S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od ctrl_j »

Uz to zacina - 124 spider, Z4 G29, MX-5 ND…
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

A dneska to jako kurňa šlo. Doma opušťák na 2 hodiny a před obědem krásných 150km s minimálním provozem.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Já se (letos poprvé) neska později odpoledne taky chystám. A nežebych se netěšil. Jen doufám, že se na palubce něco nerozsfítí. Kura, letošní jaro je (tady u nás) studené a uchcané tak moc, že m4Zlika odzimovávám až (málem) v půlce qětence.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak. První jarní vyjížďka byla. Dyž sem m4Zlika nastartoval, taxe rozsfítil prošlý servis (to sem tušil), šlo to ale vynulovat, jinak ale chytnul na první škyt. Fajna vyjížďka, ale byl strašlivý, opravdu strašlivý víkendový provoz, ale co už.

A fčíl taja loni budu mít v neděli ráno dilema: mazlik (neděle brzo ráno = bez provozu) nebo sport? Loni skoro každou neděli vítězil m4Zlik, letos to ale cítím naopak, asi rači upřednostním športík (doakd staré tělo ještě dovoluje). Mno, uvidíme.

Jinak teda ale (zahřátý) N52B30 ve "sport" modu, to je labůžo, za toho ca půlroku bez něj sem úplně zapomjééél, jak fajně to reaguje na moje povely. Křasa.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Jo mám to podobně, jen teď lavíruju jestli moto, nebo miatka :) . Kolo-sport budu muset dát jako povinnost, bo jinak by se člověk rozpadl.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak, m4Zlik schopen, odveden na další dva roky. Bez ztráty květinky, jen si příště musím dát tu práci sundat podložky pod kolama - přišli na ně, ale do závad (naštěstí) nezapsali.

Fčíl ešče abych (ref letošní uscané pičasí + kombinace s mou preferencí bajka, dyž náhodou nechčije) našel čas a chuť s ním někdy taky dělat vítr ve vlasech. :ymblushing:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Jaxem fčíl každý volný den ráno (dyž je pičasí) zažraný do bajkovačky, tak potom odpoledne už nemám chuť ani sílu brmbrmbrm m4Zlikem, takže stojí v garáži a strádá nečinností... škoda no, ale aktuálně to opravdu cítím tak, že sportík má přednost.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Reaguju se zpožděním (zpoměl sem si až sem neska zahlíd článek tady na AF.cz) - minulý týden sem na I/35 na HBečvě potkal červenou (starou) Felicii kábro se střechou dole, vypadala špičkově, říkal sem si že to neska asi nebude levný špás.... a ten článek to potvrzuje. \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Sem blb, na druhou.

Fčera sem byl na (nepříjemném) vyšetření (odběr kostní dřeně), k němuž jako bonus sem dostal zákaz neska športovat. Takže sem se ráno dlouho bezcílně /bez spánku válel fposteli. Až před chvílí mi docvaklo, že sem se neměl válet, vstát ve čtyři a brzo ráno (před prázdnínovým provozem) jít brmbrmbrm s m4Zlikem. Fčíl už nepudu, dyž už sou fšici vzhůru a na cestách je prázdninové peklo.

Grrrrr! Sem na sebe za tu blbost zlý.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Jsem byl teď dvakrát po sobě provětrat miatu, bo moto je nějaká nemocná, ale ty skoro 3tkm na motorce mě kurňa zkazily. Dřív mě ten provoz jako sral, ale pořád jsem ho tak nějak akceptoval a počkal si až bude volno, jen jak si člověk na motorce zvykne, že na sebemenší rovince cokoli předjede, tak teď už mi to čekání v autě na předjetí ku.va vadí...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět