v sobě nezlomil je pověrčivost z toho, co napíšu - sem ten post spal fpoledne fprci (= m4Zlik na dvoře), ešče mě čekala odpolední cesta dom (2,2 km). Sem ten kousek jel jak pos*raný a přesto bylo jedno nouzové brždění, naštěstí to dopadlo. Uffff.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od M.Z. »

Já dnes asi poslední služební jízda do práce hadraplánem, bude následovat posezónní prohlídka v RTR, geometrie, montáž topení, výměna čelního skla a zazimování :(
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2301
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Truck Daškam »

Máme tady jen milovníky větru ve vlasech (někdo třeba na pleši :-D ), nebo umíte někdo i nějaký drobnější servis? Trošku mě střecha zlobí, a já nějak netuším po čem jít...
Rád si dělám věci sám (na autě), tak bych rád jen radu....
Chápeš to?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Zítra by (kupodivu) asi nemělo scát, mrznout taky ne = dyž zdraví dovolí, budu zase m4Zlikovat. Letos naposled nebo ještě příští týden? (Ref povinná zimní výbava od 1.11. tam kde yezdím, i dyž by třeba bude ještě těplo.)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska při pátku obvyklých 260km větru ve vlasech (čepici) skrz Beskydy, 3x přes hranici - ani jednou mě nestavěli, scát začalo až sem zaparkoval na dvoře ve firmě. Bez PaChu a krizovek - akorát sem nad Bílou směr Klokočov natrefil na sekání trowy a byl bordel i šutry na cestě. Celou dobu mokro na cestě = musel sem neska pomaleji než indy i tak mi to párkrát trošku šklihlo.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: pát 20 říj 10:56 mokro, musel sem neska pomaleji než indy
Jo, jak píšu vedle, byl sem m4Zlkem na Benzině v RpR - i na spotřebě sem to "pomaleji" poznal - normálně (sucho) m4Zlika honím tak, že si řekne o 15 až 16 na sto, neska sotva třináct.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Včera jsem poprvé za tuhle sezónu "projel" miatku - vytáhl jsem ji z garáže, zbavil prachu, umyl, navoskoval a zase ji uložil zpět :( . Snad příští rok bude víc času a chuti...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Předpověď na pátek (00-24):
Zpočátku převážně zataženo a občasný déšť nebo přeháňky, postupně ubývání srážek a oblačnosti. Nejnižší noční teploty 11 až 7 °C, nejvyšší denní 11 až 15 °C.
Uvidím, jestli to (letos naposled) fpátek pude nebo ne. V každém případě ale ještě plánuju jednou m4Zlika letos vytáhnout z garáže, zajet do myčky (není černý ale šedivý - při posledních výletech bylo mokro), dolít až po hrdlo do plna, dfouknout kola na 4 atm a pak ho teprve nechat spát garáži do jara.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak tu předpopičasí změnili - bude scát. Ale i tak zítra (naposled letos) budu m4Zlikovat (holt se střechou nad hlavou, no. Ale co už když to bude naposled (těším se na "sport", kdy se N52B30 chová úplně jinak/líp - víc táhne, víc ječí, letí do omezovače jako blázen). Oach!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak jo, poslední letošní m4Zlikování proběhlo, ráno sem ešče stihnul aspoň Pustevny s větrem pod čepicí, pak začlo scát, takže zbytek z 250+ km se střechou nad hlavou, no. Ješte max m4Zlika vytáhnu do myčky, pro plnou, zahřát výfuk (= vyhnat z něj kondenzát) a pak už dobrou noc do březence/dubence.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět