S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od _sulcik_ »

U nás teď opravili pěknou okresku, sice jenom na půlce délky, ale lepší než drátem do oka :D pravda, že teď se tam dá jezdit tak rychle že to nekoresponduje s bezpečným dohledem :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od EL_XEL »

pavproch píše:Tak. Až do přespříštího týdne mám UPPADKV.

Jak tady u nás na dědině opravujou hlavní (jedinou) cestu skrz, tak ji fčera vzali frézou (asi 15-20 cm) a nájezdy na odbočky (mj. ke mně domů) schod tím vzniklý nasypali krátkým nájezdem (0,5m) čili sníženým m4Zlikem bych nepřejel. A jinudma nemám kudma. Asfaltovat mají až příští víkend (a to prý celou cestu skrz celou dědinu úplně uzavřou - to zas budem jezdit pindicou po poli).

Chjo no.
Nemáte vy to tam nějaké rozmrdané každou chvíli? Já mám momentálně taky UPPADKV, protože jsem zjistil, že mi teče tlumič před týdnem (ale zítra už jsem objednaný do servisu)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Tak. Až do přespříštího týdne mám UPPADKV.

Jak tady u nás na dědině opravujou hlavní (jedinou) cestu skrz, tak ji fčera vzali frézou (asi 15-20 cm) a nájezdy na odbočky (mj. ke mně domů) schod tím vzniklý nasypali krátkým nájezdem (0,5m) čili sníženým m4Zlikem bych nepřejel. A jinudma nemám kudma. Asfaltovat mají až příští víkend (a to prý celou cestu skrz celou dědinu úplně uzavřou - to zas budem jezdit pindicou po poli).

Chjo no.
Skoro 14dnů to bylo vyfrézované, nedávno natáhli spodní vrstvu asfaltu (takže zůstal schod/ostrá hrana jen asi 3cm - to už by i s m4Zlikem šlo) a.... neska zavřeli celý průtah (jedinou hlavní silnici) skrz celou dědinu a asfaltujou vrchní vrstvu. Takže zítra ráno (možná, podle pičasí) bude brmbrmbrm, konečně.... zavřené to mělo být od 6 ráno do 8 večer, sem pět minut před šestou ráno vyvážel Leguána mimo (aby báby mohly neska na nákupy) a fuckt už to bylo zavřené - sic sem projel ale už to stříkali penetrákem ....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od vonkreuz »

Jestli je to silnic ve správě obce, tak fajn, buď rychtář vybral dobrou firmu nebo si vydupal dodržování termitů.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Brus »

Spis nestihaji ;-)
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Cesta vyasfaltovaná, zákazy vjezdu pryč, scat podle čhmu spíš nebude, dopiju kafe a razim brmbrmbrm.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak jo. 160km skrz beskydy v nedělním odpoledním provozu, morávka, visalaje. Bez PaChu. Fajne. Po14 dnech zase brmbrmbrm. Ta naše nová cesta je ale nějak mírně zvlněná, asi finišer neměl úplně v pořádku nivelaci, no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak jo, ráno na bajku, po obědě kafe u pičítadla a pak brmbrmbrm pobeskydím. Kupodivu (prázdniny a sobota) skoro bez provozu (teda kromě hlavních tahů), bez záPaChu a bez (řidičských) překvápek a problémů. Fajnych skoro 200km. Akurváth v autě bez střechy bylo teda hicno fest (zoncna pekla jak divá a to to ukazovalo jen 28st). Esli zítra má být přes třicet a v pondělí snad až 36, to na (těplý) vítr ve vlasech prdim. Zítra ráno ale má být ešče chladno, takže se du psychicky připravovat na časný ranní tělocvik na bajku.

Edit: Jo a potkal sem jednu miatu a jednu e85 (to sme na sebe aji mávli)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od řidičBOB »

chvilku mi hlodala myšlenka na kabrio (V12 Drophead Cabrio), ve kterém by se dalo normálně ve čtyřech jezdit... Ale teď, když si otevřu panoramu a smaží mi to na bednu fest, takže to hnedka zavírám, si říkám, jak jsem hezky ušetřil :D
...a koupil si Haryka **==
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Snowman000 »

Tak vcera po takmer 2 rokoch znovu bez strechy (ano nasa stara dobra MX-5 :ymhug: ) prvych cca 200km, sice nudnych a dialnicnych, ale od dnes si zase po BA beham s nebom nad hlavou a je to pecka :x
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět