S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Truck Daškam »

Taky závidim. Já si dneska Saabinu vyzvedl po operaci řemene, a jaksi bezstřechy jet je o zdraví. Snad v neděli
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Truck Daškam »

Střecha dole, okna hore a krásně se dneska po dešti jezdilo :-D
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Truck Daškam »

Je to návykový. Dneska nějakejch 50km v okolí Prahy, bez nutnosti se honit a jen jsem se kochal... ačkoliv i taky jsem byl nejrychlejší :-D
Chápeš to?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Já zase zítra ráno plánuju jet do práce (2,5 km) oklikama = 250 až 300 km skrz Beskydy, tady u nás má být hezky. Těším se.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Jo, ranní směna se vyvedla = 240 km po S straně Beskyd, bez kiksů, PaChu apod. Akurváth na závěr byl potrat projet RpR, je tam asi nějaká akce ve skanzenu a je to tam hlava na hlavě a auto na autě.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak i odpolední směna (skrz J = naši) stranu Beskyd proběhla křasně, na závěr sem na DBečvě i potkal našeho Supa 4813 s bradavicí "on" = byli na lovu. Plná nádrž se už nemůže dočkat příštího pátku... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Truck Daškam »

Já taky dneska na 2km ujel asi 60km :-D
Chápeš to?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Tak sem neska zase vyrazil na vyjížďku m4zlikem, i dyž tam bylo a je extra šedivo, místama mrky až na zem a celkově nevlídno (8-9 st). Bunda a topení doprava, ale i tak sem za ty tři hodiny docela vystydnul, fčíl jemi zima. Ale jo, bylo ca 230 km (zase S strana Beskyd), odpo pojedu zas (tady u nás na J straně), potom plná a umýt m4Zlika (na cestách bylo neska hodně mokro/místama i bahýnko, příští týden du s m4Zlikem na STK, tak ať mě tam nepomluví ... :D )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: pát 19 kvě 10:20 příští týden du s m4Zlikem na STK, tak ať mě tam nepomluví ...
Tak, nepomluvili a rovnou mě z STK vyhodili (= přesněji podmínečně na 30 dní) - měl sem smůlu na technika šťourala, podložky pod kolama byly pro něj nezkousnutelné. Asi 3x sem už s těma podložkama skrz STK prošel, neska už ne. Co už, sundám je (natrvalo, ať mám klid i pro příští STK).

Ale ten technik šťoural mě upozornil na jednu věc, které jsem si nikdy nevšimnul - zadní světla (obě, jedno víc, druhé trošku míň) jsou "osleplá", vypadá to, že do nich natekla voda. To bude dražší špás, obávám se, že pouhá výměna těsnění pod světlama to nespraví, že budou potřeba celá nová světla.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

30-ti denní platnost STK (ešče sem ty podložky nesundal, ale chystám se a zadní světla už sou objednaná) mi nebránila neska ráno opět vyrazit na výlet - zase 240 km S stranou Beskydy, bez PaChu, ale byly dvě mírné krizovky - neviditelný chodec v cestě a náhlé / nečekané brždění toho před mnou = ustál sem to, uffff. Za chvíli ešče pojezdím naši J stranu a vezmu plnou, jako dycky po výletě.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět