S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16395
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak neska zase ranní vyjíždka do prce (mám to 2,2 km, najel sem kilometrů 260)... po naší straně Beskyd, víckrát dokola trasama, kde (skoro) nejsou omezení, obce, PaCh atd. Fajné, líbilo se. Fčíl už ale slunko peče moc, až nepříjemně.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16395
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Pravidelnost musí být! Protože je pátek, tak i dyž mám dovolenou, byla ranní vyjížďka skrz Beskydy, natočeno přes 300 km, líbilo se, pičasí nádherné, ráno bylo chladno ale později už ne, ale na slunku ani nebylo moc horko. Akurváth mi pod Visalajema jeden takový "řidič" (asi sváteční) vůbec nedal přednost (já jel rychle rovně proti němu, on před mnou odbočil vlevo/překřížil můj směr, odhaduju, že mě na tom slunku vůbec neviděl) = bylo teda třeba jít kurewsky na brzdy. Ufff, dobře to dopadlo.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16395
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

A dneska nepravidelnost - po víkendu (v horku) na bajku jsem na dnešek vyhlásil rest-day, takže ráno bylo zase brmbrmbrm m4Zlikování skrrz naskrz Beskydy. Zase skoro 300 km, bez PaChu a krizovek = líbilo se, i dyž před obědem už byl teda (v otevřeném kokpitu = na slunku) hic že bych se pic.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16395
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

m4Zlik za chvíli dostane nové zadní - už je tam sotva 1,5mm vzorku a minulý týden mě chytila průtrž marečen = měl sem strach.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16395
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska sem ráno bajkoval, dojel sem terénem až daleko od domova a vracel jsem se domů po silnici z Val. Bytřice směr RpR - proti mně za tu půlhodinu jelo snad 30 různých (i veteránských, ale taky asi 4 současná Ferrari) bezstřech, i jeden (myslím, že) Bentley Azure sem zahlíd.... asi nějaká akce/sraz tady u nás v regionu. Hezky!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 257
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od denis »

pavproch píše: sob 12 srp 13:20 Neska sem ráno bajkoval, dojel sem terénem až daleko od domova a vracel jsem se domů po silnici z Val. Bytřice směr RpR - proti mně za tu půlhodinu jelo snad 30 různých (i veteránských, ale taky asi 4 současná Ferrari) bezstřech, i jeden (myslím, že) Bentley Azure sem zahlíd.... asi nějaká akce/sraz tady u nás v regionu. Hezky!
Dnes na juhozápade Slovenska 2ks Ferrari 360 ak sa nemýlim.
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16395
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Na zítra sem vyhlásil rest-day (od sportu), pičasí má být "řidičské", ráno teda pojedu do prce obvyklou "oklikou" (2,2km = aspoň 250km nebo i víc). :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16395
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Na ranní směnu m4Zlikem sem vyjížděl krapet později o to víc sem ji natáhnul, no, splněno (2.2 km = 260 km), odpoledne ještě pár km přidám.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16395
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Ufff, panika v hlavě mě přepadla až když sem před chvílí m4Zlika parkoval doma v garáži (kdyby to ně mě přišlo ráno, tak bych si ranní směnu vůbec neužil) - m4Zlik má stejný Quaife jako se vysypal v bramborovi2 (90kkm), najeto ale jen asi 40, prozatím. Musím holt věřit....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16395
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska (při pátku, pravidelnost muši byť) byla ráno zase vyjížďka, ale kratší jen asi 200 km, páč paxem musel k ortopedovi pro hyaluronové injekce do obou kolen, zítra tímpádem nemožu na bajka (mám restovat) , tak pokud nebudou padat kroupy, bude zase m4Zlikování (dyž bude scát, tak se střechou "on").
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět